Друк

Стипендія та дослідницький грант відкриті для кандидатів із Центральної Європи, Балкан, країн Балтії, Східної Європи, Росії, Центральної Азії та Кавказу

Переможець стипендії отримає можливість провести наукові дослідження в Польщі протягом 2018/2019 навчального року у співпраці з Варшавським університетом або з іншим польським університетом, в галузі права, політології або сучасної історії. Метою стипендії є сприяння демократії, прав людини, верховенства закону та повазі міжнародного права.

 Стипендія відкрита для кандидатів, які мають ступінь магістра або еквівалентний, та успішно захистили докторську дисертацію (або мають інші значні академічні досягнення) або виконали роботи, що мають важливе суспільне значення, особливо в області сприяння демократії та верховенству права.

 

Дослідницький грант призначений для фінансування тримісячного або коротшого візиту до Польщі, який буде мати ту саму мету і буде організований так само, як і науково-дослідна робота в Польщі, яка фінансується стипендією.

Заявки можна подавати до 13 квітня 2018 року.

Детальна інформація про стипендію та дослідницький грант: www.skubi.net/apply.

Стипендія та грант фінансуються Фондом Кшиштофа Скубішевського у співпраці з Центром Східноєвропейських досліджень Варшавського університету.