Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2016

Рейтинг Scopus 2016

Наш університет отримав високі показники в рейтингу за даними Scopus 2016.

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

 

Оператор Антон Бородавка зняв відеоролик в Карпатських горах. Зйомка проходила впродовж дня на горі Піп Іван, висота якої 2028 м. 

 Детальніше...

Відеоролик можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=gLNDdDVAptc

 

 

 

Детальніше...

Йдеться про унікальну астрометеoрологічну обсерваторію на Чорній горі (нині – Піп Іван).Це найамбітніша частина масштабного українсько­польського проекту, який сім років здійснюється під патронатом президентів України та Польщі спільними зусиллями двох національних університетів – Варшавського та Прикарпатського. Детальніше

Детальніше...

У селищі Верховина нещодавно відбулася українсько-польська міжнародна робоча зустріч експертів з питань відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван та будівництва Міжнародного центру зустрічей студентської молоді в селі Микуличин. В ній взяли участь ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Ігор Цепенда, директор Інституту Східної Європи Варшавського університету, доктор Ян Маліцький, представники дипломатичного корпусу України і Польщі, канцелярії сейму Республіки Польща, Генерального консульства Республіки Польща у Львові, Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща, Малопольського та Підкарпатського воєводств (Республіка Польща), Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради, Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, ГОПР в Польщі, архітектори та будівельники.

Детальніше...В рамках підписаної угоди про співпрацю між Державним вищим навчальним закладом «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, предметом якої є співпраця щодо покращення системи безпеки на базі колишньої обсерваторії на горі Піп Іван, 22 січня 2015 року рятувальники здійснили профілактичне обстеження обсерваторії.

Детальніше...26 листопада 2014 року у Варшавському університеті відбулося спільне засідання українсько-польської робочої групи з питань відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван під головуванням ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігоря Цепенди та уповноваженого ректора Варшавського університету Яна Маліцького.

Детальніше...В рамках реалізації угоди між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Варшавським університетом, для участі в проведенні чергового етапу спільних археологічних досліджень українських та польських науковців у проекті внесеному до Дорожньої карти українсько-польського співробітництва, в університеті перебувала група учасників, до складу якої входили: Радослав Карасєвіч-Щипорський – директор інституту археології Варшавського університету, Артур Бжуска – керівник, Якуб Швіда, Матеуш Напєральскі, Бартоломей Здзеборські – студенти.

Детальніше...У період з 8 по 14 серпня в рамках двосторонньої угоди між Державним вищим навчальним закладом "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" і Варшавським університетом (Республіка Польща) з метою проведення досліджень обсерваторії на горі Піп Іван відвідали науковці лабораторії 3D сканерів Інституту Археології Марта Бура та Януш Яновські.

Детальніше...З 27 по 30 липня 2014 року на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» в рамках реалізації «Дорожньої карти українсько-польських відносин», підписаної Президентами України та Республіки Польща відбулася українсько-польська міжнародна зустріч експертів щодо проекту відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії з рятувальним стаціонаром на горі Піп Іван.