Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта надає стипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ. Дедлайн - 16 травня 2018 року.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни

Тематика досліджень: гуманітарні та соціальні науки, право, педагогіка, бібліотечна справа.
Дослідницькі гранти розраховані на підтримку чітко визначених і детально спланованих наукових досліджень, які становлять наукову цінність і мають невеликий бюджет.
Дедлайн - 1 березня 2018 року.

Канадський Інститут Українських Студій приймає заявки українською мовою. Потрібно дотримуватися відповідних інструкцій при поданні заявки українською мовою.

Детальніше за посиланням: https://www.ualberta.ca/canadian-institute-of-ukrainian-studies/funding-and-awards/research-grants.

3-10.08.2018 року у Педагогічному університеті імені Комісії Національної Освіти в Кракові відбудеться Міжнародна українсько-польська літня школа для студентів та молодих науковців спеціальності політологія: "Успіхи та поразки децентралізації у Польщі та Україні".

Від нашого університету можуть взяти участь 1 викладач та 5 студентів.

УВАГА! Відкрита подача заявок для участі у програмі Mevlana Exchange Programme із Університетом Карабюк.

Термін подачі заявок до 23 лютого 2018 року. 

Детальну інформацію можна також отримати у відділі міжнародних зв’язків університету ( центральний корпус університету, каб. 223).

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ТА НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 

Відповідно до Статті 1 чинної програми співробітництва між МОН України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 роки словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів, вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.
Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:
- безкоштовне навчання;
- виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
- проживання у студентських гуртожитках.
МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий - копії).

Згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та КНР, у 2018 році китайська сторона виділила Україні квоту стипендій Уряду КНР на 2018/2019 навчальний рік.
Фактична кількість нових стипендій на 2018-2019 навчальний рік: 76.

Прийом громадян України до вищих навчальних закладів КНР на рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Термін подачі заявок – 16 березня 2018 року.

Перелік необхідних документів: