Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні з 6 січня по 30 червня 2018 року буде реалізовано загальнодержавний проект – масовий відкритий онлайн-курс з медіа-грамотності (Massive Open Online Course). Слухачі курсу зможуть вдосконалити знання англійської мови, та в той же час дізнатися більше щодо засобів масової інформації. Запрошуються  фахівці з англійської мови (насамперед, викладачі, перекладачі, тощо) для фасилітації цього курсу. Завданням цих фахівців буде покращення рівня володіння англійською мовою слухачів курсу та розвиток  їх навичок та знань щодо медіа-грамотності.

 

Буде обрано тридцять вчителів англійської мови з усіх регіонів України. Обрані вчителі, які успішно пройшли тренінг, отримають можливість в березні та квітні 2018 року провести в якості фасилітаторів шеститижневий груповий курс у своєму регіоні. Кожен вчитель має провести шість занять по дві години кожне. Навесні 2018 року, фасилітатори проведуть два регіональні тренінги з медіа-грамотності для інших професійних викладачів англійської. Оплата праці фасилітаторів буде виконана відповідно до середньої  оплати праці репетитора англійської мови в Україні.

Щоб взяти участь у конкурсі та стати регіональним фасилітатором, заповніть анкету на  https://goo.gl/DWvQks не пізніше ніж 20 січня 2018 року. Результати конкурсу буде оголошено не пізніше 1 лютого 2018 року.

Більше інформації за посиланням