Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

30 серпня 2016 року в Актовій залі університету відбулася конференція трудового колективу та засідання Вченої ради за участі членів Вченої ради, професорсько-викладацького складу та працівників університету.

 konf_12_2016_01.jpg

Захід розпочався урочистим моментом нагородження. Ректор університету, професор Ігор Цепенда вручив диплом кандидата наук Нич Оксані Богданівні (кафедра іноземних мов) та Подяку голови Українського Столичного Самоврядування в Угорщині Ліліани Грекси, що надійшла на адресу університету, керівнику ансамблю "Гуцулочки Карпат" Олександрі Качмар за примноження і збагачення української культури і вокального мистецтва на теренах Угорщини, активну участь у проведенні Свята Івана Купала в м.Будапешт, якою нагороджено мистецький колектив у складі - Олександри Качмар, Наталії Шотурми, Юліани Король, Миколи Гуменюка. 

Під час роботи конференції розглядалося основне питання - результати вступної кампанії 2016 року.  З доповіддю про діяльність університету за результатами вступної кампанії 2016 року та завдання на 2016 – 2017 навчальний рік у контексті реалізації Закону України «Про вищу освіту» перед присутніми виступив ректор університету, професор Ігор Цепенда. Ігор Євгенович звернув увагу на рейтингові показники. Сьогодні Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника входить у ТОП-10 класичних університетів України і займає 9-е місце, 4-ю позицію посів університет у рейтингу вищих навчальних закладів західного регіону України, в рейтингу Scopus за h-індексом – 11, у вебометричному рей­тингу (Webomentrics) - 20-е місце. У загальному консолідованому рейтингу наш університет займає 16-те місце серед 269 вищих навчальних закладів України. Дані показники засвідчують, що саме наполеглива, самовіддана праця професорсько-викладацького складу, здобутки студентів забезпечують Прикарпатському національному університету високі рейтингові позиції.

Варто зазначити, що наш університет користується популярністю і серед абітурієнтів. За підсумками вступної кампанії 2016 року на I-й курс денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня  «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти було подано 10 106 заяв. Загалом за період вступної кампанії до приймальної комісії надійшло близько 15-ти тисяч заяв вступників. 

У своєму виступі ректор університету, професор Ігор Цепенда подякував колективу за пророблену роботу в 2015-2016 навчальному році та окреслив основні завдання на новий 2016-2017 навчальний рік, звернувши особливу увагу на якість підготовки студентів, методику викладання предметів, проведення активної грантової роботи, розширення програм подвійних дипломів, профорієнтаційну роботу з майбутніми абітурієнтами і ін.

konf_12_2016_02.jpg

У обговоренні доповіді виступили відповідальний секретар приймальної комісії університету Руслан Запухляк, голова апеляційної комісії приймальної комісії університету Сергій Шарин, декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав Яців, директор Юридичного інституту Валентина Васильєва. Під час голосування учасники конференції схвалили доповідь ректора та прийняли відповідну постанову.