Університет - «Лідер вищої освіти України»

Університет - «Лідер вищої освіти України»

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

26-30 березня 2018 року в Прикарпатському національному університеті відбудеться звітна наукова конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2017 рік. Початок роботи конференції  26 березня о 14:00 год. в Актовій залі університету.

21 березня 2018 року о 14:00 год. в Актовій залі університету відбудеться Хресна дорога. Хресну дорогу проведуть семінаристи Івано-Франківської Духовної семінарії імені святого священомученика Йосафата.

Факультет математики та інформатики Прикарпатського національного університету проводить щорічну олімпіаду з математики для школярів. Зазначимо, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України учасники олімпіади, які успішно виконали завдання, матимуть право на додаткові 20 балів до оцінки сертифіката ЗНО з математики при вступі до Прикарпатського національного університету на ті спеціальності, на які одним із конкурсних предметів є математика за умови, що ця спеціальність входить до Додатку 7 до Правил прийому ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (Додаток можна переглянути за посиланням: http://www.pu.if.ua/images/pryiom-do-universytetu/2018/rules/pnu/dodatok_7_pnu.pdf). Окрім додаткових балів володарі дипломів І-го і ІІ-го ступеня будуть нагороджені цінними призами.