ua en
Кафедра теор╕╖ та ╕стор╕╖ держави ╕ права

Ласкаво просимо на сайт структурного п╕дрозд╕лу ун╕верситету!

╤нформац╕я про д╕яльн╕сть кафедри теор╕╖ та ╕стор╕╖ держави ╕ права

Кафедра теор╕╖ та ╕стор╕╖ держави ╕ права була заснована в серпн╕ 1992 р. впродовж 1992 р-1996 рр. кафедра забезпечувала виконання вс╕х фахових юридичних дисципл╕н факультету, а також викладання основ правознавства, основ конституц╕йного права на вс╕х ╕нших факультетах ун╕верситету на вс╕х ╕нших факультетах ун╕верситету.

У зв'язку ╕з зростанням ╕ становленням юридичного факультету в 1996 роц╕ ╕з обсягу предмет╕в кафедри теор╕╖ та ╕стор╕╖ держави ╕ права було в╕докремлено дисципл╕ни цив╕льно-правового ╕ крим╕нально-правового цикл╕в ╕ утворено дв╕ нових кафедри-цив╕льного права ╕ процесу та крим╕нального права ╕ процесу. У 2000 р. через об'╓ктивн╕ причини зростання потенц╕алу юридичного факультету в╕д кафедри в╕докремилася кафедра конституц╕йного, адм╕н╕стративного, та м╕жнародного права. Формування в Юридичному ╕нститут╕ науково╖ школи з еколог╕чного права призвело до виокремлення у 2006 р. кафедри трудового, еколог╕чного та аграрного права.

-         загальнокафедральною науковою темою ╓ науково-досл╕дна програма „Становлення ╕ розвиток правово╖ системи в Укра╖н╕".

-         забепечення викладання фундаментальних диципл╕н (теор╕я держави ╕ права, ╕стор╕я держави ╕ праваУкра╖ни, ╕стор╕я держави ╕ права заруб╕жних кра╖н, , юридична деонтолог╕я, ф╕лософ╕я права, основи наукових досл╕джень, ╕стор╕я вчень про державу ╕ право) та «Основ права» на неюридичних  спец╕альностях..

Тематика курсових, наукових та дипломних роб╕т по цих дисципл╕нам попередньо розгляда╓ться ╕ затверджу╓ться на зас╕данн╕ кафедри.

Виховна робота проводиться у в╕дпов╕дност╕ з планами виховно╖ роботи факультету ╕ журналом академнаставник╕в.

Викладач╕ кафедри приймають участь у р╕зноман╕тних наукових конференц╕ях, п╕д ╖х кер╕вництвом готуються допов╕д╕ на ун╕верситетськ╕ студентськ╕ конференц╕╖. 

Кафедра забезпечу╓ ведення документац╕╖ з орган╕зац╕╖ навчального процесу та науково-досл╕дно╖ роботи.

Робота кафедри ╜рунту╓ться на принципах науковост╕, саморозвитку, гуман╕зму, демократизму, наступност╕, персонально╖ ╕ колективно╖ в╕дпов╕дальност╕, колег╕альност╕ та гласност╕ обговорення питань, що в╕днесен╕ до ╖╖ компетенц╕╖.