Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

Counterpart International  в рамках програми «Internet Freedom and Internet Governance» вперше оголошує конкурс з надання малих адвокасі грантів для 4 країн: Шрі-Ланка, Україна, Венесуела та Зімбабве. Розмір гранту для одного заявника становитиме до 25.000 доларів розрахованого на 12 місяців для заходів, спрямованих на залучення широкого кола зацікавлених сторін, правового підходу до користування Інтернетом, захист основних прав в Інтернеті, нарощування потенціалу громадянського суспільства та проведення відповідної пропагандистської роботи.

Дедлайн першої хвилі подачі заявок 25 липня 2017. Для тих, хто бажає подати заявку наступного року, дедлайн 25 лютого 2018. Якщо у Вас виникли питання, будь ласка пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Необхідні документи:

Заявки необхідно надсилати згідно з інструкціями, наведеними нижче, а також відповідати вказаним вимогам. Повноцінна заявка складається з заповненої аплікаційної форми на отримання гранту, бюджету та відмітки про бюджет використовуючи RFA формат.

• Аплікаційна форма (Microsoft Word)
• Розрахунок бюджету (Microsoft Excel)

Цілі, підходи та зразки проектів:

В першу чергу фінансову підтримку у вигляді малих грантів отримають проекти, які сприяють розвитку правового підходу до користування Інтернетом у зазначених країнах (Шрі-Ланка, Україна, Венесуела та Зімбабве) та які забезпечать відповідно до міжнародних стандартів прав людини політику управління Інтернетом (свобода слова, доступ до інформації, конфіденційність та ін.)

Політика та Адвокасі – національна та міжнародна політика та адвокасі мають на меті розширення можливостей громадянського суспільства, протистояння обмежувальним законамв інтернеті, підтримка проектів, спрямованих на просування безкоштовного та відкритого Інтернету в цільових країнах, де уряд ухвалив або розглядає питання щодо ухвалення законів, які обмежують права людини в Інтернеті. Проекти можуть включати в себе, але не обмежуватись тими, що перелічені нижче:

• Локальні програми з нарощування потенціалу, спрямованого на підтримку розвитку громадянських організацій для захисту прав людини в Інтернеті. Наприклад, професійна підготовка; розширення охоплення правової підтримки онлайн через збільшення кількості співтовариств діячів та підвищення загальної правової грамотності в мережі; а також заходи на посилення коаліції із зацікавлених сторін для координації та вирішення питань управління Інтернетом.

• Адвокасі кампанії з приводу онлайн права окремих національностей за допомогою медіа, інших платформ та інструментів для підвищення рівня громадської обізнаності, а також залучення та навчання політиків, що приймають рішення та впливають на виборчі округи.

• Створення адвокасі ресурсів та інструментів, які можуть використовувати всі охочі.

• Можливості залучення міжнародного співтовариства для підвищення участі громадянського суспільства в міжнародному політичному діалозі для підтримки зацікавлених сторін та сприяння свободі в Інтернеті на ключових міжнародних форумах.

Детальніша інформація тут.

Джерело