Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

0900.jpg

У рамках офіційного візиту до Івано-Франківської області 9 червня 2015 року університет відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Норвегії в Україні Йон Ельведал Фредріксен. Під час відвідин відбулася зустріч норвезького гостя з представниками ректорату закладу, професорсько-викладацького складу та працівниками загальноуніверситетських служб.    

 

У ході зустрічі ректор університету, професор Ігор Цепенда подякував Надзвичайному і Повноважному послу Норвегії в Україні Йону Ельведалу Фредріксену за візит і висловив зацікавленість у співпраці з норвезькими вищими навчальними закладами у рамках спільних проектів, використанні навчальної бази. Також Ігор Євгенович ознайомив почесного гостя з освітніми традиціями та науковими здобутками нашого університету.  

gallery1 gallery1 gallery1

Під час зустрічі відбулася презентація основних проектів, над якими зараз працює університет, а саме: проект "Термоелектричні матеріали та пристрої для енергоощадження та підвищення безпеки" наукової програми НАТО "Наука заради миру та безпеки" та Міжнародний проект відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван.

0155.jpg

Надзвичайний і Повноважний посол Норвегії в Україні Йон Ельведал Фредріксен зазначив, що норвезькі університети сьогодні мають спільні проекти з українськими вищими навчальним закладами у сфері освіти і висловив зацікавленість щодо співпраці у наукових проектах.  Система Orphus