STUDYING AND INTERNSHIPS WITH IANUS II PROJECT

STUDYING AND INTERNSHIPS WITH IANUS II PROJECT

Erasmus Mundus programs are initiated and carried out with the financial support of the European Commission to facilitate the mobility...

RESTORATION OF THE ASTRONOMICAL OBSERVATORY

RESTORATION OF THE ASTRONOMICAL OBSERVATORY

Restoration of the former astronomical observatory on Mount Pip Ivan.

Запрошуємо науковців, інженерів та аспірантів взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції

"Інформаційні технології та комп’ютерне моделювання"

 

23-28 травня 2016 року на базі кафедри інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології та комп’ютерне моделювання» (ІТКМ — 2016).

Співорганізатори конференції: Вінницький національний технічний університет, Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача НАН України, AGH науково-технологічний університет, Польща, Інститут кібернетики НАН України, Національний технічний університет України “КПІ", Новий університет Лісабона, Португалія Люблінська політехніка, Польща Азербайджанська державна нафтова академія Об’єднаний інститут проблем інформатики НАН Білорусі Інститут інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE), Українська секція Громадська організація "Івано-Франківський ІТ кластер".

Для участі в конференції подано 152 заявок від провідних науковців вищих навчальних закладів України, Таджикістану і Польщі, що перевищує показники минулих років і свідчить про активність наукової діяльності як на факультеті математики та інформатики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», так і в інших університетах. Приємно відмітити, що цього року збільшилась не тільки загальна кількість наукових публікацій та учасників, а й географія конференції. Виявили бажання взяти участь представники University of Lodz (Лодзь, Польща), AGH University of Science and Technology (Краків, Польща) та Finance and Economics Institute of Tajikistan (Душанбе, Таджикістан). Цього року конференцію відвідають науковці з 14 областей України.

 

Деталі на сайті конференції www.itcm.pnu.edu.ua


м. Харків

19 червня 2015 року

Кінцевий термін подачі заявок: до 20 квітня 2015 року

 Подробиці тут

м. Львів

15 травня 2015 року

Участь у конференції та публікація у збірнику – безкоштовні завдяки підтримці Українського Фулбрайтівського кола, Програми ім. Фулбрайта в Україні, Інституту міжнародної освіти (США).

Кінцевий термін подачі заявок: до 28 квітня 2015 року

Подробиці

23-25 квітня 2015 року
м. Ужгород

Кінцевий термін подачі заявок: до 10 квітня 2015 року

Інформаційний лист