З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

20–21 березня 2017 року в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбудеться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з політичних наук, присвячений актуальним питанням сучасних наукових досліджень у галузі політичної науки. Конкурс організований відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1266 від 20.10.2016 року факультетом історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.


Для участі у конкурсі відібрано 49 наукових робіт, які представляють 33 вищих навчальних заклади України.


Кваліфіковане журі, до складу якого увійшли провідні науковці у галузі політичної науки з усіх регіонів України, оцінюватиме теоретичні та творчі здібності студентів, котрі представляють кращі наукові школи та освітні заклади України.


За підсумками роботи конкурсу відбудеться нагородження переможців та призерів, відзначення кращих наукових робіт, обговорення перспектив розвитку та напрямків наукових досліджень політичної науки, а також підготовки молодих науковців.


Відкриття конкурсу – 20 березня 2017 року о 12:00 год. у приміщенні ауд. 25(центральний корпус університету).


Під час відкриття конкурсу передбачено час для відповідей організаторів та учасників конференції на запитання представників ЗМІ.


Представлення доповідей – 20 березня (14:00 - 18:00 год.) та 21 березня (09:00 - 13:00 год.) (ауд. 25, центральний корпус університету).


21 березня о 17:00 год. в ауд. 25 (центральний корпус університету) відбудеться підведення підсумків та нагородження переможців за участю керівництва університету та членів журі, урочисте закриття конкурсу.

 

Контактна особа від Прикарпатського національного університету – відповідальний секретар оргкомітету, доцент кафедри політології Ломака Іванна Іванівна (телефони: мобільний: +38-095-3416815, службовий: +38-0342-596146).