Друк

Посольство США в Україні запрошує українські медіа організації, незалежні засоби масової інформації, громадські медіа та блогерів взяти участь у конкурсі проектів Фонду розвитку українських ЗМІ. Метою конкурсу є зміцнення суспільної підтримки реформ, забезпечення прозорості їх реалізації, а також підтримка громадського активізму і посилення відповідальності громадян за проведення реформ на місцевому рівні. Максимальний обсяг гранту - до 25 000 доларів США. Дедлайн - 26 березня 2018 року.

Фонд розвитку українських ЗМІ адмініструється Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Кошти фонду спрямовані на підтримку вільних і незалежних ЗМІ в Україні та допомогу українським журналістам, медіа-організаціям і недержавним організаціям, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа.

Пріоритет буде наданий проектам у сфері реформ охорони здоров’я, освіти, децентралізації, корпоративного управління та енергетичного сектору, однак Фонд розвитку ЗМІ може розглянути цікаві проекті заявки, які стосуються інших реформ.

Проекти можуть включати, але не обмежуватимуть наступними напрямками:

Бюджети проектів можуть за потреби включати витрати на обладнання, однак сума цих витрат не має перевищувати 30% від загальної вартості проекту.

Вимоги конкурсу

Термін проектів може бути різним, залежно від обсягу запланованих робіт, але не має перевищувати 12 місяців. Максимальна сума на отримання гранту не перевищуватиме 25,000 доларів США. Переможці конкурсу будуть оголошені в травні 2018 року.

Кінцевий термін подання заявок: не пізніше 26 березня 2018 року, 18:00

Як надсилати заявки до Фонду розвитку ЗМІ

Потрбіно надсилати проекти з позначкою: на конкурс «Реалізація реформ» в електронному вигляді за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Не архівуйте документи. Надсилайте їх окремими файлами.

Аплікаційні форми з інструкцією знаходяться за адресою.

Варто звернути особливу увагу на отримання номеру DUNS та реєстрації в системі sam.gov. Організації, які на момент подачі заявки, не матимуть статус ‘submitted’ в системі sam.gov, не будуть взяті до розгляду.

Відповідь про отримання заявки буде надана заявки телефоном, або електронною поштою. Неповні заявки та заявки подані із запізненням розглядатися не будуть. Заявки, отримані до 26 березня 2018 року, матимуть переваги при розгляді.

Джерело