STUDYING AND INTERNSHIPS WITH IANUS II PROJECT

STUDYING AND INTERNSHIPS WITH IANUS II PROJECT

Erasmus Mundus programs are initiated and carried out with the financial support of the European Commission to facilitate the mobility...

RESTORATION OF THE ASTRONOMICAL OBSERVATORY

RESTORATION OF THE ASTRONOMICAL OBSERVATORY

Restoration of the former astronomical observatory on Mount Pip Ivan.

Журнал „Мандрівець” пропонує науковцям такі послуги:
1. Публікація результатів дисертаційних досліджень з історичних, філософських і філологічних наук.
2. Публікація рецензій на видані монографії та аналітичних матеріалів за результатами вагомих наукових заходів (конференцій, пленумів, семінарів, круглих столів тощо) з історії, філософії і філології.

Ще з 1985 року Курси німецької мови Інсбрукського університету, як підрозділ Міжнародного мовного центру Інсбрукського університету, пропонують в літній період (липень-серпень) інтенсивні курси німецької мови як іноземної. Приблизно 4000 учасників з більш ніж 30 країн вже завершили їхню програму.
Брошури курсу:
https://drive.google.com/file/d/0Bx-N8JmNYYYBS3VQaGd6MWJVcmtoTEw5cFdsVWc4NlNQblBj/edit?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0Bx-N8JmNYYYBTU8zSXBFQXZINjZPVTh0MDIzN01XcFA1VUZN/edit?usp=sharing

Наукове видання «Економічні студії» присвячене актуальним проблемам розвитку сучасної економіки. У журналі публікуються роботи з проблем економіки і міжнародних економічних відносин, матеріали, підготовлені вітчизняними та зарубіжними фахівцями в галузі економічної науки і практики. Умови публікації статті: до 6 червня (включно) надіслати усі необхідні матеріали.

Детальніше

Товариство “Меморіал” імені Василя Стуса та Група політичних досліджень “Політономія” оголошують конкурс есе та на тему “Війни Московії проти Русі”. Група політичних досліджень «Політономія» проводить конкурс есе на тему: «Сепаратизм і перспектива створення національних держав на території Російської Федерації».

Науково-практичний журнал «Jurnalul juridic national: teorie şi practică» запрошує до співпраці в рамках опублікування наукових статей докторів наук, кандидатів наук, молодих учених, а також практикуючих юристів, які займаються науковою діяльністю.

Журнал включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися основні наукові результати дисертацій та наукових праць здобувачів наукових ступенів і вчених звань з юридичних дисциплін (Наказ Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2013 року № 1609).