З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

11 жовтня 2017 року з 12:00 год. до 18:00 год. ( ауд.25, центральний корпус університету, вхід з вул.Шевченка) на базі університету відбудеться науково-практична конференція "Діагностика і лікування бронхообструктивних захворювань". Організатори: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, «Навчально-науковий рекреаційно-реабілітаційний центр», ТОВ МІДА, Італійська компанія MIR-Medical International Research, Івано-Франківський національний медичний університет за участю співробітників Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. 

 

Участь у конференції візьмуть науковці, викладачі, провідні фахівці, аспіранти, студенти, лікарі-пульмонологи, лікарі загальної практики та сімейної медицини.

 

Під час проведення заходу буде представлена, зокрема, виставка сучасного медичного обладнання. Бажаючі зможуть пройти безкоштовну діагностику та обстеження на сучасному спірометричному обладнанні.