З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

Детальніше...

21 листопада 2017 року відбулася прес-конференція для представників засобів масової інформації щодо участі Прикарпатського національного університету у проектах програми ЄС Еразмус+ КА2 Розбудова потенціалу вищої освіти, зокрема по проекту «MoPED - Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP). Участь у заході взяли ректор університету, професор Ігор Цепенда, начальник відділу управління проектами університету Любов Зінюк. Зазначимо, що цьогоріч саме Прикарпатський національний університет став переможцем конкурсу і вперше в історії Програми Темпус та Еразмус+ український університет виступає грантоотримувачем і координатором проекту. 

 Детальніше...

Наукове фахове видання Прикарпатського національного університету з педагогічних наук «Гірська школа Українських Карпат», яке започатковане у 2006 року в рамках міжнародного проекту кафедри педагогіки початкової освіти «Гірська школа. Стан. Проблеми. Перспективи розвитку», включене до наукометричної бази даних  Index Copernicus. Загальний рейтинг складає ICV 2016= 56, 8. Із часу заснування вийшло 15 номерів журналу, в яких розкриваються актуальні проблеми педагогічної освіти, розвитку особистості учнів за умов гірського середовища, інноваційні технології професійної підготовки майбутніх педагогів до роботи в гірських школах, тощо.

Детальніше...Сьогодні, 21 листопада, в День Гідності та Свободи, в університеті відбулася церемонія вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Нагадаємо, що під час революції Гідності на Майдані від пострілу снайпера загинув студент філософського факультету нашого університету Герой Небесної Сотні, Герой України Роман Гурик.

Детальніше...

21 листопада – день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Чотири роки тому листопадові події змінили не лише хід української історії, а й перевернули світогляд мільйонів людей. Сьогодні, 21 листопада, в День Гідності та Свободи, ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Детальніше...

Уряд заснував 50 академічних стипендій на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні, а також 25 стипендій на честь 5 Героїв для молодих вчених. Відповідну постанову ухвалив Кабінет Міністрів України сьогодні, 15 листопада 2017 року. Йдеться на сайті МОН України

Детальніше...

Днями в МОН України відбулося засідання Комісії з відбору представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». На конкурс було надіслано більше 100 заявок від кандидатів у представники та експерти від України до програмних комітетів «Горизонт 2020». Усі надіслані пакети документів пройшли адміністративну перевірку на відповідність вимогам, зазначеним у Порядку проведення конкурсу, затвердженого наказом МОН від 23.06.2017 р.№919. 

Система Orphus