З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

10537187 849875765047000 8223242781791574909 oЯлтинська Європейська Стратегія (YES) – є найбільшою на Сході Європи платформою публічної дипломатії з розробки стратегії розвитку України та Широкої Європи і сприяння євроінтеграції України.


YES - незалежна організація, яка була заснована в 2004 році українським бізнесменом та громадським діячем Віктором Пінчуком. Щорічні зустрічі YES, що проводилися з 2004 року в Лівадійському палаці Ялти, збирали світових лідерів з метою обговорення нових глобальних стратегій розвитку України та Широкої Європи. Вони принесли до України глобальне мислення та винесли питання України на міжнародний порядок денний. Щорічні зустрічі YES стали відкритим майданчиком для діалогу між представниками України, Російської Федерації, Європейського Союзу, США та інших країн, а також між представниками влади та опозиції в Україні. На щорічні зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії збиралися керівники держав та урядів, міністри, політики та голови міжнародних організацій, також в зустрічах брали учать політики, бізнесмени та мислителі .

gallery1 gallery1 gallery1


Цьогоріч 11-та щорічна зустріч YES під назвою «Нова Україна, нова Європа, новий світ: побудова і захист» проходила 11 - 13 вересня в Києві в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» у зв'язку з тимчасовою окупацією Росією Криму.
У зустрічі у рамках Ялтинської європейської стратегії (YES) взяли участь 350 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл із понад 20 країн світу. У конференції мали можливість взяти участь студенти ВНЗ України, серед яких – студент фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Михайло Гасюк.unnamed 2
Михайло був у списку стипендіатів програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – це перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Студенту надійшло запрошення пройти конкурсний відбір. Ключовими параметрами, завдяки яким можна було стати учасником YES були: активна громадська позиція, участь у соціальних проектах регіонального та Всеукраїнського рівнів, знання англійської мови на рівні, достатньому для спілкуванні з іноземними учасниками, та активних діалогів на англомовних конференціях.
За словами Михайла Гасюка, до студентства на YES було особливе ставлення – відведено окремий конференційний зал, де в режимі нон-стоп можна було спілкуватись та набиратись досвіду у відомих світових та українських особистостей.
Мета участі студентства – засвоєння досвіду роботи іноземної еліти для подальшої розбудови української держави та створення сучасної політичної нації. Крім слухань спікерів конференції, щодня студенти мали можливість особисто спілкуватись з учасниками на загальних фуршетах та під час перерв.
Як зазначив Михайло, для нього було честю поспілкуватися зі Стівеном Пайфером, надзвичайним послом США в Україні, який розповів про особливості роботи американських науковців в період Другої світової війни та в теперішньому часі.
Основною темою, звісно стала проблема зовнішньої агресії РФ, проблема окупації АР Крим, економічні реформи та проблеми їх реалізації в теперішніх умовах.

gallery2 gallery2 gallery2

 

Система Orphus