Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

 Ткач Олег Володимирович  доктор економічних наук, професор.

 

Народився 23 листопада 1970 року в м. Івано-Франківськ. В 1995 році закінчив з відзнакою Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу. В 2003 р. захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Інституту регіональних досліджень НАН України на тему «Організаційно-економічні важелі формування зовнішньоекономічних зв’язків регіону: (на прикладі Івано-Франківської області).

 

1996-2003  спеціаліст зед, нач. відділу експертизи, оцінки майна, бізнесу. 

 

З 2010 по 2011 рр. – начальник головного управління економіки Івано-Франківської ОДА.

 

2011 р. захистив докторську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Луцького національного технічного університету на тему «Конкурентоспроможність регіону в глобальних умовах взаємовпливів просторово-економічних систем».

 

З 2012 р. по 2014 р. – проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

 

З листопада 2013 року очолив кафедру менеджменту і маркетингу економічного факультету.

 

О.В. Ткач проявив висококваліфікованим спеціалістом, талановитим науковцем та добрим організатором. Він постійно підвищує свій професійний рівень, є постійним учасником міжнародних семінарів  та конференцій.

 

Член спеціалізованих вчених рад із захисту докторських та кандидатських дисертацій в Луцькому національному технічному університеті та ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

 

Є автором 102 публікацій, з них 72 наукового та 19 навчально-методичного характеру, та 9 монографій і 2 навчальних посібників.