З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

25 квітня 2017 року на базі університету з 10:00 год. до 16:00 год.(ауд.25, центральний корпус університету, вул. Шевченка, 57) відбудеться семінар-тренінг "«Як публікуватися в іноземних рецензованих виданнях»,який проводить Програма імені Фулбрайта в Україні, Міністерство освіти і науки України, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за підтримки Посольства США в Україні.


У рамках програми семінару відбудеться презентація можливостей Програми імені Фулбрайта для викладачів, студентів, аспірантів (директор -Марта Коломиєць; заступник директора, координатор програм-Інна Бариш).


Також присутні заслухають тематичні виступи: "Якісне наукове видання: основні елементи, етапи публікаційного процесу і помилки авторів, як підібрати журнал для своїх публікацій"(Ірина Тихонкова, , к.б.н., спеціаліст з навчання, Clarivate Analytics); "Відмінності структурування наукового тексту українською й англійською мовами"(Мелані Грехем, волонтерка Корпусу миру, магістр англійської філології Університету Вірджинії, США), "Сучасні виклики наукометрії"(Тетяна Ярошенко, к.і.н., віце-президент з наукової роботи та інформатизації Національного університету «Києво-Могилянська академія»).

 

Для участі в заході просимо зареєструватися: https://goo.gl/forms/0NrASxcAxqS6karF3
 
 

ПРОГРАМА ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА В УКРАЇНІ  

ЩОРІЧНІ КОНКУРСИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ, ВИКЛАДАЧІВ, ВИПУСКНИКІВ ВНЗ ТА СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ

ГУМАНІТАРНІ, СОЦІАЛЬНІ, ТОЧНІ, ТЕХНІЧНІ ТА ПРИРОДНИЧІ ДИСЦИПЛІНИ

 

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині – у 155 країнах світу. За час існування Програми в Україні  - з 1992 року – близько 1000 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; понад 650 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею. 

 

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

 

Кінцевий термін подання заявок – 16 травня 2017 року

 

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

 

Кінцевий термін подання заявок – 1 червня 2017 року

 

Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти та здобувачі напередодні захисту.

 

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2017 року

 

Fulbright Research and Development Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

 

 Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2017 року

 

 Можливості для вищих навчальних закладів та наукових установ України

 

U.S. Fulbright Scholar Program: Запрошення американських науковців й фахівців для викладання й проведення дослідження на термін від одного семестру до двох.

 

Кінцевий термін подання заявок – 31 жовтня 2017 року

 

Fulbright Specialist Program: Запрошення фахівців на термін від двох до шести тижнів для читання лекцій; участі в наукових програмах й конференціях; консультування керівників й адміністраторів з питань управління освітою; проведення семінарів, спрямованих на підвищення кваліфікації українських спеціалістів; осучаснення навчальних програм й оновлення навчальних матеріалів; започаткування спільних наукових проектів і програм обмінів.

 

Термін подання заявок – за три-чотири місяці до планованої дати прибуття фахівця

  

 

Детальніше про Програму імені Фулбрайта в Україні, щорічні конкурси для науковців,викладачів,випускників ВНЗ та студентів старших курсів за посиланням:www.fulbright.org.ua