ua en
Циклова ком╕с╕я профес╕йно╖ та практично╖ п╕дготовки (Дошк╕льна осв╕та)

Ласкаво просимо на сайт структурного п╕дрозд╕лу ун╕верситету!


Наше профес╕йне кредо:

Педагогам вручено чудову посаду,
вище за яку н╕чого не може бути п╕д сонцем.
Ян Амос Коменський

Все почина╓ться в житт╕ з малого…
Реформа системи осв╕ти в Укра╖н╕, яка спрямована на ╖╖ ╕нтеграц╕ю в ╓диний ╓вропейський осв╕тн╕й прост╕р ╕ на п╕двищення конкурентоспроможност╕ укра╖нського фах╕вця, стосу╓ться безпосередньо ╕ початково╖ самоц╕нно╖ ланки - дошк╕льно╖ осв╕ти.
Найпершим сусп╕льним середовищем для дитини, де проходить ╖╖ соц╕альна адаптац╕я, ста╓ дошк╕льний навчальний заклад. Враховуючи компетентн╕сний п╕дх╕д в осв╕т╕, формування житт╓вих ключових компетентностей почина╓ться саме з дошк╕льного в╕ку. Адже дитин╕ необх╕дно забезпечити умови для набуття досв╕ду розв’язувати житт╓в╕ проблеми, здобувати нову ╕нформац╕ю, ставати самост╕йною ╕ самодостатньою, д╕яти адекватно та ефективно в р╕зних ситуац╕ях, приймати св╕дом╕ р╕шення, вм╕ти протистояти негативному зовн╕шньому впливу, задовольняти сво╖ соц╕альн╕ та ╕ндив╕дуальн╕ потреби.
Сучасний дошк╕льний заклад ма╓ стати для д╕тей будинком радост╕, для виховател╕в – будинком творчост╕, для батьк╕в – будинком благополуччя.
Сучасним осв╕тн╕м установам потр╕бн╕ конкурентноспроможн╕ фах╕вц╕, готов╕ працювати в новому режим╕, в нових умовах та за новими технолог╕ях. Тому завдання циклово╖ ком╕с╕╖ - акумулювати вс╕ нововведення, як╕ з'являються на ринку осв╕тн╕х послуг, вивчати ╖х, пор╕внювати ╕ пропонувати студентам, педагогам найб╕льш актуальн╕ та прогресивн╕.
На сьогодн╕шн╕й день циклова ком╕с╕я розробля╓ нов╕ особист╕сно-зор╕╓нтован╕ методи п╕дготовки фах╕вц╕в з дошк╕льно╖ осв╕ти.
В основу роботи покладено пр╕оритетн╕сть дошк╕льно╖ осв╕ти як фундаменту ц╕л╕сно╖ системи неперервно╖ осв╕ти. В╕д якост╕ цього фундаменту, закладеного в перш╕ роки життя, залежить динам╕ка особист╕сного зростання дитини, ╖╖ житт╓в╕ установки та св╕тосприймання в майбутньому, а в╕дтак ╕ р╕вень сукупного ╕нтелекту нац╕╖.
Д╕яльн╕сть циклово╖ ком╕с╕╖ профес╕йно╖ та практично╖ п╕дготовки (спец╕альност╕ «Дошк╕льна осв╕та») спрямована на п╕дготовку виховател╕в сучасних дошк╕льних навчальних заклад╕в, як╕ будуть реал╕зовувати вимоги Закону Укра╖ни «Про дошк╕льну осв╕ту», Базового компонента дошк╕льно╖ осв╕ти.