З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

221.jpgУ Калуській гімназії 21 жовтня 2015 року пройшов відкритий урок "Хімія: сьогодні і завтра", який провели для старшокласників професор кафедри органічної та аналітичної хімії Інституту природничих наук, доктор технічних наук Сергій Курта та викладач кафедри, кандидат технічних наук Ігор Микитин.   

 

У ході проведення уроку науковці показали учням демостраційні досліди з хімії: "Корона з кристалів"," Живе дерево", "Смарагдовий попугай" та інші цікаві експерименти. Також, у рамках проведеної презентації, викладачі університету коротко розповіли про діяльність вищого навчального закладу і , зокрема, кафедри органічної та аналітичної хімії. 

gallery1 gallery1 gallery1

Кожному із учнів вручили тематичну сувенірну продукцію ("Періодичну таблицю хімічних елементів") та рекламні презентаційні буклети профорієнтаційного характеру, які були виготовлені за кошти грантової програми CLAMROUA -HUSKROUA №1101/127  2013-2015 рр.

222.jpg

Система Orphus