Друк

  УВАГА! Відкрита подача заявок для участі у програмі Mevlana Exchange Programme із Університетом Карабюк.

Термін подачі заявок до 23 лютого 2018 року. Інформація нижче 

Детальну інформацію можна також отримати у відділі міжнародних зв’язків університету ( центральний корпус університету, каб. 223).

 

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ЕРАЗМУС+:

СТИПЕНДІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ

ТА КОРОТКОСТРОКОВОГО ОБМІНУ

 

Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 років, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Бюджет програми на 2014-2020 роки складає 14,7 млрд. євро. Серед інших напрямів, 60% бюджету всієї програми планується спрямувати на реалізацію мобільності.

 

Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів програми Еразмус+. Країнами–членами програми виступають 28 держав-членів ЄС, Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн, Туреччина та Македонія. Реалізація академічної мобільності в програмі відбувається за двома напрямами: ступенева мобільність і кредитна мобільність.

 

Програми кредитної мобільності передбачають короткострокові програми навчання (3-12 міс.) для українських бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів з повним визнанням отриманих компетентностей та результатів навчання; а також короткострокові стажування/викладання (1 тиждень – 2 міс) для викладачів та співробітників університетів.

 

 Індивідуальні можливості для студентів та молоді у рамках програми ЄС ЕРАЗМУС+

 

 Напрям Жан Моне в рамках програми Еразмус +

 

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ?

 

Інформацію щодо правил участі в конкурсах стипендій розміщено на веб-сайтах програм. Процедура подання документів зазвичай є електронною і включає онлайн-заявку, рекомендаційні листи і документи, що підтверджують ваші академічні і професійні досягнення, мотивацію, рівень знання мови тощо.

 

 

KА1

КА1: НАВЧАЛЬНА (АКАДЕМІЧНА) МОБІЛЬНІСТЬ 

Протягом 2014-2020 років за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність Програмою Еразмус+ передбачається надання грантів та можливостей для навчання біля 4 млн. особам та 125 тис. організаціям, виділивши на це 63% загального бюджету Програми Еразмус+, що складає загалом 14,7 млрд.євро.

Для України як країни-партнера* (Partner Country) Програми Еразмус+ відкриті можливості на організацію та участь в проектах з навчальної (академічної) мобільності з країнами-членами** (Programme Countries) Програми Еразмус+ за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність, що включає кредитну та ступеневу мобільність.

Детальну інформацію для вищих навчальних закладів щодо правил участі у конкурсах Програми Еразмус+, критеріїв оцінювання заявок, здійснення кредитної мобільності можна знайти в опублікованому Керівництві до Програми Еразмус+ (Erasmus+ Programme Guide)

Детальна інформація для вищих навчальних закладів щодо участі у проектах з кредитної мобільності - у відповідному Розділі.

Зверніть увагу, що за реалізацію проектів з кредитної відповідальності в університетах-партнерах відповідальними є відділи міжнародних зв'язків (або відділи академічної мобільності) навчальних закладів. Дізнавайтесь про відкриті конкурси і правила.

Детальна інформація для вищих навчальних закладів щодо участі у проектах із ступеневої мобільності - у відповідному Розділі.

Детальна інформація для студентів, викладачів, працівників навчальних закладів щодо участі у проектах з кредитної мобільності - у відповідному Розділі. Дізнайтесь про відкриті конкурси і правила у відділі міжнародних зв'язків або академічної мобільності свого закладу.

Детальна інформація для студентів 4-го курсу, випускників, які мають першу вищу освіту / викладачів навчальних закладів щодо участі в конкурсах на отримання стипендій на навчання / викладання на спільних програмах Еразмус Мундус (магістра або доктора філософій) - у відповідному Розділі.

 

Діючі проекти в рамках К1:

InternCreditMobUA_HEIs2015_2016

 

Application Year Ukrainian HEIs as Partner Country City Projects Programme Country Programme Countries HEIs
2015 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   PL Uniwersytet Pedagogiczny im.Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
2015 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   RO Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" din Iasi
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   PL PANSTWOWA WYZSZA SZKOLA ZAWODOWA WGORZOWIE WIELOPOLSKIM PWSZ
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   PL UNIWERSYTET RZESZOWSKI
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   FR UNIVERSITE DES SCIENCES ET TECHNOLOGIES DE LILLE - LILLE I
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   LT VYTAUTO DIDZIOJO UNIVERSITETAS
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   PL Wyzsza Szkola Turystyki i Ekologii
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   PT UNIVERSIDADE DO PORTO
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   RO UNIVERSITATEA ALEXANDRU IOAN CUZA DIN IASI

 

 

KА2

В рамках Еразмус+ КА2. Проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну кращими практиками у галзі вищої освіти, наступні можливості відкриті для співпраці з країнами-партнерами програми (включаючи Україну):

Розвиток потенціалу вищої освіти (як апліканти і партнери)

Альянси знань і Альянси професійних компетентностей (як партнери)

Стратегічні партнерства (як партнери)

Короткий опис напрямів.

Розвиток потенціалу вищої освіти (ex-Tempus)

Університети та інші організації з країни-члена програми чи партнера програми можуть ініціювати та/чи взяти участь у спільних проектах розвитку потенціалу вищої освіти, які розробляє і виконує консорціум університетів з країн-членів програми Еразмус+*, з одного боку, та з певного регіону світу, з іншого – країни-партнери (країни-сусіди ЄС, країни-кандидати та потенційні кандидати, Латинська Америка, Азія, Африка-Карибський басейн-країни регіону Тихого океану). Це можуть бути такі проекти:

Вищі навчальні заклади з України є повноправними учасниками цього напряму і можуть ініціювати проект та подавати як грант-аплікант-координатор у партнерстві з іншими країнами, а також бути партнерами проектів та долучатись до написання проектів інших партнерств.

У країнах-партнерах, що є Сусідами ЄС та Західних Балкан, проекти розвитку потенціалу вищої освіти також включають додатковий компонент мобільності для студентів і викладачів із навчальних закладів, що беруть участь у виконанні проекту.

Заявки на проекти з розвитку потенціалу за конкурсом програми Еразмус+ можуть подавати заклади з усього світу.

Детальна інформація про конкурс: KA 2. Cooperation Projects - Capacity Building in Higher Education (CBHE) http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding_en

Детальні інструкції у відповідному розділі: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/discover/guide/index_en.htm

Географія учасників напряму Розвиток потенціалу

Країни-члени програми Еразмус+ (Programme Countries):

- 28 держав-членів ЄС;

- Ліхтенштейн, Ісландія, Норвегія;

- Туреччина, Македонія.

Країни-партнери програми Еразмус+ (Partner Countries) eligable for Capacity Building:

- країни Західних Балкан: Албанія, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Сербія, Косово;

- країни Східного партнерства: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна (recognized by International Law);

- Російська Федерація (recognized by International Law);

- країни Південного середземномор'я: Алжир, Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Лівія, Марокко, територія Палестинської автономії, Сирія, Туніс;

- країни Центральної Азії: Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан;

- країни Латинської Америки;

- країни Африки, Карибського і Тихоокеанського басейнів (АСР).

Детальна інформація:

http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/actions/key-action-2-cooperation-for-innovation-and-exchange-good-practices/capacity-building-projects-in-higher-education_en


Стратегічні партнерства

Університети чи інші організації можуть увійти до консорціуму, що має на меті поширення інновацій в інших університетах  в рамках стратегічного партнерства. Ці ініціативи:

Навчальні заклади з країн-членів програми Еразмус+ зможуть подати заявку на управління Стратегічними партнерствами на конкурси програми Еразмус+.

Важливо! Звертаємо увагу, що вищі навчальні заклади з інших країн по всьому світові можуть бути партнерами у консорціумі, але тільки у випадку детального обґрунтування унікальності існуючого потенціалу та досвіду закладу та додаткової вартості до виконання завдань проекту, якщо таке обгрунтування буде невагоме весь проект не буде профінансовано, тому необхідно підходити дуже виважено.

Детальна інформація щодо напряму: Стратегічні партнерства - http://ec.europa.eu/education/opportunities/higher-education/institutions_en.htm


 Альянси знань

Університети чи інші організації можуть увійти до консорціуму, що має наметі поширення інновацій між вищою освітою, підприємствами та більш широким соціально-економічним середовищем в рамках альянсу знань. Ці ініціативи:

Створюють нові, інноваційні та мультидисциплінарні підходи до викладання та навчання з широким колом учасниківСприяють підприємництву та підприємницькій компетентності студентів, викладачів та працівників компанійПокращують обмін знаннями, їх потік і створення.

Навчальні заклади з країн-членів програми Еразмус+ зможуть подати заявку на управління Альянсом знань на конкурси програми Еразмус+. Важливо! Звертаємо увагу, що вищі навчальні заклади з інших країн по всьому світові можуть бути партнерами у консорціумі у випадку детального обґрунтування унікальності існуючого потенціалу та досвіду закладу та додаткової вартості до виконання завдань проекту, якщо таке обгрунтування буде невагоме весь проект не буде профінансовано, тому необхідно підходити дуже виважено.

Більше інформації про діючі проекти на сайті відділу управляння проектами

 

 

 

  

 

Зразки документів

 

Анкета 

Certificate

Виписка з оцінками за попередні роки навчання

Transcript of Records

Мовний сертифікат

 

 

 

 Студенти та викладачі Університету мають можливість отримати стипендії на навчання в таких університетах:

 

 

Університет Карабюк

 

Загальна інформація про програму 

“MEVLANA” – це програма академічної мобільності, що націлена на обмін студентами та викладачами між турецькими вищими навчальними закладами та ВНЗ з інших країн. Студенти можуть навчатися у Туреччині протягом одного (мінімум) чи двох (максимум) семестрів, а науково-педагогічні працівники можуть викладати лекції протягом терміну від двох тижнів (мінімум) до трьох місяців (максимум). Студенти не сплачують жодних внесків у приймаючому закладі під час програми. Дисципліни, що вивчаються студентом у приймаючому закладі, у разі попереднього погодження в рамках навчальної угоди, перезараховуються у його рідному університеті.

Розмір стипендії, що виплачується студентам в рамках програми обміну “MEVLANA” визначається Виконавчою службою Ради вищої освіти Туреччини. Більш детальну інформацію про програму Ви можете знайти за посиланням: http://mevlana.yok.gov.tr

 

УНІВЕРСИТЕТ КАРАБЮК

Університет міста Карабюк, що є адміністративним центром однойменної області й розташоване в північній частині Туреччини на узбережжі Чорного моря, заснований лише десять років тому. У місті проживає понад 100 тисяч населення, тут діє один із найбільших виробників сталі в Туреччині комбінат «Кардемір». Уславлене це місце і своїми самобутніми килимами. Від столиці Туреччини Анкари Карабюк розділяє 200 кілометрів шляху.

 

В Університеті Карабюк функціонують різноманітні кафедри, зокрема археології, географії, історії та історії мистецтва, теології та екології тощо. Окрім того, навчальний заклад має і суто технічне спрямування, відображене в діяльності кафедр залізничних систем, комп’ютерної інженерії, металургійної інженерії та матеріалознавства, машинобудування та промислової інженерії тощо.

 

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ТА НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 

Студенти (навчання один семестр) можуть подавати заявки на осінній та весняний семестр 2018/2019 навчального року.

 

Увага! В аплікаційній формі потрібно вказати на який семестр ви б хотіли приїхати.

 

Викладачі (викладання протягом 2-тижнів):

 

Документи в електронній формі надсилайте на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

ВАЖЛИВО: Аплікаційна форма має бути заповнена лише друкованим методом (від руки не приймається!).

 

Кінцевий термін подачі документів: 23 лютого 2018 року!

 

УМОВИ СТИПЕНДІЇ

Протягом 2018/2019 навчального року студентам буде виплачуватись щомісячна стипендія у розмірі

1000 турецьких лір (приблизно 270 доларів); викладачам –  50 лір/за одну добу.

 

Отже, загальна сума:

для студентів: 1080 доларів/4 місяці

для викладачів: 190 доларів/14 днів + витрати на подорож 675 доларів.

 

Студенти проживатимуть у приватних гуртожитках (3-4 студенти у кімнаті). Вартість: близько 125 доларів на місяць, включаючи сніданок та обід.

Викладачів зможуть проживати у гостьових будинках. Вартість: 15-20 доларів/ніч, включаючи сніданок.

 

Структурні підрозділи, які можуть брати участь

Факультет математики та інформатики - математика, прикладна математика, статистика

Фізико-технічний факультет - фізика, компютерна інженерія 

Факультет природничих наук - хімія, біологія.

 

За детальною інформацією звертайтесь у відділ міжнародних зв’язків

вул. Шевченка 57, центральний корпус, каб. 223

тел.: 0342 59 60 31, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  

 

Академія імені Якуба з Парадижа у Гожуві Великопольському

 

Увага!!!! Можливість академічного обміну для наукових, науково-педагогічних та адміністративних працівників!

Подача заявок для участі у програмі Еразмус+ КА1 із Академією імені Якуба з Парадижа у Гожуві Великопольському для викладання (8 год.) та стажування.

Участь у конкурсі можуть брати науково-педагогічні та адміністративні працівники, що працюють на постійній основі, наступних структурних підрозділів: іноземних мов, польської філології, туризму, бізнес і адміністрування, інформаційних та комунікаційних технологій.

Критерії відбору:

Документи потрібно подати у відділ міжнародних зв’язків до 26 грудня 2017 року (223 каб. центральний корпус або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Тривалість обміну – 5 днів+2 дні переїзд.

Основна мета: читання лекцій для студентів/обмін досвідом

Кількість: 8 год/тиждень.

Стипендія: 140 євро/день + кошти переїзду.

 

 

 

 

 

Університет Порто

 

Процедура подання заявки

Університет Порто

 

Крок 1. Зайти на сайт за адресою: http://mobileplus2.up.pt/apply та ознайомитися з умовами участі та процедурою подачі документів.

(Уся необхідна інформація знаходиться у наступних документах: Guide for Applicants та Tutorial / Application Form).

 

Крок 2. Прислати до відділу міжнародних зв’язків (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) заповнену анкету для участі.

 

Крок 3. Зареєструватися на сайті, щоб заповнити аплікаційну форму: http://mobileplus2.up.pt/apply.

Потрібно заповнити усі підпункти та зберегти дані (Submit).

 

Крок 4. У пункті Documents upload потрібно завантажити наступні документи:

Усі документи повинні бути прикріплені у Аплікаційній формі. Неповні заявки не будуть прийматися до розгляду.

 Дедлайн - 28 лютого!

Усю вищезгадану інформацію можна прочитати у гідах, наданих на сайті проекту.

 

Стипендія - 800 EUR/місяць 

Витрати за проїзд компенсуються після прибуття в Університет Порто.

 

Контакти

Усю інформацію, що стосується проекту можна знайти на сайті: http://mobileplus2.up.pt/

Координатори: http://mobileplus2.up.pt/contacts.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі міжнародних зв'язків - 223 каб. ЦК або написати на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

Ясський університет ім. А. Й. Кузи

 

 

Ясський університет ім. А. Й. Кузи

 

(Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iaşi) 

 

 

           

 

 

ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

 

Крок 1. Зайти на сайт за адресою https://erasmusplus.uaic.ro/ та ознайомитися із умовами програми.


Крок 2. Вибрати пункт Application and selection → APPLICATION FORM та ознайомитися із процедурою подання документів.

Аплікаційна процедура складається із кількох етапів:

(1) реєстрація облікового запису - https://erasmusplus.uaic.ro/wp-login.php?action=register.

Увага! Потрібно вказувати дійсну електронну адресу, оскільки на неї буде відправлено персональне посилання на аплікаційну форму.

(2) заповнення он-лайн аплікації – використовуйте посилання, яке ви отримали у листі-підтвердженні, щоб заповнити аплікаційну форму;

(3) завантаження необхідних документів відповідно до типу мобільності;

(4) подання аплікації.

Після відправлення аплікаційної форми ви отримаєте підтвердження із аплікаційним ID.

 

Крок 3. Підготовка необхідних документів.

 

 

БАКАЛАВР

 

1.     Закордонний паспорт

 

2.     Резюме / СV (Europass)

 

3.     План навчання в Ясському університеті імені А.Й. Кузи (Learning Agreement - заповнити інформацію про студента та університет, у секції Перед мобільністю – Табл. А; потрібно підписати студентом та представником університету);

 

 

4.    Виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету – рівень бакалавра (оригінал та завірений переклад на англійську мову);

 

5.   Витяг з наказу про зарахування на навчання в ПНУ або відповідну довідку (рік навчання та освітньо-кваліфікаційний рівень, рік очікуваного завершення навчання – оригінал та завірений переклад на англійську мову / виданий сертифікат англійською мовою);

 

6.   Мовний сертифікат (обов’язково). Перевага надається міжнародним сертифікатам (IELTS, TOEFL).

 

7.    Мотиваційний лист (повинен бути заповнений он-лайн, в аплікаційній формі).

 

 8.   Заява про те, що студент вже брав участь у будь-якій програмі Еразмус+ (вказати період мобільності та приймаючу сторону).

 

    УВАГА!

 

Ø      Студенти першого курсу навчання НЕ можуть приймати участь у програмі.

 

Ø      Тривалість навчання один семестр.

 

 

 

МАГІСТР

 

      1. Закордонний паспорт

 

2Резюме / СV (Europass) 

 

3. План навчання в Ясському університеті імені А.Й. Кузи (Learning Agreement - заповнити інформацію про студента та університет, у секції Перед мобільністю – Табл. А; потрібно підписати студентом та представником університету);

 

4. Диплом бакалавра (оригінал та завірений переклад на англійську мову).

 

5. Додаток до диплома бакалавра (оригінал та завірений переклад на англійську мову).

 

6. Виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету – рівень магістра (оригінал та завірений переклад на англійську мову);

 

7. Витяг з наказу про зарахування на навчання в магістратурі в ПНУ або відповідну довідку (рік навчання та освітньо-кваліфікаційний рівень, рік очікуваного завершення навчання – оригінал та завірений переклад на англійську мову / виданий сертифікат англійською мовою);

 

8. Мовний сертифікат. Перевага надається міжнародним сертифікатам (IELTS, TOEFL).

 

9. Мотиваційний лист (повинен бути заповнений он-лайн, в аплікаційній формі).

 

10. Заява про те, що студент вже брав участь у будь-якій програмі Еразмус+ (вказати період мобільності та приймаючу сторону).

 

 

 

АСПІРАНТУРА/ДОКТОРАНТУРА

 

1. Закордонний паспорт;

 

2. Резюме/СV(Europass);

 

3. План навчання в Ясському університеті імені А.Й. Кузи (Learning Agreement - заповнити інформацію про студента та університет, у секції Перед мобільністю – Табл. А; потрібно підписати студентом та представником університету);

 

4Диплом бакалавра (оригінал та завірений переклад на англійську мову).

 

5Додаток до диплома бакалавра (оригінал та завірений переклад на англійську мову).

 

6Диплом магістра (оригінал та завірений переклад на англійську мову).

 

7Додаток до диплома магістра (оригінал та завірений переклад на англійську мову).

 

8Витяг з наказу про зарахування на навчання в  аспірантуру/докторантуру в ПНУ або відповідну довідку (рік навчання та освітньо-кваліфікаційний рівень, рік очікуваного завершення навчання – оригінал та завірений переклад на англійську мову / виданий сертифікат англійською мовою

 

9Мовний сертифікат.

 

10Мотиваційний лист (повинен бути заповнений он-лайн, в аплікаційній формі).

 

11. Заява про попередню участь у будь-якій програмі Еразмус+ (вказати період мобільності та приймаючу сторону).

 

Увага!

Тривалість навчання від 3 до 5 місяців.

 

 

 

АКАДЕМІЧНИЙ/АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПЕРСОНАЛ

 

 1. Закордонний паспорт.

 

 2. Резюме / СV (Europass).

 

3. Витяг з наказу про працевлаштування в ПНУ або відповідну довідку (оригінал та завірений переклад на англійську мову / виданий сертифікат англійською мовою).

 

4Мотиваційний лист (повинен бути заповнений он-лайн, в якому слід вказати мету участі у стипендії та опис діяльності в приймаючому університеті на весь період мобільності).

 

 5. УВАГА! Лист про готовність прийняти кандидата в Ясському університеті ім. А. Й. Кузи (обов’язково).

 

 

Розклад подання заявок та відбору за програмою Erasmus+ mobilities.

 

 

- 15 вересня – 15 жовтня 2017 року: подача он-лайн заявок та документів;

 

- до 27 жовтня можливе завантаження документів (у випадку неповних заяв із незаповненим статусом);

 

- 10 листопада 2017 року: відбір вітчизняними університетами кандидатів для участі;

 

- 17 листопада 2017 року: перевірка академічної сумісності (для аспірантів) приймаючим університетом;

  

- 24 листопада: остаточні результати.

  

Увага!

Академічний персонал – мінімум 8 год/тиждень.

Адміністративний персонал – 5 днів/тиждень.

 

РОЗМІР СТИПЕНДІЙ

 

Студенти – 750 Євро/міс.

 

Персонал – 140 Євро/день

 

Координатори програми Еразмус + від факультетів.

 

 

 

Університет науки та технології Лілль I

 

 

 

Університет науки та технології Лілль I

http://www.univ-lille1.fr/home/ 

 

 

 

Процедура подання заявки на весняний семестр 2016-2017 року

(12 January 2017 - end of June 2017)

 

Крок 1. Зайти на сайт за адресою:

http://ci.univ-lille1.fr/english_version/studying_at_lille_1/studying_at_lille_1.htm

ознайомитися з умовами участі.

 

Крок 2. Подати заявку для участі: 

https://lille1.moveonfr.com/locallogin/56bdfa07ee189d4b44000001/eng.

 

Крок 3. Зареєструйтесь та зайдіть на сайт, щоб заповнити аплікаційну форму. 

             Потрібно заповнити усі підпункти та зберегти дані (Submit Application).

 

Крок 4. У пункті Relevant Documents to be Uploaded потрібно завантажити наступні документи:

 

Інформацію, про програми навчання, які пропонує Університет Лілль І можна знайти тут.

 

УВАГА! Документи потрібно подати до 15 листопада 2016 року.

 

Стипендія - 850 EUR/місяць 

Витрати за проїзд компенсуються після прибуття в Університет Лілль І.

 

Житло

Інститут пропонує житло у REEFLEX.

Оплата: 394 € / міс.

Детальніша інформація:

http://ci.univ-lille1.fr/english_version/studying_at_lille_1/accommodation.htm

 

Контакти

         З будь-якими питаннями, що стосуються процедури подання аплікацій, будь ласка, звертайтесь на електронну адресу міжнародного відділу Університету Лілль І : 

http://ci.univ-lille1.fr/english_version/partnerships/contacts.htm

З будь-якими питаннями, що стосуються академічних пропозицій та навчальних планів, будь ласка, звертайтесь до координаторів від факультетів.

 

 

 

 

 

Університет Вітовта Великого

 

                                                    

Відкрита он-лайн подача заявок на навчання в Університеті  Вітовта Великого, Литовська Республіка (Vytautas Magnus University (VMU)).

Навчання відбувається на підставі підписаної двосторонньої угоди (VMU Bilateral Agreements studies).

Термін подачі заявок: 15 листопада 2016 року.

Умови участі:

1. Заповнити анкету та вислати на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

2. Зібрати необхідні документи:

3. Заповнити аплікаційну форму (внести всю необхідну інформацію, завантажити зібрані документи та натиснути «прийняти»).

Детальна інформація про можливості обміну з Університетом Вітовта Великого.

Перелік курсів англійською мовою на весняний семестр 2017 року.

Період навчання: 22 січня – 30 червня 2017 року.

Детальніша інформація про гуртожитки, систему оцінювання  та щоденне життя у Литві.

 

 

Жешувський університет

 

Увага!!!! Можливість академічного обміну для наукових та науково-педагогічних працівників!

 

Подача заявок для участі у програмі Еразмус+ КА1 із Жешувським університетом.

 

Участь у конкурсі можуть брати наукові та науково-педагогічні працівники, які працюють на постійній основі, наступних структурних підрозділів: англійської та німецької філології, історії, політології, математики, економіки, фізичного виховання.

 

Критерії відбору:

 

Документи потрібно подати у відділ міжнародного співробітництва до 11 листопада 2016 року (223 каб. центральний корпус або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

 

Тривалість обміну – 5 днів+2 дні переїзд.

 

Навчальні заходи за кордоном (training for stuff), можуть бути в формі роботи за розкладом, спостереження, участі в семінарах або курсах і так далі. Основна мета – передача знань, набуття практичних навичок, обмін досвідом, або відкриття нових ідей для викладання і навчання.