Університет - «Лідер вищої освіти України»

Університет - «Лідер вищої освіти України»

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

xx00.jpgНауковий вікенд на базі університету провела днями група вчителів та учнів з Донецької області. Гості, в рамках програми доброчинної зимової сесії в Міжнародній зеленій школі, завітали до Прикарпатського національного університету. Заняття в навчальних аудиторіях та лабораторіях, майстер-класи та екскурсії провели для них фахівці Навчально-наукової лабораторії університету  «Гірська школа Українських Карпат»(завідувач лабораторії - Інна Червінська), Університету обдарованої дитини (керівник- Галина Білавич), викладачі та студенти. 

 

Донецькі школярі вчилися, зокрема,в лабораторії «GameLab PNU» розробляти комп’ютерні ігри за допомогою сучасної  техніки. Доценти кафедри інформатики Віталій Горелов та Віктор Рувінський – учасники європейського проекту Еразмус + КА2 «GameHub», який реалізується в університеті - розповіли дітям про різні цікавинки ігрової індустрії. Особливу зацікавленість у школярів викликав показ звукового та музичного супроводу комп’ютерних ігор.  

 

Учасники групи під час наукового вікенду побували в лабораторіях кафедри біохімії та біотехнології. Вони ознайомилися з прикладними аспектами наукових досліджень, роботою наших науковців-біохіміків над дослідами. Школярі за бажання мали змогу взяти участь в експериментах з біохімії. Гості з Донеччини також побували з екскурсією і на інших кафедрах факультету природничих наук. 

 

Керівник Міжнародної зеленої школи Ірина Жданова висловила вдячність керівництву університету та всім, хто організував і провів для вихованців школи цікавий і змістовний науковий вікенд. 

gallery1 gallery1 gallery1

1 7 6 8 nmp 2 3
ДНУ ім. Олеся Гончара ecobru eu-ua eu-ua  5  min pl  5
ecobru