Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника здійснює наукову та культурну співпрацю із Лодзьким університетом на основі підписаної угоди. Дана угода передбачає можливість семестрального обміну для студентів нашого університету.

Лодзький університет забезпечує безплатне навчання. Кошти необхідні на подорож та проживання(оплата за гуртожиток) забезпечують безпосередньо студенти.

 

Увага! Електронну систему реєстрації студентів на літній семестр 2017/2018 відкрито.

Для участі необхідно мати міжнародний сертифікат, який підтверджує знання англійської мови. Якщо студенти не мають такого сертифікату, вони проходитимуть скайп-співбесіду.

 

Зареєструватися можна тут

Інструкція для реєстрації.

Усі студенти програми «Mobility direct» гарантовано отримають місце у гуртожитку.

 

Дедлайн реєстрації – 15 грудня 2017 року.

До 05 грудня потрібно подати у відділ міжнародних зв’язків (або вислати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) заповнені анкети про участь у програмі, для подальшої номінації. Заявки учасників, які зареєструвалися, але не були номіновані міжнародним відділом не будуть розглядатися приймаючою стороною.

За детальнішою інформацією просимо звертатися у відділ міжнародних зв’язків (223 каб., ЦК) або надсилати запитання на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.