Національний Центр Культури у Варшаві оголошує конкурс на отримання піврічної стипендії у Польщі в рамках стипендіальної програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "GAUDE POLONIA". Програма "Gaude Polonia" призначена для молодих митців і перекладачів польської літератури з країн Центрально-Східної Європи.
Стипендіальна програма триватиме у Польщі з 1 лютого до 31 липня 2015 року. Відбір стипендіатів відбудеться шляхом конкурсу. Від кандидатів вимагається володіння польською мовою, щонайменше на початковому рівні. Заявки про участь у програмі прийматимуться до 15 жовтня 2014 року.
Детальніше

Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Боруссія», Колегія Східної Європи ім.. Яна Новака-Єзьоранського запрошують активних студентів з Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації на кільканадцяти денні навчальні візити в Польщі.

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти ВНЗ:
1. Віком 18-21 років (народжені 1 січня 1993 – 30 червня1996 років)
2. Які є громадянами або навчаються в Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації
3. Які мають дійсний закордонний паспорт
4. Які ще не брали участь у Програмі Study Tours to Poland.


Заявки від кандидатів приймаються до 6 липня 2014.


Заявка на участь виповнюється онлайн: www.studytours.pl

letnia szkola j pol

Програма Study Tours to Poland запрошує успішних та активних студентів на навчальні поїздки До Польщі у жовтні та листопаді 2014 року. Тривалість візиту – 12 днів.
Організатор бере на себе витрати щодо візи, помешкання та харчування на терені Польщі під час візиту. Організатор бере на себе витрати, пов'язані з підготовкою та реалізацією програми візиту. Учасники з України отримують загальну доплату по витратам на проїзд до Польщі у розмірі 90-170 злотих.
Вимоги до учасників:
- Вік 18-21 рік;
- Наявність закордонного паспорту;
- Не брати участі у програмі Study Tours to Poland раніше.
Детальніша інформація: http://gurt.org.ua/news/trainings/22689/

Семінар є спільним проектом Європейської академії Берліна, Фундації Роберта Шумана (м. Варшава), Інституту Євро-Атлантичного співробітництва (м. Київ) і Фонду Кондрада Аденауера (м. Київ) за підтримки Фонду німецько-польської співпраці та інших донорських організацій.
Українським учасникам школа надасть можливість поспілкуватися зі студентами з Німеччини та Польщі на актуальні теми: «Поточна ситуація в Україні», «Шляхи демократизації та інтеграції в Європі за останні 20 років».
Реєстраційний внесок для учасників з України – 39 євро. Також є можливість для покриття дорожніх витрат для українських та польських учасників. Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку та надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніша інформація: http://gurt.org.ua/news/trainings/22706/