Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2016

Рейтинг Scopus 2016

Наш університет отримав високі показники в рейтингу за даними Scopus 2016.

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

Відповідно до плану роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» на 2017 рік спільно з Державною науковою установою «Енциклопедичне видання» 6 квітня 2017 року проводиться семінар «Співпраця ДНУ «Енциклопедичне видавництво» з вищими навчальними закладами України у підготовці Великої української енциклопедії: проблеми та перспективи».

З 15 березня до 15 квітня 2017 року триває подача заявок на гранти від громадського ресторану Urban Space 100. Подавати свій проект може будь-хто з будь-якого куточка України. Основна вимога: проект повинен бути реалізований в Івано-Франківську. Дедлайн - 15 квітня 2017 р.

Стипендії, які фінансуються Міністерством закордонних справ ФРН, надаються Німецькою службою академічних обмінів. Стипендійні програми охоплюють дворічне (для LLM - однорічне) навчання у Європейському університеті Віадріна Франкфурт (Одер), а також підготовчого курсу перед початком навчання, націленого на мовну та фахову підготовку до навчання.

 

Заяви приймаються для участі у наступних магістерських програмах:

Відкрито прийом заявок для участі у програмі Еразмус+ КА1 із Академією імені Якуба з Парадижа у Гожуві Великопольському.

Участь у конкурсі можуть брати наукові та науково-педагогічні працівники, що працюють на постійній основі, наступних структурних підрозділів: факультету іноземних мов (англійської та німецької філології), кафедри слов'янських мов (польської філології), туризму, факультету математики та інформатики (інформаційні та комунікаційні технології).

З проектними заявками для отримання дофінансовання з програми можуть звертатись організації, зареєстровані згідно з місцевим законодавством, зокрема: неурядові організації, громадські установи, адміністративні органи на центральному та місцевому рівнях, католицькі місії та місцеві осередки інших віросповідань і релігійні організації .

В рамках програми існує можливість дофінансування кожного проекту в розмірі до 30 тисяч євро.

Конкурс проводиться за наступними науковими пріоритетними напрямами:

  • Актуальні історико-археологічні дослідження;
  • Дослідження етапів спільної історії України та її сусідів: порубіжні проблеми;
  • Актуальні проблеми збереження національної культурної та мовної спадщини

Система Orphus