Університет - «Лідер вищої освіти України»

Університет - «Лідер вищої освіти України»

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

Детальніше...

25 березня 2018 року в Україні відбудеться перехід на «літній час» та переведення стрілок годинника на одну годину вперед. У зв`язку з цим та відповідно до наказу ректора  № 629 від 25.10.2017 р. інформуємо про зміну розкладу дзвінків навчальних занять з 26 березня 2018 року.

Детальніше...

Науковий співробітник кафедри біохімії та біотехнології Ігор Юркевич взяв участь у міжнародній конференції для фахівців у галузі біоінформатики «Galaxy User Conference», яка проходила днями в м.Фрайбург (Німеччина). Учасниками заходу стали дослідники з Європи, Північної Америки та Австралії. Метою конференції було зібрати біоінформатиків, які використовують онлайн платформу Galaxy для аналізу біомедичних даних (ДНК, РНК-транскрипти, білки, тощо). Також організатори наукового форуму надали можливість науковцям представити результати власних досліджень та обговорити їх аналізи. 

Детальніше...

21 березня в Актовій залі університету студенти, викладачі та працівники у молитві священика Зеновія Слоїка та братства св. Йосафата Івано-Франківської Духовної семінарії провели Хресну дорогу. Організували захід відділ виховної та психолого-педагогічної роботи університету у співпраці з молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. 

Детальніше...

Презентація актуальних наукових видань доктора історичних наук, професора, завідувача відділу Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С.Грушевського Національної академії наук України Віктора Брехуненка відбулася 21 березня в нашому університеті. Відомий київський історик ознайомив присутніх зі своїми новими книгами -  «Війна за свідомість. Російські міфи про Україну та її минуле» та колективною монографією - «Братня» навала. Війни Росії проти України ХІІ-ХХІ століття».

Детальніше...Викладачі та студенти спеціальності "французька мова та література" факультету іноземних мов нашого університету взяли участь у всеукраїнському "Марафоні Франкофонії". В рамках програми свята 20 березня в університеті пройшли заходи, приурочені відзначенню Міжнародного дня французької мови. Організаторами марафону виступили Посольство Франції в Україні та Французький інститут в Україні.