Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

27 січня 2017 року о 11:00 год. на базі факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за ініціативи  викладача кафедри загального та германського мовознавства факультету філології Чжана  Лічжи (громадянин КНР, працює в університеті за контрактом, викладає китайську мову для студентів) та старшого викладача цієї ж кафедри Ірини Ілійчук  за участі студентів факультету філології, які вивчають китайську мову, відбудеться Свято Весни, або як ще його називають Китайський новий рік або Місячний новий рік.

 

 У новому 2017 році  Китайський новий рік настане 28 січня і триватиме до 15 лютого 2018 року.

 

У рамках програми свята Чжан Лічжи коротко розповість про історію традиційного свята – Китайського нового року, або як ще його називають Місячний новий рік або Свято Весни. Як відомо Китайський Новий рік є найдовшим і найважливішим святом в китайському місячному календарі. Походження цього свята сягає давніх часів і набуло теперішніх форм та символізму завдяки міфамвіруванням та традиціям,  що збереглися в китайському суспільстві . Це свято стало відображенням того, як люди вели себе і, в що вони вірили самі, впродовж багатьох віків історії Китаю. Новий рік за Східним календарем настає наприкінці січня - у лютому - майже на місяць пізніше «звичайного» Нового року. 

 

Також Чжан Лічжи проведе для студентів майстер-клас з китайської каліграфії та плетіння з нитки. Одним із моментів свята буде майстер-клас з приготування китайських страв (пельмені,оладки і ін..).

На завершення Чжан Лічжи разом зі студентами запишуть  відеопривітання з Новим роком для китайського народу.