Університет - «Лідер вищої освіти України»

Університет - «Лідер вищої освіти України»

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

15-20 травня 2017 року в м.Яремче на базі навчально-оздоровчого центру «Карпати» відбудеться XVI Міжнародна конференція з фізики і технології тонких плівок і наносистем (МКФТТПН-XVI). Організатори заходу - Фізико-хімічний інститут, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. 

 

Відкриття конференції відбудеться 16 травня 2017 року о 10:00 год. в приміщенні конференц-залу навчально-оздоровчого центру «Карпати» (м.Яремче, вул. Петраша, 30)

 

Тема заходу: «XVІ Міжнародна конференція з фізики і технологій тонких плівок і наносистем» присвячена пам’яті засновника конференції, професора Дмитра Фреїка.

 

Мета – об’єднання в рамках наукового форуму вчених різних наукових шкіл України та інших держав, що займаються технологією тонких плівок, нанотехнологіями, наноматеріалами і квантово-розмірними структурами, фізико-хімічними властивостями плівок та наноструктур, а також прикладними аспектами даних проблем – тонкоплівковими елементами електронних пристроїв, зокрема пристроями наноелектроніки та нанофотоніки.

 

Міжнародні конференції з «Фізики і технології тонких плівок» (МКФТТПН) є періодичними та відбуваються один раз на два роки. Вони мають давню, більш як 40-літню традицію. Ідея їх проведення започаткована в Івано-Франківському державному педагогічному інституті імені Василя Стефаника (зараз ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника») ще 1975 року. Необхідність проведення таких конференцій пов’язана з інтенсивними науковими дослідженнями з проблем тонкоплівкового матеріалознавства.

 

Особливістю даної конференції є те, що вона присвячена пам’яті її організатора. Варто зазначити, що і сьогодні науковці з глибокою шаною і визнанням відгукуються про наукову школу тонкоплівкового напівпровідникового матеріалознавства у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, засновану професором Д.М. Фреїком (1943-2015) – ініціатором і багаторічним головою оргкомітету Міжнародних конференцій з фізики і технологій тонких плівок і наносистем. Саме тому члени організаційного комітету підтримали пропозицію присвятити чергову МКФТТПН-XVI світлої пам’яті Дмитра Михайловича Фреїка.

 

Тематика конференції включає напрямки: Технологія тонких плівок (метали, напівпровідники, діелектрики, провідні полімери) і методи їх дослідження; Нанотехнології, наноматеріали і квантово-розмірні структури; Фізико-хімічні властивості тонких плівок; Тонкоплівкові елементи електронних пристроїв, наноелектроніка; Функціональні кристалічні матеріали: ріст, фізичні властивості, використання; Тонкоплівкові технології для енергозаощадження; Інноваційні методики викладання навчальних дисциплін.

 

Участь у організаційному комітеті конференції провідних науковців України (серед яких академіки та члени-кореспонденти НАН Україні) та інших держав ставить високі вимоги до представлених доповідей та піднімає міжнародний рейтинг конференції.

 

Міжнародний організаційний комітет включає 55 членів, національний – 41. Від Прикарпатського національного університету в організаційному комітеті представлено 11 членів, що свідчить про орієнтацію конференції саме на міжінститутські та міжнародні зв’язки.

 

Про участь у роботі конференції заявили понад 200 вчених з Італії, Китаю, Польщі, Німеччини, Латвії, Білорусії, Литви, Угорщини, Словенії і Туреччини.