Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

hh2.jpg

Викладачі та студенти Коломийського навчально-наукового інституту провели захід «Тарас живе і промовляє»,  приурочений до 204-ї річниці від дня народження українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка. Учасниками творчого свята також стали представники Інституту управління природними ресурсами, учні Коломийської загальноосвітньої школи №1. Організатором та модератором заходу виступила викладач кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту Галина Волощук. 

 

«Геніальний поет цілком справедливо посідає перше місце серед ВЕЛИКИХ УКРАЇНЦІВ, був і залишається духовним батьком нашого народу. Тарас Шевченко відстоював розвиток української національної культури, водночас поет з повагою ставився до культур інших народів. Великий Кобзар казав: «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь»», – відкрив вітальним словом захід Преосвященний Владика Коломийської єпархії УГКЦ кир Василь Івасюк.  

 

Директор Коломийського навчально-наукового інституту Юрій Плекан своєю чергою підкреслив, що  шевченкове слово, його поетична мова запалювали та й запалюють серця мільйонів людей патріотичним вогнем. "Творчість Шевченка наділена винятковою здатністю не тільки виховувати, а й розвивати мислення людини, вона дає розуміння та відчуття національної ідентичності, формує правдивий погляд на історію, наснажує вірою в краще майбутнє", - сказав Юрій Плекан. 

 

У програмі творчого заходу прозвучали "Присвята Кобзарю", уривок з повісті Шевченка «Художник», пісні на вірші поета. Учні місцевої школи продекламували уривки з творів Шевченка. Доцент Інституту управління природними ресурсами Євгеній Лепьохін зачитав німецькою мовою поезії Кобзаря «Не завидуй багатому» та «І небо невмите, і заспані хвилі».  Учасники творчого свята переглянули виставку книг «Шевченкіана» з приватної  колекції коломиянки, голови «Союзу українок» Коломийщини Марії Гнатюк.

 

 

gallery1 gallery1 gallery1

1 7 6 8 nmp 2 3
ДНУ ім. Олеся Гончара ecobru eu-ua eu-ua  5  min pl  5
ecobru