З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

  Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

13 листопада 2017 року у Прикарпатському національному університеті стартує дводенний тренінг зі сталого місцевого розвитку у контексті Цілей сталого розвитку ООН. Студентство та викладачі навчального закладу вивчатимуть кращі практики сталого розвитку на прикладі досвіду спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ). Вже 10 років проект МРГ підтримує сталий місцевий розвиток по всій Україні.

 

Відкриття заходу - 13 листопада 2017 року, о 10:00 год. 

Місце проведення - Наукова бібліотека університету, «Читальний зал імені Богдана Гаврилишина»

 

Під час тренінгу проект поділиться власним досвідом створення таких умов, за яких місцеві жителі стають активними громадянами. Представники проекту говоритимуть про те, як МРГ вчить громадян та представників влади вірити у власні сили, та спільно вирішувати проблеми. Під час роботи у групах, учасники визначатимуть для себе пріоритетні Цілі сталого розвитку, для того щоб далі поширювати знання про 17 Цілей сталого розвитку ООН та підтримувати їхнє впровадження в Україні.

 

14 листопада учасники тренінгу відвідають ОСББ та інноваційні проекти у місті Коломия, а також побачать як активна громада села Спас, Коломийського району, за підтримки місцевої влади та проекту МРГ, змінює життя на краще.