З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

Детальніше...

22 вересня 2017 року в університеті відбулася презентація тритомного науково-дослідного видання “Великий Скит у Карпатах”. Організаторами заходу виступили факультет історії, політології і міжнародних відносин та Інститут історії, етнології і археології Карпат. Учасниками заходу були ректор університету, професор Ігор Цепенда, Митрополит Івано-Франківський і Галицький УПЦ КП, Великого Хресто-Воздвиженського Манявського чоловічого монастиря Іоасаф, намісник-ігумен Великого Хресто-Воздвиженського Манявського Скиту Феогност, начальник Управління зовнішньоекономічних зв'язків, туризму та євроінтеграції ОДА Олександр Зрайко, завідувач сектору охорони культурної спадщини Управління культури, національностей та релігій ОДА Андрій Давидюк, керівник науково-дослідного проекту "Великий Скит у Карпатах", декан факультету історії, політології і міжнародних відносин, професор Микола Кугутяк, видавець Петро Мелень,члени редакційної колегії, викладачі та студенти, духовенство Івано-Франківської Єпархії УПЦ КП, отці-монахи Великого Скиту. 

Детальніше...

Магістранти кафедри біохімії та біотехнології Марія Головчак та Наталя Петрів за активної допомоги їхніх наставників, а особливо Уляни Джаман, стали переможцями стипендіальної програми Leonhard-Euler-Programm 2017/2018, яка підтримується Німецькою службою академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austausch Dienst, DAAD).

Детальніше...

21 вересня 2017 року в Науковій бібліотеці університету відбулася презентація книг української поетеси, прозаїка, літературознавця, професора університету Ольги Слоньовської - "Дівчинка на кулі" та української письменниці, поетеси, доцента університету Марії Ткачівської - "Я і мій Дон Жуан". Модератором зустрічі виступив директор видавництва "Український пріоритет" Володимир Шовкошитний, де були видруковані презентовані книги.

Детальніше...

20 вересня 2017 року на базі університету розпочала роботу ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Роль освіти у сталому розвитку гірського регіону" за участі відомих вчених, академіків Національної академії педагогічних наук України, докторів наук і професорів з наукових установ, вищих навчальних закладів із 20 регіонів України, представників регіональних та місцевих органів влади, науковців з інститутів післядипломної педагогічної освіти, вчителів. Учасниками конференції також стали відомі зарубіжні вчені, зокрема науковці з Центру дослідження Аппалач (м. Береа, штат Кентуккі, США), Польщі, Болгарії та Словаччини. Серед запрошених - Ірина Жданова, керівник ГО «Фонд «Відкрита політика», координатор Громадянської платформи з реформування наукової сфери в Україні, кандидат історичних наук, професор, Засновник Міжнародної зеленої школи (м. Київ).

 Детальніше...

Днями на кафедрі біохімії та біотехнології відбулася чудова подія - посвята першокурсників у студенти. Організатором та ідейним натхненником свята стала викладач, кандидат біологічних наук Уляна Стамбульська. Захід традиційно розпочався виконанням державного гімну України. 

Детальніше...

Нещодавно відбувся виїзний навчально-методичний семінар, який організували та провели викладачі кафедри «Організації туризму та управління соціокультурною діяльністю» спільно зі студентами спеціальності «Менеджмент соціокультурною діяльністю» факультету туризму. З ініціативи завідувача кафедри, доцента Василя Шикеринця в рамках проведення семінару викладачі та студенти кафедри провели профорієнтаційний захід на базі Вигодської ЗОШ І-ІІ ступеня Долинського району.

Система Orphus