З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

  Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

Детальніше...

15-17 січня 2018 року відбулася сесія Науково-технічної ради університету щодо презентації та затвердження звітів керівників інститутів, факультетів та навчально-наукових підрозділів за результатами наукової діяльності у 2017 році. В процесі обговорення представленої інформації керівниками підрозділів університету було визначено основні досягнення за минулий рік. 

Детальніше...

У 2018 році буде започатковано атестацію українських вишів щодо їх наукової діяльності – це дозволить в майбутньому почати базове фінансування університетської науки за результатами такої атестації. Це рішення 16 січня 2018 року під час першого засідання ухвалила Нацрада з питань розвитку науки і технологій на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. 

Детальніше...

Днями на Педагогічний факультет завітала Маланка, щоб привітати колектив зі святами. Дійство розпочалося з коляди «Добрий вечір тобі, пане господарю» у виконанні народного вокального ансамблю «Гуцулочки» під керівництвом заслуженого працівника культури України, доцента кафедри педагогіки початкової освіти Марії Клепар. До привітань також приєдналися колядники з Івано-Франківського центру польської культури та європейського діалогу з різдвяними віншуваннями.

Детальніше...

Традиційно, в період новорічних та різдвяних свят, студентський вертеп факультету туризму привітав усіх колядками. Передусім учасники вертепу, а це студенти спеціальностей «туризм», «готельно-ресторанна справа» та «менеджмент соціокультурної діяльності», повіншували колядою науково-педагогічний колектив рідного факультету та побажали своїм наставникам добра, миру, злагоди в родинах та Божого благословення.

Детальніше...

10 січня 2018 року до 5-х роковин з дня смерті професора Прикарпатського національного університету, проректора з наукової роботи, відомого українського вченого в галузі кібернетики та інформатики, доктора технічних наук, члена-кореспондента Академії технологічних наук України Павла Федорука відбулися вечір-спомин про видатного молодого науковця та презентація книжки про його життя, наукову й громадську діяльність під назвою "Код Федорука". Вшанувати пам`ять Павла Федорука прийшли ректор університету, професор Ігор Цепенда, представники ректорату, колеги, студенти, рідні та друзі, вчителі та однокласники, знайомі та просто небайдужі люди. Модератором заходу виступив відомий український прозаїк, поет Володимир Єшкілєв.

Детальніше...

Перше засідання Нацради з питань розвитку науки і технологій, атестація за новими правилами наукових установ та вишів, затвердження Дорожньої карти інтеграції України до Європейського дослідницького простору – ці ключові події чекають на українську науку 2018-го. Зокрема, у січні 2018-го за рішенням Прем’єр-міністра України відбудеться перше засідання Національної ради з питань розвитку науки і технологій. Планується, що одним з ключових питань для обговорення буде створення Національного фонду досліджень. Його основна функція – фінансування наукових проектів за грантовим принципом.

Система Orphus