Друк

Відповідно до Статті 1 чинної програми співробітництва між МОН України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 роки словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів, вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.
Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:
- безкоштовне навчання;
- виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
- проживання у студентських гуртожитках.
МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий - копії).Поштова адреса:
Проспект Перемоги 10, 01135, Київ, Україна
Міністерство освіти і науки України
Управлінні міжнародного співробітництва та європейської інтеграції
Примітка: "Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2018"

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа "Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2018".
Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці Анкети-заяви.
Заявки можна подавати до 23 березня 2018 року.
Детальніша інформація на сайті: http://www.minedu.sk./scholarships-offerd-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-new/.