Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

33.jpg

У приміщенні Будинку вчених 18 вересня 2015 року відбувся фінал конкурсу інвестиційних проектів Наукового парку «Прикарпатський університет». У проведенні заходу взяли участь ректор університету, професор Ігор Цепенда, професорсько-викладацький склад та науковці закладу, члени конкурсної комісії, інвестори, представники бізнесу, журналісти. Почесний гість заходу - консул Генерального Консульства Республіки Польща у Львові Даріуш Міхалік.  

 

Урочисто відкриваючи захід ректор університету Ігор Цепенда привітав учасників і зазначив, що конкурс є першим у рамках створеного наукового парку "Прикарпатський університет" і 14 проектів, які представлені, засвідчують широкий спектр досліджень, починаючи від нанотехнологій, і закінчуючи етнополітологією, що також важливо для нашого Карпатського регіону. 

  

gallery1 gallery1 gallery1
 

Головна мета конкурсу, як зазначають організатори, це розвиток інноваційного підприємництва та бізнес-навичок в Україні, розвиток державно-приватного партнерства, комерціалізація прикладних розробок, створених на базі університету. Його учасники - це студенти, аспіранти, науковці та творчі особистості, які прагнуть сприяти інноваційному розвитку України, й зокрема, нашого краю. 

 

У ході проведення конкурсу кожен із авторів проектів представив на розгляд комісії свій бізнес-план, провів презентацію та  відповів на запитання членів комісії.  

 

gallery2 gallery2 gallery2

За результатами оцінювання переможцями визнано проекти: "Система "Сонячний колектор-термоелектричний генератор" (1 місце, автор - Роман Дзумедзей, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника); "Розробка препаратів для продовження тривалості і якості життя та лікування метаболічних порушень" (2 місце, автор - Олег Лущак, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника); "Турбо-роторний вітродвигун" (3 місце, Євген Федюк, Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ст.). Автори проектів-переможців були нагороджені дипломами та цінними призами у вигляді комп'ютерної техніки. Також для них буде організовано кількаденний навчальний тур в наукові парки Республіки Польща. 

 

Всі інші учасники конкурсу інвестиційних проектів Наукового парку «Прикарпатський університет» отримали дипломи переможців у відповідних номінаціях.

 

gallery3 gallery3 gallery3