Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

Народилася 16 травня 1960 року в селі Крихівці Івано-Франківської області Івано-Франківського району.

 

У 1979 роцізакінчила з відзнакою Коломийське педагогічне училище,  у 1984 році – Київський державний педагогічний інститут імені О.М. Горького за спеціальністю «педагогіка і психологія», кваліфікація«викладача-дослідник з педагогіки і психології».У 2002 році заочно здобула другу вищу освіту у Львівському державному інституті фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання» У 1984–1990 роках – викладач педагогіки Івано-Франківського технікуму фізичної культури (з 1995 р. коледж). У 1990-2011 роках працювала  на посаді заступника директора з виховної роботи цього ж ВНЗ.

 

У 2006 році захистила кандидатську дисертацію «Формування професійних умінь майбутніх учителів у системі виховної роботи вищих навчальних закладів фізичного виховання», присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

 

З 2007 року працювалаза сумісництвом, а з вересня 2011– на постійній основі доцентом кафедри соціальної педагогікиу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

 

У 2013 році – захистила  докторську дисертацію «Ціннісно-світоглядні аспекти сучасної освітньої парадигми (філософська концептуалізація)». У цьому ж році отримала вчене звання доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

 

З вересня 2013 року – в. о., а з лютого 2014 року – проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

 

Автор понад 60-ти праць, з них понад 50 наукового характеру; 2 одноосібні монографії, навчальний посібник з грифом МОН України (у співавторстві). Неодноразово працювала у складі комісій Державної інспекції навчальних закладів України

 

Коло наукових інтересів: професійна підготовка фахівців з вищою освітою, філософські аспекти забезпечення якості вищої освіти.

За багаторічну працю нагороджена: нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (1996), почесне звання «Заслужений працівник освіти України» (2006), Почесні грамоти Деркомспорту України (2004), Президії Академії педагогічних наук України (2010), Івано-Франківської ОДА (2013).