З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

17 березня 2017 року на базі Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів № 17 (м. Івано-Франківськ, вул. Набережна, 16а) відбудеться День педагогічної практики студентів в інклюзивних класах . Початок заходів - о 10:15 год.

 

Мета заходу: привернути увагу громадськості до проблеми інклюзивної освіти, зокрема питань адаптації вчителя початкових класів та соціального педагога до роботи з учнями з особливими освітніми проблемами, використанні ефективних освітніх технологій в інклюзивному процесі загальноосвітнього навчального закладу.

У рамках програми заходу студенти педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта», котрі проходять виробничу практику в класах з інклюзивним навчанням, представлять нетрадиційні методики навчання і виховання молодших школярів, а майбутні соціальні працівники – соціально-педагогічні тренінги та форми групової роботи з учнями з особливостями психофізичного розвитку.

Майбутні вчителі проведуть уроки у 2-Б класі (в якому навчається дитина із порушенням розумового розвитку) та в 4-Б класі (де навчається дитина із порушенням зору), а також соціально-педагогічні заходи для дітей обмеженими можливостями здоров’я.