Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

З 26 червня по 1 липня 2017 року на базі Прикарпатського національного університету відбудеться ювілейна П’ята Карпатська Літня Школа «Сучасна експериментальна біологія». Організатор заходу - колектив кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету.

 

Відкриття школи відбудеться 26 червня 2017 року о 10:00 год. за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 201, кафедра біохімії та біотехнології, факультет природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (6й поверх, аудиторія 617).

 

Основна мета школи – розширити світогляд і покращити мобільність студентів та молодих вчених, які працюють в різних галузях біологічної науки і потребують біохімічних навичок для вирішення конкретних дослідницьких завдань. Програма роботи школи передбачає відкритий для широкого загалу лекційний курс та окремий практичний, де кількість учасників обмежена. У роботі практичного курсу візьмуть участь близько 20 учасників, серед яких студенти, аспіранти та молоді науковці з різних куточків України, а саме: з Києва, Дніпра, Вінниці, Одеси, Чернігова та ін.

 


Під час лекцій учасники дізнаються про молекулярно-фізіологічні основи відповіді живих організмів на дію різноманітних стресових чинників, порушення основних і регуляторних шляхів при старінні та метаболічних порушеннях, зокрема, метаболічному синдромі. Співробітники кафедри мають багаторічний досвід роботи і міжнародне визнання у зазначених галузях і поділяться з учасниками Школи не тільки своїми науковими знаннями, а й досвідом організації і проведення наукових досліджень і освітньої діяльності.

 
 

Телефон для довідок: +38 0342 59 61 71; +38 068 038 01 25.
Електронна пошта організаційного комітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Детальнішу інформацію про цей захід можна знайти на інтернет-сторінці кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету http://biochem.if.ua