Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

  

 

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ЕРАЗМУС+:

СТИПЕНДІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ

ТА КОРОТКОСТРОКОВОГО ОБМІНУ

 

Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 років, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Бюджет програми на 2014-2020 роки складає 14,7 млрд. євро. Серед інших напрямів, 60% бюджету всієї програми планується спрямувати на реалізацію мобільності.

 

Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів програми Еразмус+. Країнами–членами програми виступають 28 держав-членів ЄС, Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн, Туреччина та Македонія. Реалізація академічної мобільності в програмі відбувається за двома напрямами: ступенева мобільність і кредитна мобільність.

 

Програми кредитної мобільності передбачають короткострокові програми навчання (3-12 міс.) для українських бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів з повним визнанням отриманих компетентностей та результатів навчання; а також короткострокові стажування/викладання (1 тиждень – 2 міс) для викладачів та співробітників університетів.

 

 Індивідуальні можливості для студентів та молоді у рамках програми ЄС ЕРАЗМУС+

 

 Напрям Жан Моне в рамках програми Еразмус +

 

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ?

 

Інформацію щодо правил участі в конкурсах стипендій розміщено на веб-сайтах програм. Процедура подання документів зазвичай є електронною і включає онлайн-заявку, рекомендаційні листи і документи, що підтверджують ваші академічні і професійні досягнення, мотивацію, рівень знання мови тощо.

 

 

КА1: НАВЧАЛЬНА (АКАДЕМІЧНА) МОБІЛЬНІСТЬ 

Протягом 2014-2020 років за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність Програмою Еразмус+ передбачається надання грантів та можливостей для навчання біля 4 млн. особам та 125 тис. організаціям, виділивши на це 63% загального бюджету Програми Еразмус+, що складає загалом 14,7 млрд.євро.

Для України як країни-партнера* (Partner Country) Програми Еразмус+ відкриті можливості на організацію та участь в проектах з навчальної (академічної) мобільності з країнами-членами** (Programme Countries) Програми Еразмус+ за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність, що включає кредитну та ступеневу мобільність.

Детальну інформацію для вищих навчальних закладів щодо правил участі у конкурсах Програми Еразмус+, критеріїв оцінювання заявок, здійснення кредитної мобільності можна знайти в опублікованому Керівництві до Програми Еразмус+ (Erasmus+ Programme Guide)

Детальна інформація для вищих навчальних закладів щодо участі у проектах з кредитної мобільності - у відповідному Розділі.

Зверніть увагу, що за реалізацію проектів з кредитної відповідальності в університетах-партнерах відповідальними є відділи міжнародних зв'язків (або відділи академічної мобільності) навчальних закладів. Дізнавайтесь про відкриті конкурси і правила.

Детальна інформація для вищих навчальних закладів щодо участі у проектах із ступеневої мобільності - у відповідному Розділі.

Детальна інформація для студентів, викладачів, працівників навчальних закладів щодо участі у проектах з кредитної мобільності - у відповідному Розділі. Дізнайтесь про відкриті конкурси і правила у відділі міжнародних зв'язків або академічної мобільності свого закладу.

Детальна інформація для студентів 4-го курсу, випускників, які мають першу вищу освіту / викладачів навчальних закладів щодо участі в конкурсах на отримання стипендій на навчання / викладання на спільних програмах Еразмус Мундус (магістра або доктора філософій) - у відповідному Розділі.

 

Діючі проекти в рамках К1:

InternCreditMobUA_HEIs2015_2016

 

Application Year Ukrainian HEIs as Partner Country City Projects Programme Country Programme Countries HEIs
2015 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   PL Uniwersytet Pedagogiczny im.Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
2015 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   RO Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" din Iasi
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   PL PANSTWOWA WYZSZA SZKOLA ZAWODOWA WGORZOWIE WIELOPOLSKIM PWSZ
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   PL UNIWERSYTET RZESZOWSKI
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   FR UNIVERSITE DES SCIENCES ET TECHNOLOGIES DE LILLE - LILLE I
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   LT VYTAUTO DIDZIOJO UNIVERSITETAS
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   PL Wyzsza Szkola Turystyki i Ekologii
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   PT UNIVERSIDADE DO PORTO
2016 Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Ivano-Frankivsk   RO UNIVERSITATEA ALEXANDRU IOAN CUZA DIN IASI

 

 

В рамках Еразмус+ КА2. Проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну кращими практиками у галзі вищої освіти, наступні можливості відкриті для співпраці з країнами-партнерами програми (включаючи Україну):

Розвиток потенціалу вищої освіти (як апліканти і партнери)

Альянси знань і Альянси професійних компетентностей (як партнери)

Стратегічні партнерства (як партнери)

Короткий опис напрямів.

Розвиток потенціалу вищої освіти (ex-Tempus)

Університети та інші організації з країни-члена програми чи партнера програми можуть ініціювати та/чи взяти участь у спільних проектах розвитку потенціалу вищої освіти, які розробляє і виконує консорціум університетів з країн-членів програми Еразмус+*, з одного боку, та з певного регіону світу, з іншого – країни-партнери (країни-сусіди ЄС, країни-кандидати та потенційні кандидати, Латинська Америка, Азія, Африка-Карибський басейн-країни регіону Тихого океану). Це можуть бути такі проекти:

 • Спільні проекти: допомагають всім партнерам розвинути, модернізувати та поширити нові навчальні програми, методи викладання або навчально-методичні матеріали, а також покращити забезпечення якості та врядування у вищих навчальних закладах.
 • Структурні проекти: для розвитку та реформування вищих навчальних закладів і систем вищої освіти; для покращення їх якості та відповідності вимогам ринку праці, сприяння регіональній співпраці та зближенню систем вищої освіти.

Вищі навчальні заклади з України є повноправними учасниками цього напряму і можуть ініціювати проект та подавати як грант-аплікант-координатор у партнерстві з іншими країнами, а також бути партнерами проектів та долучатись до написання проектів інших партнерств.

У країнах-партнерах, що є Сусідами ЄС та Західних Балкан, проекти розвитку потенціалу вищої освіти також включають додатковий компонент мобільності для студентів і викладачів із навчальних закладів, що беруть участь у виконанні проекту.

Заявки на проекти з розвитку потенціалу за конкурсом програми Еразмус+ можуть подавати заклади з усього світу.

Детальна інформація про конкурс: KA 2. Cooperation Projects - Capacity Building in Higher Education (CBHE) http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding_en

Детальні інструкції у відповідному розділі: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/discover/guide/index_en.htm

Географія учасників напряму Розвиток потенціалу

Країни-члени програми Еразмус+ (Programme Countries):

- 28 держав-членів ЄС;

- Ліхтенштейн, Ісландія, Норвегія;

- Туреччина, Македонія.

Країни-партнери програми Еразмус+ (Partner Countries) eligable for Capacity Building:

- країни Західних Балкан: Албанія, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Сербія, Косово;

- країни Східного партнерства: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна (recognized by International Law);

- Російська Федерація (recognized by International Law);

- країни Південного середземномор'я: Алжир, Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Лівія, Марокко, територія Палестинської автономії, Сирія, Туніс;

- країни Центральної Азії: Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан;

- країни Латинської Америки;

- країни Африки, Карибського і Тихоокеанського басейнів (АСР).

Детальна інформація:

http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/actions/key-action-2-cooperation-for-innovation-and-exchange-good-practices/capacity-building-projects-in-higher-education_en


Стратегічні партнерства

Університети чи інші організації можуть увійти до консорціуму, що має на меті поширення інновацій в інших університетах  в рамках стратегічного партнерства. Ці ініціативи:

 • Створюють нові, інноваційні та мультидисциплінарні підходи до викладання та навчання з широким колом учасників
 • Сприяють підприємництву та підприємницькій компетентності студентів, викладачів та працівників компаній
 • Покращують обмін знаннями, їх потік і створення.

Навчальні заклади з країн-членів програми Еразмус+ зможуть подати заявку на управління Стратегічними партнерствами на конкурси програми Еразмус+.

Важливо! Звертаємо увагу, що вищі навчальні заклади з інших країн по всьому світові можуть бути партнерами у консорціумі, але тільки у випадку детального обґрунтування унікальності існуючого потенціалу та досвіду закладу та додаткової вартості до виконання завдань проекту, якщо таке обгрунтування буде невагоме весь проект не буде профінансовано, тому необхідно підходити дуже виважено.

Детальна інформація щодо напряму: Стратегічні партнерства - http://ec.europa.eu/education/opportunities/higher-education/institutions_en.htm


 Альянси знань

Університети чи інші організації можуть увійти до консорціуму, що має наметі поширення інновацій між вищою освітою, підприємствами та більш широким соціально-економічним середовищем в рамках альянсу знань. Ці ініціативи:

Створюють нові, інноваційні та мультидисциплінарні підходи до викладання та навчання з широким колом учасниківСприяють підприємництву та підприємницькій компетентності студентів, викладачів та працівників компанійПокращують обмін знаннями, їх потік і створення.

Навчальні заклади з країн-членів програми Еразмус+ зможуть подати заявку на управління Альянсом знань на конкурси програми Еразмус+. Важливо! Звертаємо увагу, що вищі навчальні заклади з інших країн по всьому світові можуть бути партнерами у консорціумі у випадку детального обґрунтування унікальності існуючого потенціалу та досвіду закладу та додаткової вартості до виконання завдань проекту, якщо таке обгрунтування буде невагоме весь проект не буде профінансовано, тому необхідно підходити дуже виважено.

 

Діючі проекти в рамках КА2:

 

1. 561785-EPP-1-2015-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP-GeSt-Gender Studies Curriculum: A Step for Democracy and Peace in EU-neighbouring countries with different traditions

2. 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP-GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine

3. 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP-Improving teacher education for applied learning in the field of vocational education

 

 

Набуття професійних і підприємницьких навичок через освіту та консультування 544202-2013-AT-TEMPUS-JPHES

К оротка назва проекту: BUSEEG-RU-UA

Сайт проекту:

http://fm.kneu.edu.ua/ua/depts3/k_upravlinnja_personalom/tempus/tempus100314/

Тривалість проекту: 1 грудня 2013 – 1 грудня 2016

Отримувач гранту: Віденський економічний університет, Австрія

Контактна особа: Анастасія Галкіна

Мета і завдання проекту: розроблення та впровадження навчання впродовж життя (Lifelong Learning) в Росії та Україні з метою формування у студентів професійних і підприємницьких навичок; виховання підприємницького духу, проведення консультацій для стартапів на базі університетів і коледжів за підтримки центрів підвищення кваліфікації працівників освіти; регіональних торгово-промислових палат і Міністерств освіти.

 Очікувані результати:
1. Навчальні плани та матеріали з розвитку підприємницького духу; зарахування на навчання мінімум 275 студентів у 8 ВНЗ в Росії та Україні.
2. Навчальні програми та матеріали для професійно-технічних училищ і проведення занять мінімум для 400 учнів у Росії та Україні.
3. Індивідуальні консультації для стартапів (start-up) у 8 ВНЗ у Росії та Україні.
4
. Індивідуальні консультації для стартапів у 10 професійно-технічних училищах у Росії та Україні.
5.
Програми курсів підвищення кваліфікації в обсязі 500 годин і підвищення кваліфікації мінімум 60 учителів професійно-технічних училищ у Росії та Україні.
6. Підвищення кваліфікації мінімум 90 викладачів ВНЗ.

Партнери:
Vienna University of Economics and Business (Austria),

University of Konstanz (Germany),

University of Gyor (Hungary),

Lobachevsky State University of Nizhni Novgorod (Russia),

Nizhny Novgorod Institute of the Education development (Russia),

Ministry of Education of the Nizhny Novgorod (Russia),

Chamber of Commerce of Nizhny Novgorod (Russia),

I.I. Polzunov Altai State Technical University (Russia),

Altai Regional In-Service Training Institute for lecturers (Russia),

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Україна),

Чернігівський державний інститут економіки і управління (Україна),

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (Україна),

Торгово-промислова палата України,

Міністерство освіти і науки України

 

 

Контактна особа в ПНУ імені Василя Стефаника: Олег Ткач,

Завідувач кафедри менеджменту і маркетингу, e-mail:mmacola@rambler.ru

 

Acquisition of professional and entrepreneurial skills through education and consultation 544202-TEMPUS-2013-AT-TEMPUS-JPHES

P roject acronym: BUSEEG-RU-UA

Project web-site:

http://fm.kneu.edu.ua/ua/depts3/k_upravlinnja_personalom/tempus/tempus100314/

Project duration: 1 December 2013 – 1 December 2016

Grant holder:Vienna University of Economics and Business, Austria

Contact person: Anastasia Galkina


Project goals: Development and implementation of the concept of lifelong learning in Russia and Ukraine in order to develop students' professional and entrepreneurial skills; nurture the entrepreneurial spirit; consultations of start-ups based on university and colleges with the support of In-service training Centers for lecturers; regional Chambers of Commerce and Ministries of Education.


Expected results:

1. Curriculum and materials to educate entrepreneurial spirit and start training at least 275 students in 8 universities in Russia and Ukraine.
2. Educational programs and materials for vocational schools and conduct classes for at least 400 students in Russia and Ukraine.
3. Individual advice to start-ups at 8 universities in Russia and Ukraine
4. Individual advice to start-ups in 10 vocational schools in Russia and Ukraine.
5. Applications for postgraduate courses in the amount of 500 hours of training and at least 60 teachers of vocational schools in Russia and Ukraine.
6. Education at least 90 university teachers.


Partnership:
Vienna University of Economics and Business (Austria),

University of Konstanz (Germany),

University of Gyor (Hungary),

Lobachevsky State University of Nizhni Novgorod (Russia),

Nizhny Novgorod Institute of the Education development (Russia),

Ministry of Education of the Nizhny Novgorod (Russia),

Chamber of Commerce of Nizhny Novgorod (Russia),

I.I. Polzunov Altai State Technical University (Russia),

Altai Regional In-Service Training Institute for lecturers (Russia),

Department of Education and Youth of Altai (Russia),

Vasyl Stefanyk Precarpathian National University (Ukraine),

Chernihiv State Institute of Economics and Management (Ukraine),

National Technical University "Kharkiv Polytechnic Institute" (Ukraine),

Ukrainian Chamber of Commerce and Industry,

Ministry of Education and Science of Ukraine.

 

Contact person in Vasyl Stefanyk Precarpathian National University: Mr. Oleg Tkach, Head of the Chair of Management and Marketing,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

 Студенти та викладачі Університету мають можливість отримати стипендії на навчання в таких університетах:

 

 

 

 

Увага!!!! Можливість академічного обміну для наукових та науково-педагогічних працівників!

Участь у конкурсі можуть брати наукові та науково-педагогічні працівники, що працюють на постійній основі, наступних структурних підрозділів: факультету іноземних мов (англійської та німецької філології), кафедри слов'янських мов (польської філології), туризму, факультету математики та інформатики (інформаційні та комунікаційні технології).

Критерії відбору:

 • Знання польської мови та англійської або німецької;
 • Наявність публікацій у журналах, що входять у наукометричні бази даних (перелік);
 • Наявність навчально-методичних публікацій (перелік);
 • Мотиваційний лист.

Документи потрібно подати у відділ міжнародних зв'язків до 15 квітня 2017 року (223 каб. центральний корпус або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Тривалість обміну – 5 днів+2 дні переїзд.

Основна мета: читання лекцій для студентів

Кількість: 8 год/тиждень.

Стипендія: 140 євро/день + кошти переїзду.

 

 

 

 

 

Процедура подання заявки

Університет Порто

 

Крок 1. Зайти на сайт за адресою: http://mobileplus2.up.pt/apply та ознайомитися з умовами участі та процедурою подачі документів.

(Уся необхідна інформація знаходиться у наступних документах: Guide for Applicants та Tutorial / Application Form).

 

Крок 2. Прислати до відділу міжнародних зв’язків (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) заповнену анкету для участі.

 

Крок 3. Зареєструватися на сайті, щоб заповнити аплікаційну форму: http://mobileplus2.up.pt/apply.

Потрібно заповнити усі підпункти та зберегти дані (Submit).

 

Крок 4. У пункті Documents upload потрібно завантажити наступні документи:

 • Фото (обов’язково для всіх учасників).
 • Відео (за бажанням).
 • Копія українського паспорта.
 • Копія закордонного паспорта.
 • Сертифікат, що підтверджує факт здобуття ступеня (обов’язково для магістрів та докторантів).
 • Виписка з оцінками (обов’язково для бакалаврів, магістрів та докторантів).
 • Лист-підтримки від Університету – виданий професором або відповідним підрозділом, до якого належить учасник (обов’язково для усіх учасників) -  рекомендаційний лист. Може бути підписаний також координаторами від факультетів. (Зразок)
 • Довідка про факт навчання (обов’язково для бакалаврів, магістрів та докторантів).
 • Лист від партнерського університету із коротким описом діяльності учасника (обов’язково для адміністративного та академічного персоналу).
 • Сертифікат про рівень знання мови (якщо приймаючий університет не вимагає – це додатково) - може бути і університетський.
 • Лист про попереднє прийняття із приймаючого університету (стосується лише португальських/європейських кандидатів) (додатково).
 • Пропонований план навчання - доступний також у аплікаційній формі (обов’язково для бакалаврів, магістрів та докторантів) – доступні курси: http://mobileplus2.up.pt/courses.
 • Документ, що підтверджує інвалідність (для людей із обмеженими фізичними можливостями).
 • Документ, що підтверджує важке соціально-економічне становище(додатково).

Усі документи повинні бути прикріплені у Аплікаційній формі. Неповні заявки не будуть прийматися до розгляду.

 Дедлайн - 28 лютого!

Усю вищезгадану інформацію можна прочитати у гідах, наданих на сайті проекту.

 

Стипендія - 800 EUR/місяць 

Витрати за проїзд компенсуються після прибуття в Університет Порто.

 

Контакти

Усю інформацію, що стосується проекту можна знайти на сайті: http://mobileplus2.up.pt/

Координатори: http://mobileplus2.up.pt/contacts.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі міжнародних зв'язків - 223 каб. ЦК або написати на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

 

 

Ясський університет ім. А. Й. Кузи

 

(Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iaşi) 

 

 

           

 

 

ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

 

Крок 1. Зайти на сайт за адресою: https://erasmusplus.uaic.ro/partner-universities-2.


Крок 2. Вибрати пункт Application and selection → APPLICATION FORM (заповнити он-лайн).

Крок 3. Підготовка необхідних документів.

 

 

БАКАЛАВР

 

1.     Закордонний паспорт

 

2.     Резюме / СV (Europass)

 

3.     План навчання в Ясському університеті імені А.Й. Кузи (Learning Agreement

 

 

4.    Виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету – рівень бакалавра (оригінал та завірений переклад на англійську мову);

 

5.   Витяг з наказу про зарахування на навчання в ПНУ або відповідну довідку (рік навчання та освітньо-кваліфікаційний рівень, рік очікуваного завершення навчання – оригінал та завірений переклад на англійську мову / виданий сертифікат англійською мовою);

 

6.   Мовний сертифікат (обов’язково). Перевага надається міжнародним сертифікатам (IELTS, TOEFL).

 

7.    Мотиваційний лист (повинен бути заповнений он-лайн, в аплікаційній формі).

 

 8.   Заява про те, що студент вже брав участь у будь-якій програмі Еразмус+ (вказати період мобільності та приймаючу сторону).

 

    УВАГА!

 

Ø      Студенти першого курсу навчання НЕ можуть приймати участь у програмі.

 

Ø      Тривалість навчання один семестр.

 

 

 

МАГІСТР

 

      1. Закордонний паспорт

 

2Резюме / СV (Europass) 

 

3. План навчання в Ясському університеті імені А.Й. Кузи (Learning Agreement);

 

4. Диплом бакалавра (оригінал та завірений переклад на англійську мову).

 

5. Додаток до диплома бакалавра (оригінал та завірений переклад на англійську мову).

 

6. Виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету – рівень магістра (оригінал та завірений переклад на англійську мову);

 

7. Витяг з наказу про зарахування на навчання в магістратурі в ПНУ або відповідну довідку (рік навчання та освітньо-кваліфікаційний рівень, рік очікуваного завершення навчання – оригінал та завірений переклад на англійську мову / виданий сертифікат англійською мовою);

 

8. Мовний сертифікат. Перевага надається міжнародним сертифікатам (IELTS, TOEFL).

 

9. Мотиваційний лист (повинен бути заповнений он-лайн, в аплікаційній формі).

 

10. Заява про те, що студент вже брав участь у будь-якій програмі Еразмус+ (вказати період мобільності та приймаючу сторону).

 

 

 

АСПІРАНТУРА/ДОКТОРАНТУРА

 

1. Закордонний паспорт;

 

2. Резюме/СV(Europass);

 

3. План навчання в Ясському університеті імені А.Й. Кузи (Learning Agreement);

 

4Диплом бакалавра (оригінал та завірений переклад на англійську мову).

 

5Додаток до диплома бакалавра (оригінал та завірений переклад на англійську мову).

 

6Диплом магістра (оригінал та завірений переклад на англійську мову).

 

7Додаток до диплома магістра (оригінал та завірений переклад на англійську мову).

 

8Витяг з наказу про зарахування на навчання в  аспірантуру/докторантуру в ПНУ або відповідну довідку (рік навчання та освітньо-кваліфікаційний рівень, рік очікуваного завершення навчання – оригінал та завірений переклад на англійську мову / виданий сертифікат англійською мовою

 

9Мовний сертифікат.

 

10Мотиваційний лист (повинен бути заповнений он-лайн, в аплікаційній формі).

 

11. Заява про попередню участь у будь-якій програмі Еразмус+ (вказати період мобільності та приймаючу сторону).

 

Увага!

Тривалість навчання від 3 до 5 місяців.

 

 

 

АКАДЕМІЧНИЙ/АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПЕРСОНАЛ

 

 1. Закордонний паспорт.

 

 2. Резюме / СV (Europass).

 

3. Витяг з наказу про працевлаштування в ПНУ або відповідну довідку (оригінал та завірений переклад на англійську мову / виданий сертифікат англійською мовою).

 

4Мотиваційний лист (повинен бути заповнений он-лайн, в якому слід вказати мету участі у стипендії та опис діяльності в приймаючому університеті на весь період мобільності).

 

 5. Лист про готовність прийняти кандидата в Ясському університеті ім. А. Й. Кузи.

 

 

Розклад подання заявок та відбору за програмою Erasmus+ mobilities.

 

 

- 28 вересня –  5 листопада 2016 року: подача он-лайн заявок та документів;

 

- 18 листопада 2016: відбір вітчизняними університетами кандидатів для участі;

 

- 30 листопада 2016: оголошення попередніх результатів;

  

- 5 грудня 2016: остаточні результати.

  

Увага!

Академічний персонал – мінімум 8 год/тиждень.

Адміністративний персонал – 5 днів/тиждень.

 

РОЗМІР СТИПЕНДІЙ

 

Студенти – 750 Євро/міс.

 

Персонал – 140 Євро/день

 

Координатори програми Еразмус + від факультетів.

 

 

 

 

 

 

Університет науки та технології Лілль I

http://www.univ-lille1.fr/home/ 

 

 

 

Процедура подання заявки на весняний семестр 2016-2017 року

(12 January 2017 - end of June 2017)

 

Крок 1. Зайти на сайт за адресою:

http://ci.univ-lille1.fr/english_version/studying_at_lille_1/studying_at_lille_1.htm

ознайомитися з умовами участі.

 

Крок 2. Подати заявку для участі: 

https://lille1.moveonfr.com/locallogin/56bdfa07ee189d4b44000001/eng.

 

Крок 3. Зареєструйтесь та зайдіть на сайт, щоб заповнити аплікаційну форму. 

             Потрібно заповнити усі підпункти та зберегти дані (Submit Application).

 

Крок 4. У пункті Relevant Documents to be Uploaded потрібно завантажити наступні документи:

 

 •         Першу сторінку закордонного паспорта.
 •         Виписку з оцінками за попередні роки навчання перекладену на англійську мову (Зразок; Transcript of Records)
 •     Learning Agreement (Навчальний план) – повинен містити назви академічних курсів, які Ви повинні вивчати у ПНУ та бажаєте вивчати в Університеті Лілль (навчальний план може бути змінений після прибуття і консультацій із координатором). Із запитаннями, що стосуються Навчального плану можна звертатися до координаторів від факультетів (faculty coordinator).
 • Увага! На весняний семестр доступні лише парні семестри (2, 4, 6).

Інформацію, про програми навчання, які пропонує Університет Лілль І можна знайти тут.

 

УВАГА! Документи потрібно подати до 15 листопада 2016 року.

 

Стипендія - 850 EUR/місяць 

Витрати за проїзд компенсуються після прибуття в Університет Лілль І.

 

Житло

Інститут пропонує житло у REEFLEX.

Оплата: 394 € / міс.

Детальніша інформація:

http://ci.univ-lille1.fr/english_version/studying_at_lille_1/accommodation.htm

 

Контакти

         З будь-якими питаннями, що стосуються процедури подання аплікацій, будь ласка, звертайтесь на електронну адресу міжнародного відділу Університету Лілль І : 

http://ci.univ-lille1.fr/english_version/partnerships/contacts.htm

З будь-якими питаннями, що стосуються академічних пропозицій та навчальних планів, будь ласка, звертайтесь до координаторів від факультетів.

 

 

 

 

 

 

                                                    

Відкрита он-лайн подача заявок на навчання в Університеті  Вітовта Великого, Литовська Республіка (Vytautas Magnus University (VMU)).

Навчання відбувається на підставі підписаної двосторонньої угоди (VMU Bilateral Agreements studies).

Термін подачі заявок: 15 листопада 2016 року.

Умови участі:

1. Заповнити анкету та вислати на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

2. Зібрати необхідні документи:

 • План навчання (Learning Agreement);
 • Виписка з оцінками (Transcript of Records) (див. Зразки документів);
 • Мовний сертифікат (англійська мова, не нижче В2) (див. Зразки документів);
 • Копія закордонного паспорта.                

3. Заповнити аплікаційну форму (внести всю необхідну інформацію, завантажити зібрані документи та натиснути «прийняти»).

Детальна інформація про можливості обміну з Університетом Вітовта Великого.

Перелік курсів англійською мовою на весняний семестр 2017 року.

Період навчання: 22 січня – 30 червня 2017 року.

Детальніша інформація про гуртожитки, систему оцінювання  та щоденне життя у Литві.

 

 

 

Увага!!!! Можливість академічного обміну для наукових та науково-педагогічних працівників!

 

Подача заявок для участі у програмі Еразмус+ КА1 із Жешувським університетом.

 

Участь у конкурсі можуть брати наукові та науково-педагогічні працівники, які працюють на постійній основі, наступних структурних підрозділів: англійської та німецької філології, історії, політології, математики, економіки, фізичного виховання.

 

Критерії відбору:

 • Знання англійської або польської мов;
 • Наявність публікацій у журналах, що входять у наукометричні бази даних;
 • Наявність навчально-методичних публікацій;
 • Мотиваційний лист.

 

Документи потрібно подати у відділ міжнародного співробітництва до 11 листопада 2016 року (223 каб. центральний корпус або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

 

Тривалість обміну – 5 днів+2 дні переїзд.

 

Навчальні заходи за кордоном (training for stuff), можуть бути в формі роботи за розкладом, спостереження, участі в семінарах або курсах і так далі. Основна мета – передача знань, набуття практичних навичок, обмін досвідом, або відкриття нових ідей для викладання і навчання.