Друк

У Доповнення до Додатку № 7 до колективного договору в п.5.2. (Розділ 5. Робочий час і його використання) включити п.п.2.1. про упорядкування робочого часу науково-педагогічних і педагогічних працівників університету і викласти його у такій редакції:

«п.п.2.1. – Для науково-педагогічних і педагогічних працівників університету середньотижневим робочим часом тривалістю 36 годин та графіком роботи є: з понеділка по четвер з 8:15 до 16:15 год., в п’ятницю з 8:15 до 14:45 год., обідня перерва з 13:15 до 13:45 год.
Вважати, що графік робочого часу науково-педагогічних і педагогічних працівників визначається розкладом аудиторних навчальних занять і консультацій, розкладом або графіком контрольних заходів та іншими видами робіт, в тому числі виконання навчальних, методичних, наукових та організаційних робіт, передбаченими індивідуальним робочим планом працівника.
При проведенні навчальних занять згідно з розкладом:
у вихідні дні тривалість наступного робочого тижня зменшується на кількість відпрацьованих годин у ці дні з розрахунку одна пара - дві години робочого часу.;
у разі проведення занять у робочі дні після 16:15 год. (в п'ятницю після 14:45 год.) тривалість наступних робочих днів зменшується на кількість відпрацьованих годин з розрахунку одна пара - дві години робочого часу.
Науково-педагогічним і педагогічним працівникам у разі необхідності виконання навчальної, методичної, наукової та організаційної роботи за межами розташування структурних підрозділів університету погоджувати цю роботу із завідувачами кафедр, а в разі необхідності виконання даної роботи за межами населених пунктів, в яких розташовані структурні підрозділи університету, оформляти в установленому порядку службові відрядження».

 

Ректор І.Є.Цепенда

Голова
первинної профспілкової
організації Ю.С.Копчак