ua en
Факультет туризму

Ласкаво просимо на сайт структурного підрозділу університету!

РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ В МАГІСТРАТУРУ

Фаховий іспит «Теорія та практика готельно-ресторанної справи» (04.08.2017р., початок о 10.00, кінець о 11.30, аудиторія 322 ЦІТ)

ГРС 2

  1. Андріїшин Артем Михайлович д
  2. Атаманюк Віктор Віталійович з
  3. Бевзюк Михайло Романович д
  4. Бучинський Владислав Ярославович д
  5. Гнатишин Роман Михайлович д з
  6. Гордюк Олена Вікторівна д
  7. Гринюк Іванна Михайлівна д з
  8. Дзьордзій Богдан Романович д
  9. Дречевич Роман Миколайович д
  10. Кавка Роман Миколайович д з
  11. Костишин Андрій Степанович д
  12. Мороз Богдан Віталійович д
  13. Мохаммад Тимур Аріфович д
  14. Мусій Мирослав Ігорович д
  15. Новіцький Михайло Юрійович д
  16. Перейма Юлія Юріївна д з
  17. Попов Сергій Васильович д
  18. Федічкін Артур Вадимович д
  19. Хибінь Богдан Зіновійович д
  20. Хімейчук Євген Романович д з
  21. Цимбаліста Оксана Романівна д з
  22. Цінявська Марія Романівна з
  23. Чорний Петро Петрович з
  24. Шиптур Мар’ян Віталійович д
  25. Штереб Назарій Йосипович д

Фаховий іспит «Теорія і практика організації туризму» (04.08.2017р., початок о 14.00, кінець о 15.30, аудиторія 320 ЦІТ)

Туризм Група 4

  1. Бучинський Владислав Ярославович д
  2. Дречевич Роман Миколайович д
  3. Дутчак Богдан Зіновійович д
  4. Кавка Роман Миколайович д
  5. Камад Ганна Любомирівна д
  6. Костишин Андрій Степанович д
  7. Курчій Микола Володимирович д
  8. Мандибура Христина Іванівна д
  9. Олексик Ольга Романівна з
  10. Павлюк Богдан Борисович д
  11. Рущак Володимир Олегович д з
  12. Цап Володимир Андрійович д
  13. Цимбаляк Христина Андріївна д з

Фаховий іспит «Теорія і практика організації туризму» (04.08.2017р., початок о 11.30, кінець о 13.00, аудиторія 320 ЦІТ)

Туризм Група 3

  1. Бевзюк Михайло Романович д
  2. Бубнів Надія Володимирівна д з
  3. Гордюк Олена Вікторівна д з
  4. Коваль Олександра Михайлівна д з
  5. Кузьмин Віталій Богданович д
  6. Маковійчук Іванна Василівна д з
  7. Паньків Назарій Ігорович д
  8. Турківська Мар´яна Олегівна д
  9. Федічкін Артур Вадимович д
  10. Федорів Оля Богданівна д
  11. Шиптур Мар´ян Віталійович д
  12. Яксманицька Ірина Ігорівна з

Фаховий іспит «Теорія і практика організації туризму» (04.08.2017р., початок о 10.00, кінець о 11.30, аудиторія 320 ЦІТ)

 Туризм Група 2

 

  1. Варварук Вікторія Вікторівна д
  2. Василишин Ігор Васильович з
  3. Гавриш Степан Олександрович д з
  4. Злобінський Віталій Олександрович  д з
  5. Кіщук Назарій Сергійович д
  6. Куфель Олеся Олегівна д
  7. Кушнір Тетяна Ярославівна д з
  8. Макогін Анастасія Миколаївна д з
  9. Світик Христина Василівна д з
  10. Струмеляк Неля Іванівна д з
  11. Струтинська Ольга Олександрівна д з
  12. Шумко Максим Анатолійович з

 

Фаховий іспит «Теорія та практика готельно-ресторанної справи» (04.08.2017р., початок о 08.30, кінець о 10.00, аудиторія 322 ЦІТ)

ГРС 1

  1. Біль Альона Володимирівна д з
  2. Бокій Катерина Андріївна д з
  3. Бондар Марія Іванівна з
  4. Варварук Вікторія Вікторівна д з
  5. Злобінський Віталій Олександрович д з
  6. Коляда Юлія Миколаївна д з
  7. Комар Віталій Олегович д
  8. Корпан Вікторія Сергіївна д з
  9. Курчій Микола Володимирович д
  10. Кушнір Тетяна Ярославівна з
  11. Макогін Анастасія Миколаївна д з
  12. Мурава Павло Орестович д
  13. Павлюк Богдан Борисович д
  14. Петрів Оксана Іванівна з
  15. Пиц Леся Миколаївна з
  16. Савків Наталія Романівна д з
  17. Струмеляк Неля Іванівна з
  18. Фаріон Наталія Василівна з
  19. Чемерис  Максим Андрійович д
  20. Шкрібляк Олеся Миколаївна д з
  21. Шпет Яна Вячеславівна з
  22. Щербанюк Анна Володимирівна з
  23. Юрцунів Надія Валеріївна д з

 

Фаховий іспит  «Теорія і практика організації туризму» (04.08.2017р., початок о 08.30, кінець о 10.00, аудиторія 320 ЦІТ)

 Туризм Група 1

 

  1. Атаманюк Віктор Віталійович з
  2. Барабаш Христина Володимирівна д
  3. Бесага Юлія Вікторівна д з
  4. Галус Світлана Олегівна д
  5. Гнатишин Роман Михайлович д з
  6. Лисаник Христина Володимирівна з
  7. Самуляк Іван Дмитрович з
  8. Сапронова Марина Сергіївна з
  9. Телеп Уляна Миколаївна з
  10. Хибінь Богдан Зіновійович д
  1. Хімейчук Євген Романович д з
  2. Шкрібляк Наталія Дмитрівна з
  3. Ярмошук Ілона Володимирівна д з

 

 

 

 

ЧЕРЕЗ ОСВІТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА – ДО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТУРИСТА НА ПРИКАРПАТТІ

Факультет туризму  є структурною одиницею Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Він був створений наказом ректора університету № 154 від 19.08.2003р., на підставі рішення Вченої ради № 10 від 2.07.2003р. Створення вищого навчального закладу сталого типу викликане потребами регіону у підготовці фахівців високої кваліфікації в галузі туризму. До послуг студентів - сучасно обладнане приміщення з аудиторіями для лекційних і практичних занять, бібліотека, комп'ютерні класи, підключені до системи Інтернет, Wi-Fi, навчально-виробничі лабораторії і спеціалізовані кабінети, студентський клуб, сучасний струдентський ресторан, власні бази практики для напрямів підготовки “Туризм” і “Готельно-ресторанна справа”, спеціальностей “Туризмознавство” і “Курортна справа”, спортивно-оздоровчі заклади в Івано-Франківську, Калуші, Микуличині, Ворохті.
Формування професійних навичок майбутніх фахівців відбувається не лише на теоретичних заняттях зі спеціалізованих предметів, а й під час практичної підготовки на базі власного Навчально-виробничого центру “УніТур”, підприємствах і організаціях туристичного профілю і сфери гостинності у Івано-Франківській області, сусідніх областях України. Тісна співпраця з провідними вітчизняними та зарубіжними туристичними операторами, санаторно-курортними комплексами створює умови для проходження нашими студентами практики на Буковелі, у Моршин-курорті, Трускавці, в країнах Cередземномор’я: Туреччині, Греції, на Кіпрі, у Іспанії, а також на об’єктах туристичної інфраструктури у США, Канаді, Республіці Польщі, Федеративній Республіці Німеччині.
Факультет туризму – кращий у своїй галузі в західному регіоні України.  

Екзамен «Іноземна мова (англійська)» (29.07.2017р., початок о 15.30, кінець о 17.00, аудиторія 322 ЦІТ)

 Туризм Група А1

 

1.     Атаманюк Віктор Віталійович з

2.     Барабаш Христина Володимирівна д

3.     Бесага Юлія Вікторівна д з

4.     Гнатишин Роман Михайлович д з

5.     Кравчук Марія Петрівна з

6.     Лисаник Христина Володимирівна з

7.     Самуляк Іван Дмитрович з

8.     Сапронова Марина Сергіївна з

9.     Телеп Уляна Миколаївна з

10.                       Хибінь Богдан Зіновійович д

  1. Хімейчук Євген Романович д з
  2. Шкрібляк Наталія Дмитрівна з
  3. Шкрум Михайло Васильович д
  4. Ярмошук Ілона Володимирівна д з