З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

13 грудня 2017 року о 12:00 год. в ауд.25 (центральний корпус університету) відбудеться інформаційний день Еразмус+. Запрошуються викладачі та студенти університету. 

7 грудня 2017 року о 13:00 год. на базі Навчально-наукового Юридичного інституту в приміщенні Актової зали відбудеться брейн-ринг «Права людини» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Мета заходу - популяризація правової освіти серед школярів, профорієнтація молоді, інформатизація, залучення на навчання в Навчально-науковий Юридичний інститут обдарованих учнів.

6 грудня о 13:30 год. в Актовій залі відбудеться свято - "Андріївські вечорниці". Студенти Навчально-наукового Юридичного інституту та студентський Центр культури університету запрошують всіх бажаючих відвідати захід. 

6 грудня 2017 року о 11:00 год. на факультеті туризму Прикарпатського національного університету (за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Галицька, 201 б) відбудуться святкові урочистості з нагоди 10-ої річниці створення кафедри готельно-ресторанної та курортної справи. У рамках програми заходів відбудеться відкриття свята, майстер-класи, бармен-шоу, концертна програма та розрізання святкового торта.

5 грудня 2017 року о 13:00 год. в Національному заповіднику "Софія Київська" в м.Київ відбудеться презентація тритомного наукового видання “Великий Скит у Карпатах”. Видання є унікальним явищем сучасної української історіографії, яке розкриває суть скитського духовного і культурно-історичного феномена, значення в церковних відносинах і духовному житті України в контексті подій XVII – XVIII ст., кінця XX–початку XXI ст.

5 грудня 2017 року о 18:00 год. в Актовій залі Навчально-наукового інституту мистецтв (вул.Сахарова, 34а) відбудеться концерт пам`яті старшого викладача кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Володимира Поліщука. 

30 листопада 2017 року з робочим візитом в Івано-Франківську перебуватиме Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. У рамках програми візиту Міністр відвідає Прикарпатський національний університет.

В українській практиці державного управління планування зазвичай обмежується двома-трьома роками, що не дає змоги ідентифікувати нову якість сучасного соціально-економічного прогресу та його пріоритети. Відтак для відповіді на запитання про спрямування руху країни насамперед необхідно розширити горизонти бачення її соціально-економічного розвитку, в тому числі і на регіональному рівні.

29 листопада 2017 року о 15:00 год. в приміщенні Будинок вчених відбудеться засідання Вченої ради університету.       

23 листопада 2017 року о 14:00 год. в приміщенні Будинку вчених Прикарпатського національного університету відбудеться міжнародна англомовна конференція для молодих науковців на тему: “Тероризм: тенденції, прогнози та шляхи вирішення проблеми”.