Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

Детальніше...

Днями в області відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти на тему «Гірська загальноосвітня школа: стан, проблеми, перспективи розвитку (на прикладі Івано-Франківської області)». У його роботі взяли участь перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти народний депутат України Олександр Співаковський, народні депутати України Юрій Соловей, Анатолій Матвієнко та Михайло Довбенко, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, представники Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, представники Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Чернівецької обласних рад та працівники обласних державних адміністрацій, начальники відділів освіти районних державних адміністрацій, керівники, педагогічні та науково-педагогічні працівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів Івано-Франківської області та  освітянської громадськості.

Детальніше...

Сьогодні, 19 червня, минає 5-ть років з того дня як відійшов у вічність професор університету Богдан Васильович Василишин.

Детальніше...

З нагоди 143-ої річниці від дня народження українського письменника і громадського діяча, адвоката та доктора права Марка Черемшини в Снятинському районному будинку культури відбулося урочисте вручення премії його імені. Традиційно голова міського осередку творчого клубу ім. М.Черемшини, директор музею «Культура Покуття» Володимир Карий озвучив імена цьогорічних переможців – лауреатів Черемшинівської премії, які перемогли у чотирьох номінаціях: "Література і літературознавство", "Журналістика, науково-дослідницька і пошукова робота", "Класична музика і композиторська діяльність" та "Образотворче мистецтво".

Детальніше...

Днями, в рамках наукової та освітньої співпраці країн Дунайського регіону, на запрошення Печського наукового університету (Угорщина), робоча група Прикарпатського національного університету відвідала один з найстаріших вищих навчальних закладів Угорщини та Європи, який у вересні 2017 року відзначатиме своє 650-річчя.

Детальніше...

На кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Педагогічного факультету завершила свою роботу експертна комісія з Міністерства освіти і науки України у складі голови комісії – Архипової Світлани Петрівни – доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та члена комісії – Конончук Антоніни Іванівни – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки  і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Детальніше...

Андрій Білас, доцент кафедри французької філології, взяв участь у Міжнародній науковій конференції «Минуле й сьогодення: зустріч ідей», організованої на відзначення 125-ої річниці французької філології Ягеллонського університету в м.Краків (Республіка Польща). Конференція проходила на базі Інституту романської філології та інших навчальних підрозділів університету. Учасниками ювілейної конференції стали 70 науковців, фахівців з французької літератури, мовознавства та перекладознавства з університетів Франції, Бельгії, Польщі, України, Литви, Болгарії, Фінляндії, Румунії та Марокко.

Система Orphus