З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

  Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

Розшифрували "Код Федорука". Книгу із таємничою назвою презентували в Івано-Франківську. Далі детальніше у відеоматеріалі - https://www.youtube.com/watch?v=NG7kr_mQ4vE.

В Івано-Франківську презентували книгу про відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора Павла Федорука, який пішов із життя п’ять років тому 10 січня. Під час презентації не тільки розповідали про книгу під назвою «Код Федорука», але й згадували окремі історії з життя видатного діяча наук. Детальніше у відеосюжеті - https://www.youtube.com/watch?v=heIr1vrZNAA.

До дня спомину видатного українського науковця у галузі кібернетики та інформатики Павла Федорука відбувся вечір-спомин та презентація книги "Код Федорука". Далі детальніше - http://firtka.if.ua/blog/view/kod-fedoruka-u-frankivsku-prezentuvali-knigu-pro-vidatnogo-ukrayinskogo-naukovtsia-foto-1.

Книгу, присвячену науковцю-кібернетику Павлу Федоруку, презентували в Івано-Франківську. Він був доктором технічних наук, директором центру інформаційних технологій та проректором з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Професор Павло Федорук помер 5 років тому на 41-му році життя. Далі детальніше - https://www.youtube.com/watch?v=go-kepDixLM.

10 січня, в Івано-Франківську презентували книгу про відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука.  На презентації зібралися родичі, колеги, друзі, знайомі та просто небайдужі люди. Далі детальніше у матеріалі -  http://gk-press.if.ua/p-yata-richnytsya-vazhkoyi-vtraty-u-frankivsku-prezentuvaly-knygu-pro-vydatnogo-vchenogo-pavla-fedoruka/.

Система Orphus