STUDYING AND INTERNSHIPS WITH IANUS II PROJECT

STUDYING AND INTERNSHIPS WITH IANUS II PROJECT

Erasmus Mundus programs are initiated and carried out with the financial support of the European Commission to facilitate the mobility...

RESTORATION OF THE ASTRONOMICAL OBSERVATORY

RESTORATION OF THE ASTRONOMICAL OBSERVATORY

Restoration of the former astronomical observatory on Mount Pip Ivan.

Конкурс-2016 проводиться поетапно.

    I. Реєстрація учасників та оформлення робіт (16 березня - 15 травня включно)
        Створення заявки на участь (17 березня - 12 травня)
        Завантаження та корекція робіт (25 березня - 15 травня)

    II. Оцінювання робіт (журі) та оголошення фіналістів (16 травня - 18 травня)

    При участі в кількох номінаціях чи поданні кількох проектів, до фіналу учасник буде запрошений в ЄДИНУ номінацію з НАЙКРАЩИМ ПІДСУМКОМ оцінювання
    III. Фінал - захист проектів/завдань (21 травня)

Всеукраїнський конкурс учнівських проектів з програмування імені професора П.І.Федорука проводиться за ініціативою ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», починаючи з 2015 року для учнів загальноосвітніх закладів на знак вшанування відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука.

Реєстрація учасників

Номінації

Сайт конкурсу

 

Запрошують до участі громадські (неприбуткові) організації та ініціативні групи з України, які вмотивовані за допомогою практичних і невеликих за обсягом активних дій (проектів) зробити внесок у розвитку громадянського суспільства в Україні та долучитися до активної участі в демократичних процесах у своєму оточенні як на локальному, так і на державному рівнях.

Інститут Політичної Освіти у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні вже восьмий рік поспіль реалізовує проекти, метою яких є гармонізація відносин між населенням з різних областей України, шляхом формування змішаних груп учасників проекту та проведення для них спільних заходів, направлених на пошук правди, істини та компромісу в питаннях, які досі розколюють українське суспільство (НАТО, ОУН-УПА, голодомор, голокост, державна мова тощо).

Протягом 2015 року Інститут Політичної Освіти планує реалізувати проект для учасників з двох регіонів України – Івано-Франківської та Сумської областей.

Цільова група: студенти та молоді викладачі гуманітарних факультетів ВНЗ, активісти громадських організацій Івано-Франківської та Сумської областей, представники різних політичних партій та місцевого самоврядування.
Інститутом Політичної Освіти на основі конкурсного відбору буде відібрана фіксована група у складі 24 чоловік (по 12 чол. з кожного регіону).

9 травня у Варшаві відбудеться найбільше наукове свято Європи – Наукові пікніки.

Наукові пікніки в Україні шукають команду науковців, що зможуть гідно представити Україну на цьому неймовірному заході.

Кінцевий термін подання матеріалів - 1 квітня 2015 року

Українські студенти та молоді науковці з базовим знанням німецької мови (щонайменше рівня A2) мають змогу отримати гранти на вивчення німецької мови у літній школі в Баварії. Грант покриває плату за навчання, проживання та харчування. Пропонуються курси німецької мови усіх рівнів.

Для участі у відборі необхідно надіслати заповнену онлайн-заявку, мотиваційний лист, резюме, підтвердження поточного навчання в університеті, транскрипт з оцінками, підтвердження знання німецької мови.

Подавати заявки можна до 1 квітня 2015 року.

Детальна інформація тут

Конкурс оголошується на затверджену Радою фонду наступну пріоритетну тематику гуманітарних наук:
- дискусійні проблеми спільної історії України та її сусідів;
- актуальні проблеми збереження національної культурної та мовної спадщини.
З метою широкого залучення до наукових досліджень молодих науковців перевага при відборі проектів надаватиметься науковим колективам з участю аспірантів, докторантів.

Запити подаються до 24 березня 2015 року включно.