З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

  Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

27 грудня 2017 року о 11:00 год в Актовій залі відбудеться конференція трудового колективу та засідання Вченої ради університету за участю професорсько-викладацького складу.

22 грудня 2017 року о 11:00 год. в Актовій залі відбудуться святкові заходи, приурочені 10-річчю відкриття в університеті спеціальності "Міжнародні відносини" та Дню працівників дипломатичної служби. У заходах беруть участь ректор університету Ігор Цепенда, представники ректорату, професорсько-викладацький склад, аспіранти, студенти та працівники факультету історії, політології і міжнародних відносин, гості. Серед запрошених, зокрема, представники університетів-партнерів - Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.  

20 грудня 2017 року о 16:00 год. в приміщенні читального залу ім.Богдана Гаврилишина Наукової бібліотеки університету відбудеться відкрита лекція доцента кафедри біохімії та біотехнології доцента Марії Байляк на тему  - "Біохімія кохання". Захід проходитиме в рамках роботи освітнього проекту «Університет для всіх». Це платформа для організації циклу лекцій, просвітницької та профорієнтаційної роботи серед громадськості Івано-Франківська та області, практично орієнтованих занять, тренінгів, майстер-класів тощо з метою популяризації досягнень сучасної науки і професійних здобутків викладачів та студентів університету.

26 грудня 2017 року о 15:00 год. у приміщенні Музею мистецтв Прикарпаття (вулиця Низова, 2, м. Івано-Франківськ) відбудеться концерт духовної музики за участі студентів та магістрантів кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв. Запрошуються всі бажаючі.

13 грудня 2017 року о 12:00 год. в ауд.25 (центральний корпус університету) відбудеться інформаційний день Еразмус+. Запрошуються викладачі та студенти університету. 

Система Orphus