ua en
Навчально-методичний відділ

Ласкаво просимо на сайт структурного підрозділу університету!


Шановні працівники університету та студенти!

Нагадуємо, що теоретичне навчання весняного семестру розпочинається з 20.02.2017 року (знаменник).

_______________________________________________________________________________


Правила призначення і виплати академічних і соціальних стипендій у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (відкрити).

Додаток 1 (відкрити).


Семінар щодо особливостей ліцензування спеціальностей в нових умовах

24.11.2016 року навчально-методичним відділом було проведено семінар, який стосувався особливостей ліцензування нових спеціальностей для другого магістерського рівня. Презентацію семінару можна завантажити за посиланням.


Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти»

Міністерством освіти і науки України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти».

Зауваження та пропозиції надаються протягом 1 місяця до Міністерства освіти і науки України до Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 481-32-89.

Просимо надсилати пропозиції на адресу: shevtsov@mon.gov.ua ;  s_danylchenko@mon.gov.ua