З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

У рамках підписаної угоди № 83с/к від 21 грудня 2016 р. про співпрацю між Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Державним вищим навчальним закладом «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» реалізується проект «Інновації – Бізнес – Освіта».

Мета проекту – активізація підприємницького духу у молодих людей різних спеціальностей, розвиток молодіжного малого та середнього бізнесу шляхом створення платформи комунікації між початковими підприємцями та тими, хто вже отримав вражаючий результат, займаючись своєю справою.

 

Учасники проекту матимуть можливість:
1) при допомозі менторів розробити власні бізнес-проекти, і оцінити їх ефективність та доцільність до вкладення коштів, що забезпечить уникнення фінансових проблем у майбутньому;
2) взяти участь у цікавій грі Cash Flow, яка сприяє підвищенню фінансової грамотності людей;
3) можливість представити свої бізнес-проекти на конкурсі Start-up в Польщі та Україні на різних конкурсах;
4) отримати практичні навички запуску бізнесу без значних витрат, і зможуть якісно презентувати свій проект інвестору!

Учасниками проекту можуть стати студенти випускних курсів університетів, коледжів, технікумів, професійних училищ та ліцеїв різних спеціальностей, заповнивши анкету та пройшовши відбір.
Детальна інформація за тел. +380668582913 Вікторія Яворська, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Запрошення

Система Orphus