Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

З метою реалізації Закону України від 13.01.2011 №2939-VI «Про доступ до публічної інформації» на виконання Указу Президента України від 5 травня 2011 року №547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядником якого є Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» було затверджене наказом ректора від 3 березня 2014 року №127 Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у Державному вищому навчальному закладі «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

 

Університет у 2014 році отримав 11 запитів на отримання публічної інформації, серед яких 2 – від фізичних осіб, 1 – від юридичних осіб, 8 – від громадських організацій. Основна кількість запитів була надіслана у письмовому вигляді поштою – 9, і лише 2 – отримана електронною поштою. Протягом 2014 року всі запити було опрацьовано у встановлений чинним законодавством строк. Серед регіонів України, які надіслали найбільшу кількість інформаційних запитів до університету, слід відзначити міста Київ та Львів.

 

У 2015 році університет отримав 37 запитів на отримання публічної інформації, серед яких 31 – від фізичних осіб, 6 – від громадських організацій. Основна кількість запитів була надіслана на електронну пошту – 31, і лише 4 – отримано у письмовому вигляді поштою, 1 – факсом, 1 – особисто. Впродовж  2015 року всі запити було опрацьовано у встановлений чинним законодавством строк. Серед регіонів України, які надіслали найбільшу кількість інформаційних запитів до університету, слід відзначити міста Київ та Івано-Франківськ.

 

У 2016 році університет отримав 9 запитів на отримання публічної інформації, серед яких 7 – від фізичних осіб, 2 – від громадських організацій. Основна кількість запитів надіслана електронною поштою – 8, у письмовому вигляді поштою – 1. Впродовж  2016 року всі запити було опрацьовано у встановлений чинним законодавством строк. Серед регіонів України, які надіслали найбільшу кількість інформаційних запитів до університету, слід відзначити міста Івано-Франківськ та Київ.