ua en
Факультет туризму

Ласкаво просимо на сайт структурного підрозділу університету!

ВІТАЄМО З 50 – РІЧЧЯМ


Професорсько-викладацький склад та студенти факультету туризму щиросердечно вітають декана, доктора історичних наук, професора Великочого Володимира Степановича з 50-літнім ювілеєм.

Шановний Володимир Степанович!

Прийміть щиросердечні вітання з 50-річчям від дня народження! Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток не тільки нашого факультету, а й цілого університету, забезпечили повагу серед колег.

Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров"я та достаток, а Віра, Надія та Любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

 

До уваги студентів та викладачів 
факультету туризму

 

Відповідно до розпорядження ректорату та введення нової електронної системи ПС Розклад,

 

розклад занять на І-ий семестр 2017-2018 навчального року для студентів денної форми навчання доступний на сайті університету за посиланням

 

http://asu.pnu.edu.ua/cgi-bin/timetable.cgi

 

 

ЧЕРЕЗ ОСВІТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА – ДО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТУРИСТА НА ПРИКАРПАТТІ

Факультет туризму  є структурною одиницею Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Він був створений наказом ректора університету № 154 від 19.08.2003р., на підставі рішення Вченої ради № 10 від 2.07.2003р. Створення вищого навчального закладу сталого типу викликане потребами регіону у підготовці фахівців високої кваліфікації в галузі туризму. До послуг студентів - сучасно обладнане приміщення з аудиторіями для лекційних і практичних занять, бібліотека, комп'ютерні класи, підключені до системи Інтернет, Wi-Fi, навчально-виробничі лабораторії і спеціалізовані кабінети, студентський клуб, сучасний струдентський ресторан, власні бази практики для напрямів підготовки “Туризм” і “Готельно-ресторанна справа”, спеціальностей “Туризмознавство” і “Курортна справа”, спортивно-оздоровчі заклади в Івано-Франківську, Калуші, Микуличині, Ворохті.
Формування професійних навичок майбутніх фахівців відбувається не лише на теоретичних заняттях зі спеціалізованих предметів, а й під час практичної підготовки на базі власного Навчально-виробничого центру “УніТур”, підприємствах і організаціях туристичного профілю і сфери гостинності у Івано-Франківській області, сусідніх областях України. Тісна співпраця з провідними вітчизняними та зарубіжними туристичними операторами, санаторно-курортними комплексами створює умови для проходження нашими студентами практики на Буковелі, у Моршин-курорті, Трускавці, в країнах Cередземномор’я: Туреччині, Греції, на Кіпрі, у Іспанії, а також на об’єктах туристичної інфраструктури у США, Канаді, Республіці Польщі, Федеративній Республіці Німеччині.
Факультет туризму – кращий у своїй галузі в західному регіоні України.