Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

Детальніше...

Відповідно до Указу Президента України №135/2017 від 18 травня 2017 року "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки" за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм кращих вітчизняних науковців відзначено державними нагородами, присвоєно почесні звання.

Детальніше...

У рамках святкування Дня Європи в Інформаційному центрі ЄС кафедри міжнародних відносин відбулася інтерактивна гра для студентів на тему «Засідання Ради ЄС: як Україна отримала безвіз». Під час гри студенти-міжнародники виступили в ролі міністрів, що входять до Ради ЄС. Рада Європейського Союзу з питань зовнішньої політики приймає рішення шляхом голосування, якому передує обговорення між членами Ради, в якому можуть брати участь і представник Європейської Комісії. Засідання веде Верховний представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки.

Детальніше...

19 травня 2017 року в с.Старий Лисець Тисменицького району відбувся традиційний турнір з міні-футболу пам’яті заслуженого журналіста України, власкора Українського телебачення, віце-президента Асоціації спортивних журналістів Ярослава Гретчука. Організувала турнір Івано-Франківська обласна організація НСЖУ за підтримки підтримки тамтешнього сільського голови Анатолія Лущака та ОО ФСТ “Спартак”.

Детальніше...

Днями студенти Івано-Франківського коледжу нашого університету провели щорічну акцію «Коледж у вишиванці». З нагоди відзначення Всесвітнього дня вишиванки в знак єдності українського народу студенти та викладачі одягли це змережене сплетіння. 

Детальніше...

Шановні колеги-науковці, вчені, науково-педагогічні працівники, наукові співробітники! Дорогі докторанти, аспіранти та студенти!  

Детальніше...

Традиційно у третій четвер травня відзначають Всесвітній день вишиванки. У цей день українці вдягають вишиванки на роботу, навчання або просто прогулюються вулицями своїх міст. Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. Вишиванка – чи то вишита сорочка, що в її орнаменті зазвичай відображено місцеві особливості та символіка – це для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це символ приналежності до роду та нації, ознака українськості, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється українець у багатомірному, багато-вбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.

Система Orphus