Друк

У січні-жовтні 2018 року Представництво Європейського Союзу в Україні проводить низку заходів в рамках проекту "Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні", націленого на сприяння поширенню інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України серед молоді віком 14-35 років. Серед цих заходів:
Всеукраїнська онлайн Євровікторина: з 12 січня по 11 квітня 2018 р.;
Конкурс відео: з 12 січня по 15 липня 2018 р.;
Дні кар'єри ЄС: березень-жовтень 2018 р.;
Конкурс євроклубів: з лютого по липень 2018 р.Євровікторина – це всеукраїнська інтелектуальна онлайн-гра на тему Європи та ЄС: 5 етапів, 2 категорії питань для учасників до 14 років та старших,  і понад 1 000 призів та сувенірів.

Конкурс відео на тему освіти та співпраці України та ЄС - це  змагання за титул переможця конкурсу відеороликів від Представництва ЄС у категоріях «аматор» та «професіонал».

Дні кар’єри – це фестивалі з працевлаштування та навчання в різних регіонах України, де студенти зможуть пройти тренінги та зустрітися з представниками прогресивних вітчизняних та європейських компаній, дізнатися більше про ринок праці та виклики для молодих фахівців.

Конкурс Євроклубів – це креативне змагання шкільних євроклубів зі всієї України, завдяки якому активні учні та молодь дізнаються більше про європейські країни та можливості освіти в ЄС, використовуючи нові підходи у навчанні.


Мережі ЄС – це платформа для спілкування, взаємодії, втілення найкращих ідей та проектів спрямованих на розповсюдження та застосування європейських цінностей в українському суспільстві. Мережі ЄС охоплюють  різні проєвропейські спільноти,  такі як експерти Team Europe, Асоціація випускників Колежду Європи, випускники EU Study Days та програми Еразмус, Молоді європейські посли, євроклуби України, Інформаційні центри ЄС, учасники European Union Visitors Programme.

Детальну інформацію та умови участі дивіться на сайті euroquiz.org.ua.

Проект «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС» є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає ГО «Фундація «Відкрите суспільство».