ua en
Кафедра б╕олог╕╖ та еколог╕╖

Ласкаво просимо на сайт структурного п╕дрозд╕лу ун╕верситету!

Зоолог╕чний музей

Герб музею

 

На кафедр╕ б╕олог╕╖ та еколог╕╖ у 2000 роц╕ був започаткований зоолог╕чний музей. Протягом 2000 - 2013 рок╕в в зоолог╕чному музе╖ створен╕ науков╕ та музейн╕ ентомолог╕чн╕ колекц╕╖, що нараховують б╕льше 18 000 екземпляр╕в комах з фауни Укра╖ни, кр╕м того музейн╕ колекц╕╖ комах з р╕зних троп╕чних кра╖н. Загалом у фондах музею ╓ понад 2500 вид╕в комах. В зоолог╕чному музе╖ ведуться науков╕ роботи по вивченню фауни Syrphidae, Noctuidae (s. l.), Geometridae, Tentredinidae, Carabidae, Cerambycidae, Tachinidae, Trichoptera, Elateridae Укра╖нських Карпат, проводяться досл╕дження природних та нап╕вприродних популяц╕й комах, досл╕дження м╕кроеволюц╕йних процес╕в, впливу ╕нсектицид╕в на популяц╕╖ комах та ╕нш╕ зоолог╕чн╕ досл╕дження. Керу╓ роботою зоолог╕чного музею кандидат б╕олог╕чних наук, доцент С╕ренко А. Г. Щороку на кафедр╕ б╕олог╕╖ та еколог╕╖ орган╕зовуються науков╕ експедиц╕╖ з метою поповнення фонд╕в музею, збору матер╕алу для науково╖ роботи асп╕рант╕в та студент╕в. Музей використову╓ться для навчально╖ роботи студент╕в при вивченн╕ р╕зних спецкурс╕в ╕з зоолог╕╖. Кр╕м колекц╕й комах Палеарктики в музе╖ представлен╕ колекц╕╖ троп╕чних комах, що були створен╕ завдяки м╕жнародн╕й сп╕впрац╕ ╕з закордонними спец╕ал╕стами. У золог╕чному музе╖ працюють науково-досл╕дна ентомолог╕чна проблемна група та студентський гурток ентомолог╕╖.

Засновник музею

 

На св╕тлин╕ - засновник зоолог╕чного музею Прикарпатського ун╕верситету та його кер╕вник - кандидат б╕олог╕чних наук, доцент С╕ренко А. Г.

Будн╕ музею    Будн╕ музею-2  

 

На св╕тлинах - будн╕ музею. 2006 р╕к. 

 

Каталог

зоолог╕чного музею

Прикарпатського нац╕онального ун╕верситету

 

Клас Insecta

 

Ряд Odonata

 CV

                           

Родина Calopterygidae

1.Calopteryx virgo (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

2. Calopteryx splendens (Harris, 1782) – Передкарпаття.

 

Родина Coenagrionidae

3. Coenagrion  puella (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

4. Coenagrion  hastulatum (Charpentier, 1825) – Передкарпаття.

 

Родина Aeschnidae 

5. Aeshna cyanea (Müller, 1764)  – Передкарпаття, Карпати.

6. Aeshna juncea juncea (Linnaeus, 1758) )  – Передкарпаття, Карпати.

7. Anax imperator Leach, 1815 – Карпати.

 

Родина Cordulegastridae

8.Cordulegaster annulatus (Latreille, 1805) – Карпати.

 

Родина Libellulidae

9. Libellula depressa Linnaeus, 1758 – Передкарпаття, Карпати.

10. Libellula fulva Müller, 1764 – Передкарпаття, Карпати.

11. Libellula quadrimaculata Linnaeus, 1758  – Передкарпаття, Карпати.

12. Sympetrum vulgatum vulgatum (Linnaeus, 1758) )  – Передкарпаття, Карпати.

 

Ряд Blattoptera

 BO

           

Родина Blattidae

 

 П╕дродина Blattinae

13. Periplaneta americana (Linnaeus, 1758) – лаб., США.

14. Blatta orientalis Linnaeus, 1758 – Передкарпаття (урбоценоз).

 

  П╕дродина Pseudomopinae

15. Blattella germanica (Linnaeus, 1767) – Передкарпаття (урбоценоз).

 

 П╕дродина Ectobiinae

16. Ectobius lapponicus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

 

Ряд Manteoptera

 MR

           

Родина Manteidae

17. Mantis religiosa Linnaeus, 1758 – Передкарпаття.

 

 Родина Empusidae

18. Empusa fasciata Brullé, 1838 - Крим.

 

Ряд Orthoptera

 TG

                           

 Родина Tettigoniidae

 

 П╕дродина Phaneropterinae 

19. Phaneroptera  falcata  (Poda, 1761)  - Зах╕дне Под╕лля.

20. Isophya stepposa Bey-Bienko, 1954 – Предкарпаття.

 

 П╕дродина Saginae 

21.  Saga pedo (Pallas, 1771)  - Крим, Зах╕дне Под╕лля.

 

 П╕дродина Tettigoniinae

22. Tettigonia  viridissima  Linneus, 1758 – Карпати, Передкарпаття.

23. Tettigonia  cantans  (Fuessly, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

24. Decticus  verrucivorus  (Linneus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

25. Ephippiger  ephippiger  (Fiebig, 1784) – Передкарпаття.

26. Meconema  thalassinum  (De Geer 1773) – Передкарпаття.

 

 Родина Gryllidae

 

 П╕дродина Gryllinae 

27. Gryllus campestris Linneus, 1758 – Крим.

28. Melanogryllus desertus (Pallas, 1771) – Крим.

29. Modicogryllus bordigalensis (Latreille, 1804) – Крим.

 

Родина  Gryllotalpidae

 

30. Gryllotalpa gryllotalpa (Linneus, 1758) – Передкарпаття.

 

Родина Tetrigidae

 

31. Tetrix subulata (Linneus, 1761) – Передкарпаття, Зах╕дне Под╕лля.

32. Tetrix tenuicornis (Sahlberg, 1891) – Передкарпаття.

 

 Родина Acrididae

 AB

                                         

П╕дродина Acridinae

33. Acrida bicolor (Thunberg, 1815) – Крим.

34. Chrysochraon dispar (Germar, 1831) – Карпати, Передкарпаття.

35. Stenobothrus fischeri (Eversmann, 1848) – Карпати, Передкарпаття.

36. Stenobothrus lineatus (Panzer, 1796) – Карпати, Передкарпаття.

37. Stenobothrus miramae Dirsh, 1931 – Карпати, Передкарпаття.

38. Omocestus viridulus (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

39. Omocestus ventralis (Zetterstedt, 1821) – Карпати, Передкарпаття.

40. Omocestus haemorrhoidalis (Charpentier, 1825) – Карпати, Передкарпаття.

41. Chorthippus vagans (Eversmann, 1848) – Карпати, Передкарпаття.

42. Chortippus montanus (Charpentier, 1825) – Карпати, Передкарпаття.

43. Chortippus albomarginatus (De Geer, 1773) – Карпати, Передкарпаття.

44. Chortippus parallelus (Zetterstedt, 1821) – Карпати, Передкарпаття.

45. Chortippus biguttulus (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

46. Chortippus apricarius (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

47. Chorthippus brunneus (Thunberg, 1815) – Карпати, Передкарпаття.

48. Chortippus dorsatus(Zetterstedt, 1828) – Карпати, Передкарпаття.

49. Chortippus millis (Charpantier, 1845) – Карпати, Передкарпаття.

50. Psophus stridulus(Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

51. Dociostaurus brevicollis (Eversmann, 1848) – Карпати, Передкарпаття.

52. Oedipoda caerulescens (Linneus, 1758) – Крим.

53. Calliptamus italicus (Linnaeus, 1758) – Крим.

54. Locusta migratoria (Linné, 1758) – Крим.

 

Ряд Coleoptera

 

 Родина Carabidae

 Carabus

                     

П╕дродина Cicindelinae 

55. Cicindela germanica Linnaeus, 1758 – Карпати, Передкарпаття.

56. Cicindela campestris Linnaeus, 1758 – Карпати, Передкарпаття.

57. Cicindela sylvicola Dejean, 1822 – Карпати.

58. Cicindela lunulata Fabricius, 1781 – Крим.

 

П╕дродина Carabinae 

59. Calosoma inquisitor (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття, Зах╕дне Под╕лля.

60. Calosoma auropunctatum (Herbst, 1784) – Крим.

61. Leistus baenningeri Roubal, 1926 – Карпати.

62. Leistus piceus Frölich, 1799 – Карпати.

63. Leistus rufomarginatus (Duftschmid, 1812) – Передкарпаття.

64. Nebria jockischii(Sturm, 1815) – Карпати.

65. Nebria rufescens (Ström, 1768) – Карпати.

66. Nebria transsylvanica (Germar, 1824) – Карпати.

67. Nebria fuscipes Fuss, 1850 – Карпати.

68. Nebria reitteri Rybiński, 1902 - Карпати.

69. Notiophilus aquaticus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

70. Notiophilus germinyi Fauvel, 1863 – Карпати.

71. Notiophilus biguttatus (Fabricius, 1779) – Карпати.

72. Notiophilus palustris (Duftschmid, 1812) – Карпати.

73. Scarites terricola (Bonelli, 1813) – Крим.

74. Ditomus clypeatus (P. Rossi, 1790) – Крим.

75.Carabus arvensis Herbst, 1784 – Карпати.

76. Carabuso bsoletus Sturm, 1815 – Карпати.

77. Carabus cancellatus Illiger, 1798 – Карпати, Передкарпаття.

78. Carabus hampei Krüster, 1846 – Карпати.

79. Carabus hortensis Linnaeus, 1758 – Ф╕нлянд╕я.

80. Carabus zawadzkii Kraatz, 1854 – Карпати.

81. Carabus linnei Panzer, 1812 – Карпати.

82. Carabus convexus Fabricius, 1775 – Карпати.

83. Carabus variolosus Fabricius, 1787 – Карпати, Передкарпаття.

84. Carabus fabricii Pancer, 1812 – Карпати.

85.Carabus estreicheri Fischer von Waldheim, 1822 – Крим.

86.Carabus nemoralis Muller, 1764 – Ф╕нлянд╕я.

87. Carabus hungaricus Fabricius, 1792 – Крим.

88.Carabus intricatus Linnaeus, 1761 – Передкарпаття.

89. Carabus irregularis Fabricius, 1792 – Карпати.

90. Carabus violaceus Linnaeus, 1758 – Карпати, Передкарпаття.

91. Carabus auronitensescheri Palliardi, 1825 – Карпати.

92.Carabus coriaceus Linnaeus, 1758 – Карпати, Передкарпаття.

93.Carabus nitens Linnaeus, 1758 – Ф╕нлянд╕я.

94.Carabus ulrichi Germar, 1824 – Карпати.

95.Carabus glabratus Paykull, 1790 – Карпати, Передкарпаття.

96.Carabus sylvestris transsylvanicus Dejean, 1826 – Карпати.

97. Carabus (Procerus) scabrosus tauricus Bonelli, 1810 – Крим.

98. Carabus (Megodontus) aurolimbatus Dejean, 1829 – Саяни.

99.Carabus scabriusculus Olivier, 1795 – Передкарпаття.

100. Cychrus caraboides (Linnaeus, 1758) – Карпати.

101.Molops piceus Panzer, 1793 – Карпати.

102. Elaphrus ulrichi L. Redtenbacher, 1842 – Карпати.

103. Clivina collaris (Herbst, 1784) – Карпати.

104. Clivina fossor (Linnaeus, 1758) – Карпати.

105. Dyschiriodes globosus (Herbst, 1783) – Карпати.

106. Trechus latus Putzeus, 1847 – Карпати.

107. Trechus pulpani Reška, 1965 – Карпати.

108. Trechusstriatulus Putzeys, 1847 – Карпати.

109. Trechuscarpaticus Rybiński, 1902 – Карпати.

110. Trechus rubens (Fabricius, 1792) – Карпати.

111. Bembidion splendium Sturm, 1825 – Карпати.

112. Bembidionvaricolor (Fabricius, 1803) – Карпати.

113. Bembidion tibiale (Duftschmid, 1812) – Карпати.

114. Bembidion geniculatum Heer, 1837 – Карпати.

115. Bembidion saxatileGyllnhal, 1827 – Карпати.

116. Bembidion deletumServille, 1821 – Карпати.

117. Bembidion stephensii Crotch, 1866 – Карпати.

118. Bembidion atroviolaceum Dufour, 1820 – Карпати.

119. Bembidion millerianum Heyden, 1883 – Карпати.

120. Patrobus quadricollis Miller, 1868 – Карпати.

121. Deltomerus carpathicus (Miller, 1868) – Карпати.

122. Abax schueppeli rendschmidtii (Germar 1839) – Передкарпаття.

123. Abax parallelus (Duftschmid) 1812 – Передкарпаття.

124. Abax parallelepipedus (Piller et Mitterpacher, 1783) – Карпати.

125. Pterostichus niger (Schaller, 1783) – Карпати, Передкарпаття.

126. Pterostichus vernalis (Panzer, 1796) – Карпати.

127. Pterostichus unctulatus (Duftschmid, 1812) – Карпати.

128. Pterostichus cordatus Letzner, 1842 – Карпати.

129. Pterostichus foveolatus Duftschmid, 1812 – Карпати.

130. Pterostichus jurinei (Panzer, 1805) – Карпати.

131. Pterostichus pilosus (Host, 1789) – Карпати.

132. Pterostichusaethiops (Panzer, 1796) – Передкарпаття.

133. Pterostichus cupreus Linnaeus, 1758 – Карпати.

134.Pterostichus melanarius Linnaeus, 1758 – Передкарпаття.

135.Poecillus versicolor (Sturm, 1824) – Карпати.

136. Ophonus rufipes (De Geer, 1774) – Передкарпаття.

137. Calathusmetallicus Dejean, 1828 – Карпати.

138. Calathus micropterus (Duftschmid, 1812) – Карпати.

139. Calathus (Dolichus) halensis (Schaller, 1783) – Карпати, Передкарпаття.

140. Agonum gracilipes (Duftschmid, 1812) – Карпати.

141. Agonum duftschmidi Schmidt, 1994 – Карпати.

142. Agonum sexpunctatum (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

143. Agonum versutum (Sturm, 1824) – Карпати.

144. Agonum viduum (Panzer, 1797) – Карпати.

145. Agonum fuliginosum Panzer, 1809 – Карпати.

146. Chlaeniusnitidulus (Schrank, 1781) – Карпати, Передкарпаття.

147. Zabrus tenebrioides (Goeze, 1777) – Передкарпаття.

148. Platynus assimile (Paykull, 1790) – Карпати.

149. Amara plebeja (Gyllenhal, 1810) – Карпати, Передкарпаття.

150. Amara schimperi Wencker, 1866 – Карпати.

151. Amara spreta Dejean, 1831 – Карпати.

152. Amara erratica(Duftschmid, 1812) – Карпати.

153. Amara misellaMiller, 1868– Карпати.

154. Amaraconsularis (Duftschmid, 1812) – Передкарпаття, Зах╕дне Под╕лля.

155. Amara familiaris (Duftschmid, 1812) – Передкарпаття, Зах╕дне Под╕лля.

156. Amara aenea (DeGeer, 1774) – Передкарпаття.

157. Amara famelica Zimmermann, 1832 – Передкарпаття.

158. Amara misella L. Miller, 1868 – Карпати.

159.Amara ingenue (Duftschmid, 1812) – Передкарпаття.

160. Stenolophus teutonus (Schrank, 1781) – Карпати.

161.Acupalpus flavicollis (Strum, 1825) – Карпати.

162.Harpalus rufipes (De Geer, 1774) – Карпати.

163.Harpalus affinis (Schrank, 1781) – Карпати.

164. Panagaeus cruxmajor (Linnaeus, 1758) – Карпати.

165.Chlenius nitidulus (Schrank, 1781) – Карпати.

166. Licinus depressus (Paycull, 1790) – Карпати.

167. Loricera pilicornis (Fabricius, 1775) – Передкарпаття.

168. Lebia cruxminor (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

 

 Родина Dytiscidae 

 Жук-плавунець

 П╕дродина Colymbetinae Erichson, 1837 

 

Триба Agabini Sharp, 1880-1882 

169. Agabus sturmii (Gyllenhal 1808) – Карпати, Передкарпаття.

170. Agabus congener (Thunberg, 1794) – Карпати, Передкарпаття.

 Триба Colymbetini Regimbart, 1895 

171. Ilybius fenestratus (Fabricius, 1781) – Передкарпаття.

 

П╕дродина Dytiscinae Netolitzky,1911

 Триба Dytiscini Sharp, 1880-1882

172. Dytiscus (Macrodytes) marginalis Linnaeus, 1758 – Передкарпаття, Закарпаття.

  Триба Cybisterini Sharp, 1880-1882

173. Cybister lateralimarginalis (De Geer, 1774) – Крим.

 

 Родина Gyrinidae

174. Gyrinus marinus Gyllenhal, 1808 – Крим.

 

  Родина Hydrophilidae 

HC

175. Hydrophilus caraboides (Linne, 1758) – Передкарпаття.

176. Hydrophilus piceus (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

 

Родина Histeridae 

 

П╕дродина Histerinae Lacordaire, 1854 

 Триба Histerini Schmidt, 1885

177. Hister unicolor Linnaeus, 1758 – Передкарпаття.

 

   Родина Silphidae

 NV

П╕дродина Silphinae

 

Триба Necrophorini

178. Nicrophorus (Necropter) vespillo (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

179. Nicrophorus (Necropter) vespilloides Herbst, 1784 – Передкарпаття.

Триба Silphini

180. Necrodes littoralis (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

181. Oiceoptoma thoracicum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

182. Phosphuga atrata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

183. Silpha obscura Linnaeus, 1758 – Передкарпаття.

184. Silpha obscura Linnaeus, 1758 – Передкарпаття.

185. Silpha tristis Illiger 1798 – Передкарпаття.

186. Xylodrepa quadripunctata (Schreber, 1759) – Карпати.

 

 Родина Peltidae

187. Zimioma grossum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

 

  Родина Lucanidae 

 LC

П╕дродина Lucaninae

188. Lucanus cervus Linnaeus, 1758 – Передкарпаття.

189. Dorcus parallelopipedus Linnaeus, 1758 – Передкарпаття.

 

П╕дродина Sinodendrinae

190. Sinodendron cylindricum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

191. Ceruchus chrysomelinus (Hochenwarth, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

 

 Родина Geotrupidae 

 JA

П╕дродина Bolboceratinae

192. Odontaeus armiger Scopoli, 1772  - Передкарпаття.

 

П╕дродина Geotrupinae 

193. Geotrupes spiniger Marsham, 1802 – Передкарпаття.

194. Geotrupes stercorarius Linnaeus, 1758 – Карпати, Передкарпаття.

 

 П╕дродина Lethrinae 

195. Lethrus apterus Laxman, 1870 – Слобожанщина.

 

Родина Scarabaeidae

 GM

                                                 

П╕дродина Scarabaeinae

 

196. Scarabaeus sacer Linnaeus, 1758  - ╢гипет.

197. Gymnopleurus mopsus Pallas, 1781 – Крим.

 

 П╕дродина Coprinae

198. Sisyphus schaefferi boschniaki Fischer von Waldhaim, 1823  - Крим.

199. Onthophagus taurus (Schreber, 1759) – Передкарпаття.

200. Onthophagus vacca (Linnaeus, 1767) – Передкарпаття.

201. Copris lunaris (Linnaeus, 1758) – Закарпаття.

 

 П╕дродина Aphodiinae

202. Aphodius depressus (Kugelann, 1798) – Передкарпаття.

203. Aphodius rufipes (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

204. Aphodius luridus(Fabricius, 1791) – Передкарпаття.

205. Aphodius brevis Erichson, 1840 – Передкарпаття.

206. Aphodius sticticus(Panzer, 1798) – Передкарпаття.

207. Aphodius sordidus(Fabricius, 1775) – Передкарпаття.

 

 П╕дродина Melolonthinae

208. Polyphylla fullo (Linnaeus, 1758) – П╕вн╕чне Причорноморря.

209. Melolontha melolontha Linnaeus, 1758 – Передкарпаття.

210. Anoxia pilosa (Fabricius, 1792)  - Крим.

 

 П╕дродина Rhizotroginae 

211. Rhizotrogus (Rhizotrogus) aestivus (Olivier, 1789) – Крим.

212. Rhizotrogus (Amphimallon) altaicus (Mannerheim, 1825) – Карпати.

214. Rhizotrogus (Amphimallon) solsticialis solsticialis (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

 

П╕дродина Cetoniinae

 

 Триба Trichiini

215. Trichius orientalis Reitter, 1894 – Крим.

216. Trichius fasciatus (Linnaeus, 1787) – Карпати.

217. Trichius zonatusGermar, 1824 – Карпати.

218. Trichius sexualisBrenske, 1866 Карпати.

219. Osmoderma eremita Scopoly, 1763 – Передкарпаття.

 Триба Cetoniini

220. Epicometis (Epicometis) hirta (Poda, 1761) – Крим.

221. Oxythyrea funesta (Poda, 1761) – Карпати.

222. Cetonia (Cetonia) aurataaurata (Linnaeus, 1761) – Карпати, Передкарпаття.

223. Protaetia (Potosia) cuprea cuprea (Fabricius, 1775) – Передкарпаття.

224. Protaetia (Potosia) metallica metallica (Herbst, 1782) – Передкарпаття.

225. Protaetia (Netocia) hungarica (Herbst, 1790) – Крим.

 Триба Valgini

226. Valgus hemipterus (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

 

П╕дродина Dynastinae 

 

Триба Oryctini

227. Oryctes (Oryctes) nasicornis nasicornis (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

228. Pentodon idiota (Herbst, 1798) – Крим.

 

П╕дродина Rutelinae

 

 Триба Anomalini

229. Anomala (Anomala) dubia (Scopoli, 1763) – Зах╕дне Под╕лля.

230. Anisoplia (Autanisoplia) austriaca (Herbst, 1783) – Крим.

231. Anisoplia (Anisoplia) agricola (Poda, 1761) – Крим.

232. Anisoplia (Lasioplia) campicola Menetries, 1832 – Крим.

 

 Родина Staphilinidae

 PhS

                                                           

 П╕дродина Omalinae

233. Pycnoglypta lurida Gyllenhal, 1827 – Карпати, Передкарпаття.

 

  П╕дродина Oxytelinae

234. Anotylus inustus (Gravenhorst, 1806) - Карпати, Передкарпаття.

235. Anotylus tetracarinatus (Block, 1799)  -  Карпати, Передкарпаття.

236. Deleaster dichrous (Gravenhorst, 1802) – Карпати, Передкарпаття.

237. Oxytelus sculptoratus Gravenhorst, 1802 – Карпати, Передкарпаття.

238. Oxytelus fulvipes Erichson, 1839 –Карпати, Передкарпаття.

239. Syntomium aeneum  (O.F. Müller, 1821) – Карпати, Передкарпаття.

                                             

 П╕дродина Staphylininae

240. Atrecus longiceps  (Fauvel, 1873) – Карпати, Передкарпаття.

241. Nudobius lentus (Gravenhorst, 1806) -  Карпати, Передкарпаття.

242. Ocypus compressus (Marsham, 1802) – Карпати, Передкарпаття.

243. Ocypus biharicus (J. Müller, 1926) – Карпати, Передкарпаття.

244. Ocypus melanarius Heer, 1839 – Карпати, Передкарпаття. 

245. Ontholes tesharoldi (Eppenhart, 1845) – Карпати, Передкарпаття.

246. Ontholest esmurinus (Linaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

447. Ontholes testesselatus (Geoffroy, 1785) – Карпати, Передкарпаття.

248. Othius crassus Motschulsky, 1858 – Карпати, Передкарпаття.

249. Othius punctulatus (Goeze, 1777) – Карпати, Передкарпаття.

250. Philonthus immundus (Gyllenhal, 1810) – Карпати, Передкарпаття.

251. Philonthus rotundicollis Menetries, 1832 – Карпати, Передкарпаття.

252. Philonthus ephippium Nordmann, 1837 – Карпати, Передкарпаття.

253. Philonthus addendus Sharp, 1867 – Карпати, Передкарпаття.

254.Philonthus dimidiatusC.R. Sahlberg, 1830 – Карпати, Передкарпаття.

255. Philonthus splendens (Fabricius, 1792) – Карпати, Передкарпаття.

266. Philonthus marginatus O. Mueller, 1764  - Карпати, Передкарпаття.

267. Philonthus rutilipennis Hochhuth, 1851 – Карпати, Передкарпаття.

268. Quedius paradisianus (Heer, 1839) - Карпати, Передкарпаття.

269. Staphylinus cesareus Cederhjelm, 1798 - Карпати, Передкарпаття. 

270. Staphylinus erithropterus Linaeus, 1758 – Карпати, Передкарпаття.

 

П╕дродина Oxyporinae

271. Oxyporus rufus (Linaeus, 1758) - Карпати, Передкарпаття.

 

 П╕дродина Paederinae

272. Paederus rubrothoracicus  (Goeze, 1808) - Карпати, Передкарпаття.

273. Paederus litoralis Gravenhorst, 1802 – Карпати, Передкарпаття.

274. Rugilus rufipes Germar, 1824 – Карпати, Передкарпаття.

 

П╕дродина Steninae

275. Stenus comma Leconte, 1863 - Карпати, Передкарпаття.

276. Stenus ater Mannerhfim, 1830 – Карпати, Передкарпаття.

277. Stenus longipes Heer, 1839 – Карпати, Передкарпаття.

278. Stenus carpathicus Ganglbauer, 1896 – Карпати, Передкарпаття.

 

 П╕дродина Tachyporinae

279. Lordithon lunulatus  (Linnaeus, 1760) – Карпати, Передкарпаття.

280. Lordithon trinotatus  (Erichson, 1839) – Карпати, Передкарпаття.

281. Tachyporus formosus (Matthews, 1838) – Карпати, Передкарпаття.

282. Tachinus rufipes  (Linnaeus, 1758) - Карпати, Передкарпаття.

283. Tachyporus hipnorum Fabricius, 1775 – Карпати, Передкарпаття.

284. Tachyporus chrysomelinus (Linaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

 

 П╕дродина Xantholininae

285. Xantholinus glabratus (Gravenhorst, 1802) – Карпати, Передкарпаття.

286. Xantholinus linearis(Oliver, 1795) - Карпати, Передкарпаття.

287. Xantholinus tricolor Fabricius, 1775 – Карпати, Передкарпаття.

289. Xantholinus glaber (Nordmann, 1837)  -  Карпати, Передкарпаття.  

 

П╕дродина Olisthaerinae

290. Olisthaerus substriatus (Paykull, 1790) – Карпати, Передкарпаття.

 

   Родина Cerambycidae

 PC

П╕дродина Prioninae

291. Prionus coriarius Linnaeus, 1758 – Карпати.

 

П╕дродина Lepturinae

292. Oxymirus cursor Linnaeus, 1758 – Карпати.

293. Rhagium (Megarhagium) mordax De Geer, 1775 – Карпати.

294. Rhagium (Megarhagium) sycophanta Schrank, 1781 – Карпати.

295. Rhagium (Rhagium) inquisitor Linnaeus, 1758 – Карпати.

296. Stenocorus (Stenocorus) meridianus Linnaeus, 1758 – Карпати.

297. Pachyta quadrimaculata Linnaeus, 1758 – Карпати.

298. Evodinellus clathratus Fabricius, 1792 – Карпати.

299. Carilia virginea Linnaeus, 1758 – Карпати.

300. Dinoptera (Dinoptera) collaris Linnaeus, 1758 – Карпати.

301. Pidonia (Pidonia) lurida Fabricius, 1792 – Карпати.

302. Pseudovadonia livida pecta Daniel, 1891 – Карпати.

303. Allosterna tabacicolor De Geer, 1775 – Карпати.

304. Pachytodes cerambyciformis Schrank, 1781 – Карпати.

305. Leptura (Leptura) quadrifasciata Linnaeus, 1758  – Карпати.

306. Leptura (Leptura) maculata Poda, 1761 – Карпати.

307. Leptura (Leptura) aethiops Poda, 1761 – Карпати.

308. Stenurella nigra Linnaeus, 1758  – Карпати.

309. Strangalina attenuata Linnaeus, 1758 – Карпати.

310. Strangalia bifasciata (O. F. Müller, 1776) – Слобожанщина.

311. Anastrangalia sanguinolenta Linnaeus, 1761 – Карпати.

312. Anastrangalia dubia Scopoli, 1763 – Карпати.

313. Corymbia rubra Linnaeus, 1758 – Карпати.

314. Lepturobosca virens Linnaeus, 1758 – Карпати.

315. Oedecnema dubia (Fabricius 1781) – Слобожанщина.

 

 П╕дродина Aseminae

316. Tetropium castaneum Linnaeus, 1758 – Карпати.

317. Spondylis buprestoides (Linnaeus, 1758) – Слобожанщина.

 

 П╕дродина Cerambycinae

318. Trichoferus cinereus Villers, 1789 – Крим, Передкарпаття.

319. Rosalia alpina Linnaeus, 1758 – Карпати.

320. Aromia (Aromia) moschata Linnaeus, 1758  – Карпати.

321. Molorchus (Molorchus) minor Linnaeus, 1767  – Карпати.

322. Rhopalopus (Rhopalopus) macropus Germar, 1824 – Под╕лля.

323. Rhopalopus clavipes (Fabricius, 1775) – Передкарпаття.

324. Callidium (Palaeocallidium) coriaceum Paykull, 1800 – Карпати.

325. Phymatodes (Phymatodes) testaceus Linnaeus, 1758  - Передкарпаття

326. Plagionotus arcuatus Linnaeus, 1758 – Карпати.

327. Chlorophorus herbsti Brahman, 1790 – Карпати.

328. Cyrtoclytus capra Germar, 1824 – Карпати.

329. Clytus arietis Linnaeus, 1758 – Карпати.

 

П╕дродина Lamiinae

330. Acanthocinus aedilis (Linnaeus, 1758) – Карпати.

331. Monochamus saltuarius Gebler, 1830 – Карпати.

332. Monochamus galloprovincialis Olivier, 1795 – Карпати.

333. Monochamus sartor Fabricius, 1787 – Карпати.

334. Monochamus sutor Linnaeus, 1758 – Карпати.

335. Morimus verecundus Faldermann, 1836 – Крим.

336. Dorcadion (Autodorcadion) fulvum Scopoli, 1763  – Карпати.

337. Dorcadion (Autodorcadion) holosericeum Krynicky, 1832 – Карпати.

338. Dorcadion caucasicum, Sturm, 1843 – Слобожанщина.

339. Dorcadion equestre (Laxmann, 1770) – Слобожанщина.

340. Eodorcadion carinatum Fabricius, 1781 – Карпати.

341. Agapanthia (Agapanthia) villosoviridescens De Geer, 1775 – Карпати.

342. Saperda (Anaerea) carcharias Linnaeus, 1758 – Карпати.

343. Saperda (Saperda) punctata Linnaeus, 1767 – Карпати.

344. Saperda (Saperda) scalaris Linnaeus, 1758 – Карпати.

345. Saperda (Saperda) populnea Linnaeus, 1758 – Карпати.

346. Oberea (Oberea) oculata Linnaeus, 1758 – Карпати.

347. Oberea (Amaurostoma) erythrocephala Schrank, 1776 – Карпати.

348. Oberea (Oberea) linearis Linnaeus, 1761 – Передкарпаття.

349. Phytoecia (Phytoecia) virgula Charpentier, 1825 – Карпати.

350. Batocera hercules (Boisduval, 1835) – ╤ндонез╕я.

351. Rosenbergia rufolineata Breuning, 1948 – Папуа-Нова Гв╕нея

352. Acrocinus longimanus (Linnaeus, 1758) – Перу.

 

 Родина Elateriadae

 LM

                                                       

П╕дродина Agripinae

353. Adelocera conspersa (Gyllenhal, 1808) – Карпати.

354. Lacon murinus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

 

П╕дродина Cardiophorinae

355. Cardiophorus equiseti (Herbst, 1784) – Карпати.

356. Cardiophorus discicollis (Herbst, 1806) – Карпати.

 

П╕дродина Athoinae

357. Athous mollis Reitter, 1910 – Карпати.

358. Athous zebei Bach, 1852 – Карпати.

359. Athous hirtus (Herbst, 1784) – Карпати.

360. Athous niger (Linnaeus, 1758) – Карпати.

361. Athous subfuscus (Müller, 1764) – Карпати.

362. Athous carpathophilus Reitter, 1910 – Карпати.

363. Athous haemorrhoidalis (Fabricius, 1801) – Карпати.

364. Anostirus castaneus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

365. Actenicerus  sjaelandicus (O.Müller, 1764) – Карпати.

366. Anostirus purpureus (Poda, 1761) – Карпати.

367. Ctenicera cuprea (Fabricius, 1781) – Карпати.

368. Ctenicera pectinicornis (Linnaeus, 1758) – Карпати.

369. Ctenicera virens Schrank, 1781 – Карпати.

370. Harminius undulatus (De Geer, 1774) – Карпати.

371. Limonius pilosus Teke, 1834 – Карпати.

372. Liotrichus  affinis Paykull, 1800 – Карпати.

373. Mosotalesus  impressus (Fabricius, 1792) – Карпати.

374. Orithales gurgistanus Faldermann, 1835 – Карпати.

375. Prosternon tesselatum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

376. Selatosomus  incanus (Gyllenhal, 1827) – Карпати.

377. Selatosomus  aeneus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

378. Selatosomus  cruciatus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

379. Selatosomus infuscatus Eschsholttz, 1829 – Карпати.

 

 П╕дродина Elaterinae

380. Agriotes  ustulatus (Schaller, 1783) – Карпати.

381. Agriotes  lineatus (Linnaeus, 1767) – Карпати.

382. Agriotes  obscurus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

383. Agriotes gurgistanus Faldemann, 1835 – Карпати.

384. Ampedus  aethiops (Lacordaire, 1835) – Карпати.

385. Ampedus nigerrinus (Lacordaire, 1835) – Карпати.

386. Ampedus  sanguinolentus (Schrank, 1776) – Карпати.

387. Ampedus  balteatus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

388. Ampedus  nigrinus (Herbst, 1784) – Карпати.

389. Dalopius marginatus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

390. Sericus brunneus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

391. Synaptus filiformis (Fabricius, 1781) – Карпати.

 

 П╕дродина Melanotinae

392. Melanotus rufipes (Herbst, 1784) – Карпати.

393. Melanotus fusciceps (Gyllnhal, 1817) – Карпати.

 

  Родина Buprestidae 

 JV

                                       

П╕дродина Buprestinae 

 Триба ChrysobothriniCastelnauetGory, 1839

394. Chrysobothris chrysostigma (Linnaeus, 1758) – Карпати.

395. Chrysobothris igniventris Reitter, 1895 – Крим.

 

Триба Anthaxiini Castelnau et Gory, 1839 

396. Anthaxia rossica Daniel, 1903 – Крим.

397. Anthaxia hungarica (Scopoli, 1772) – Крим.

398. Anthaxia cichorii (Olivier, 1790) – Крим.

 

 Триба Capnodini Jacobson, 1913

399. Capnodis tenebricosa (Olivier, 1790) – Крим.

400. Capnodis tenebrionis (Linnaeus, 1758) – Крим.

401. Perotis lugubris (Fabricius, 1777) – Крим.

402. Chalcophora mariana (Linnaeus, 1758) – Слобожанщина.

 

  Триба Buprestini Leach, 1815

403. Ancylocheira rustica rustica Linnaeus, 1758 – Карпати.

 

Триба Триба Melanophilini

404. Phaenops cyanea (Fabricius, 1775) – Слобожанщина.

 

 П╕дродина Polycestinae

405. Julodis variolaris (Pallas, 1773) – Крим.

406. Sternocera aequisignata Saunders, 1866 – Та╖ланд.

407. Catoxantha opulenta (Gory, 1832) – Та╖ланд.

 

П╕дродина Agrilinae

408. Agrilus biguttatus (Fabricius, 1777) – Передкарпаття.

 

 Родина  Meloidae

MP

 

409. Lytta vesicatoria (Linnaeus, 1758) – Закарпаття.

410. Lydus chalybaeus (Tauscher, 1812) – Карпати.

411. Meloe coriarius Brandt et Erichson, 1832 – Карпати.

412. Meloe violaceus Marsham, 1802 – Карпати.

413. Meloe proscarabaeus Linnaeus, 1758 – Карпати.

414. Meloe tuccius Rossi, 1792 – Карпати.

415. Meloe brevicollis Panzer, 1793 – Карпати.

416. Mylabris variabilis (Pallas, 1781) – Крим.

417. Mylabris quadripunctata (Linnaeus, 1767) – Крим.

 

Родина Cantharidae 

CF

418. Cantharis fusca Linnaeus, 1758 – Карпати. 
419. Cantharis livida livida Linnaeus, 1758 – Крим.
420. Cantharis livida var. ruficeps Linnaeus, 1758 - Карпати.
421. Cantharis nigricans Müller, 1776 – Карпати.
422. Cantharis obscura Linnaeus, 1758 – Карпати. 
423. Cantharis rufa Linnaeus, 1758 – Карпати.
424. Cantharis rustica Fallen, 1807 – Карпати.
425. Cantharis sudetica Letzner, 1847 – Карпати.
426. Rhagonycha fulva Scopoli, 1763 – Карпати.

 

Родина Alleculidae

PsCar

Триба Gonoderini 

427. Pseudocistela ceramboides Linnaeus, 1758 – Передкарпаття.

Триба Omophlini Mulsant, 1856

428. Podonta daghestanica Reitter, 1885 – Крим.

 

Родина Cleridae

Trich api

П╕дродина Clerinae Shenkling, 1903

429. Trichodes apiarius (Linnaeus, 1758) – Карпати.

430. Thanasimus formicarius (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

 

Родина Dascillidae

DC

431. Dascillus cervinus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

 

Родина Pyrochroidae

432. Pyrochroa coccinea (Linnaeus, 1761) – Передкарпаття.

 

Родина Lymexylidae

433. Elateroides dermestoides (Linnaeus, 1761) – Передкарпаття.

 

Родина Lagriidae

434. Lagria hirta (Linnaeus, 1758) – Карпати.

Родина Lycidae

435. Dictyoptera aurora (Herbst, 1784) – Передкарпаття.

 

Родина Tenebrionidae 

 

BR

П╕дродина Tentyriinae

Триба Tentyriini 

436. Tentyria nomas taurica Tauscher, 1812 – Крим.

 

П╕дродина Tenebrioninae 

Триба Bolitophagini 

437. Bolitophagus reticulatus (Linnaeus, 1767) – Крим.

Триба Tenebrionini 

438. Tenebrio molitor Linnaeus, 1758 – Передкарпаття.

439. Tenebrio obscurus Fabricius, 1792 – Передкарпаття.

 

П╕дродина Blaptinae

Триба Blaptini 

440. Blaps mortisaga Linnaeus, 1758 – Крим.

441.Blaps lethifera Marsham, 1802 – Передкарпаття.

Триба Opatrini 

442. Opatrum sabulosum (Linnaeus, 1761) – Крим.

 

Ряд Lepidoptera

 

Родина Cossidae

Cossus

443. Cossus cossus (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

444. Zeuzera pyrina (Linnaeus, 1761) – Карпати, Передкарпаття.

445. Phragmataecia castaneae (Hübner, 1790) – Карпати, Передкарпаття.

446. Catopta thrips (Hübner, 1818) – Карпати, Передкарпаття.

 

Родина Pyralidae

 

Pyralidae

П╕дродина Galleriinae

446. Galleria mellonella (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

447. Aphomia sociella (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

 

П╕дродина Pyralinae

PR

448. Pyralis regalis (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

449. Pyralis farinalis (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

450.  Aglossa pinguinalis (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

451.  Aglossa caprealis (Hübner, [1800-1809]) – Карпати, Передкарпаття.

452. Hypsopygia costalis (Fabricius, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

453. Orthopygia glaucinalis (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

453. Endotricha flammealis (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

454. Cleodeobia moldovica (Esper, [1784]) – Карпати, Передкарпаття.

 

П╕дродина Phycitinae

ES

455. Trachonitis cristalis (Hübner, [1824]) – Карпати, Передкарпаття.

456. Elegia similella (Zincken, 1818) – Карпати, Передкарпаття.

457. Pyla fusca (Haworth, 1811) – Карпати, Передкарпаття.

458. Sciota fumella (Eversmann, 1844) – Карпати, Передкарпаття.

459. Sciota rhenella (Zincken, 1818) – Карпати, Передкарпаття.

460. Phycita roborella (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

461. Myelois circumvoluta (Fourcroy, 1785) – Карпати, Передкарпаття.

462. Assara terebrella (Zincken, 1818) – Карпати, Передкарпаття.

463. Oncocera semirubella (Scopoli, 1763) – Карпати, Передкарпаття.

464. Ephestia kuehniella Zeller, 1879 – Карпати, Передкарпаття.

465. Etiella zinckenella (Treitschke, 1832) – Карпати, Передкарпаття.

466. Glyptoteles leucacrinella Zeller, 1848 – Карпати, Передкарпаття.

467. Dioryctria abietella (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

468. Dioryctria sylvestrella (Ratzeburg, 1840) – Карпати, Передкарпаття.

469. Eurhodo perosella (Scopoli, 1763) – Карпати, Передкарпаття.

470. Homoeoso masinuella (Fabricius, 1794) – Карпати, Передкарпаття.

471. Homoeoso mainustella Ragonot, 1884 – Карпати, Передкарпаття.

472. Phycitodes binaevella (Hübner, 1813) – Карпати, Передкарпаття.

 

П╕дродина Scopariinae

SS

473. Scoparia subfusca Haworth, 1811– Карпати, Передкарпаття.

474. Scoparia ancipitella (La Harpe, 1855) – Карпати, Передкарпаття.

475. Scoparia pyralella (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

476. Scoparia basistrigalis (Knaggs, 1867) – Карпати, Передкарпаття.

477. Scoparia ingratella (Zeller, 1846) – Карпати, Передкарпаття.

478. Gesneria centuriella (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

479. Dipleurina lacustrata (Panzer, 1804) – Карпати, Передкарпаття.

480. Eudonia truncicolella (Stainton, 1849) – Карпати, Передкарпаття.

 

П╕дродина Crambinae

EO

481. Euchromius ocelleus (Haworth, [1811]) – Карпати, Передкарпаття.

482. Euchromius superbellus (Zeller, 1849) – Карпати, Передкарпаття.

483. Calamotropha paludella (Hübner, [1824]) – Карпати, Передкарпаття.

484. Chrysoteuchia culmella (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

485. Crambus pascuellus (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

486. Crambus lathoniellus (Zincken, 1817) – Карпати, Передкарпаття.

486. Catoptria permutatella (Herrich-Schäffer, [1848]) – Карпати, Передкарпаття.

487. Catoptria margaritella (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

488. Catoptria falsella (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

489. Platytes cerussella (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

490. Agriphila tristella (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

491. Agriphila inquinatella (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати, Передкарпаття.

 

П╕дродина Schoenobiinae

SG

492. Schoenobius gigantellus Denis & Schiffermüller, 1775 – Карпати.

 

П╕дродина Nymphulinae

NS

493. Nymphula stagnata (Donovan, 1806) – Карпати.

494. Sitochroa verticalis (Linnaeus, 1758) – Карпати.

495. Parapoynx stratiotatum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

 

П╕дродина Odontiinae

CD

496. Cynaeda dentalis (Denis & Schiffermüller, 1775)  – Карпати.

 

П╕дродина Evergestinae

EF

497. Evergestis frumentalis (Linnaeus, 1761) – Карпати.

498. Evergestis desertalis (Hübner, [1813]) – Карпати.

499. Evergestis politalis (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

500. Evergestis extimalis (Scopoli, 1763) – Карпати.

501. Evergestis pallidata (Hufnagel, 1767) – Карпати.

502. Evergestis aenealis (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

503. Evergestis forficalis (Linnaeus, 1758) – Карпати.

504. Evergestis limbata (Linnaeus, 1767) – Карпати.

 

П╕дродина Pyraustinae

UP

505. Udea prunalis (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

506. Udea olivalis (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

507. Udea alpinalis (Denis & Schiffermьller, 1775) - Карпати.

508. Opsibotys fuscalis (Denis & Schiffermüller, 1775)  – Передкарпаття, Карпати.

509. Ecpyrrhorrhoe rubiginalis (Hübner, 1796)  – Передкарпаття, Карпати.

510. Pyrausta purpuralis (Linnaeus, 1758)  – Передкарпаття, Карпати.

511. Pyrausta despicatus (Scopoli, 1763)  – Передкарпаття, Карпати.

512. Pyrausta nigratus (Scopoli, 1763)  – Передкарпаття, Карпати.

513. Pyrausta auratus (Scopoli, 1763)  – Передкарпаття, Карпати.

514. Pyrausta virginalis Duponchel, 1845  – Передкарпаття, Карпати.

515. Perinephela lancealis (Denis & Schiffermüller, 1775)  – Передкарпаття, Карпати.

516. Phlyctaenia coronata (Hufnagel, 1767)  – Передкарпаття, Карпати.

517. Phlyctaenia perlucidalis (Hübner, 1809)  – Передкарпаття, Карпати.

518. Mecyna flavalis (Denis & Schiffermüller, 1775)  – Передкарпаття, Карпати.

519. Agrotera nemoralis (Scopoli, 1763)  – Передкарпаття, Карпати.

520. Diasemia reticularis (Linnaeus, 1761)  – Передкарпаття, Карпати.

521. Eurrhypara hortulata (Linnaeus, 1758)  – Передкарпаття, Карпати.

522. Pleuroptya ruralis (Scopoli, 1763)  – Передкарпаття, Карпати.

523. Nascia cilialis (Hübner, 1796)  – Передкарпаття, Карпати.

524. Nomophila noctuella (Denis & Schiffermüller, 1775)  – Передкарпаття, Карпати.

525. Ostrinia palustralis (Hübner, 1796)  – Передкарпаття, Карпати.

526. Ostrinia nubilalis (Hübner, 1796)  – Передкарпаття, Карпати.

527. Uresiphita limbalis (Denis & Schiffermüller, 1775)  – Передкарпаття, Карпати.

 

Родина Tortricidae

 

Pandemis corylana

П╕дродина Tortricinae

528. Aleimma loeflingiana (Linnaeus, 1758)  – Передкарпаття, Карпати.

529. Pandemis corylana (Fabricius, 1794)  – Передкарпаття, Карпати.

530. Pandemis heparana (Denis & Schiffermüller, 1775)  – Передкарпаття, Карпати.

531. Pandemis cerasana (Hübner, 1786)  – Передкарпаття, Карпати.

532. Pandemis cinnamomeana (Treitschke, 1830)  – Передкарпаття, Карпати.

533. Pseudargyrotoza conwagana (Fabricius, 1775) - Карпати.

534. Archips oporanus (Linnaeus, 1758) - Карпати.

535. Archips podanus (Scopoli, 1763) - Карпати.

536.Archips crataeganus (Hübner, 1799) - Карпати.

537. Capua vulgana (Frölich, 1828) - Карпати.

538. Choristoneura diversana (Hübner, 1817) - Карпати.

539. Choristoneura hebenstreitella (Müller, 1764) - Карпати.

540. Dichelia histrionana (Frälich, 1828) - Карпати.

541. Clepsis spectrana (Treitschke, 1830) - Карпати.

542. Adoxophyes orana (Fischer von Röslerstamm, 1834) - Карпати.

543. Ptycholoma lecheanum (Linnaeus, 1758) - Карпати.

544. Eulia ministrana (Linnaeus, 1758) - Карпати.

545. Cnephasia stephensiana (Doubleday, 1849) - Карпати.

546. Cnephasia alticolana (Herrich-Schäffer, 1851) - Карпати.

547. Cnephasia incertana (Treitschke, 1835) - Карпати.

548. Tortricodes alternella (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

549. Eana osseana (Scopoli, 1763) - Карпати.

550. Eana argentana (Clerck, 1759) - Карпати.

551. Tortrix viridana (Linnaeus, 1758) - Карпати.

552. Croesia holmiana (Linnaeus, 1758) - Карпати.

553. Acleris schalleriana (Linnaeus, 1761) - Карпати.

554. Acleris forsskaleana (Linnaeus, 1758) - Карпати.

555. Acleris rhombana (Denis & Shiffermüller, 1775) - Карпати.

556. Acleris comariana (Lienig & Zeller, 1846) - Карпати. 

557. Acleris lorquiniana (Duponchel, 1835) - Карпати.

558. Acleris cristana (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

559. Acleris kochiella (Goeze, 1783) - Карпати.

560. Cochylimorpha alternana (Stephens, 1834) - Карпати.

561. Cochylidia subroseana (Haworth, [1811]) - Карпати.

562. Cochylis hybridella (Hübner, [1813]) - Карпати.

563. Cochylis dubitana (Hübner, 1799) - Карпати. 

564. Agapeta hamana (Linnaeus, 1758) - Карпати.

565. Fulvoclysia nerminae Koçak, 1982 - Карпати. 

566. Aethes hartmanniana (Clerck, 1759) - Карпати. 

567. Aethes smeathmanniana (Fabricius, 1781) - Карпати.

568. Aethes tesserana (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

569. Aethes sanguinana (Treitschke, 1830) - Карпати.

 

П╕дродина Olethreutinae

BB

570. Bactra bactrana (Kennel, 1901) - Карпати.

571. Endothenia quadrimaculana (Haworth, 1811) - Карпати.

572. Apotomis infida (Heinrich, 1926) - Карпати.

573. Notocelia cynosbatella (Linnaeus, 1758) - Карпати.

574. Notocelia uddmanniana (Linnaeus, 1758) - Карпати.

575. Notocelia aquana (Hübner, [1796-99]) - Карпати.

576. Hedya dimidiana (Clerck, 1759) - Карпати. 

577. Hedya salicella (Linnaeus, 1758) - Карпати.

578. Metendothenia atropunctana (Zetterstedt, 1839) - Карпати.

579. Celypha striana (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

580. Celypha rivulana (Scopoli, 1763) - Карпати.

581. Celypha flavipalpana (Herrich-Schäffer, 1851) 0- Карпати.

582. Phiaris dissolutana (Stange, 1866) - Карпати.

583. Pseudohermenias abietana (Fabricius, 1787) - Карпати.

584. Lobesia botrana ([Denis & Schiffermüller], 1775) - Карпати.

585. Lobesia bicinctana (Duponchel, 1844) - Карпати.

586. Spilonota ocellana (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

587. Syricoris lacunana (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

588. Syricoris aurofasciana (Haworth, [1811]) - Карпати.

589. Olethreutes arcuellus (Clerck, 1759) - Карпати.

590. Epinotia immundana (Fischer von Röslerstamm, 1839) - Карпати.

591. Epinotia tetraquetrana (Haworth, 1811) - Карпати.

592. Epinotia cruciana (Linnaeus, 1761) - Карпати. 

593. Epinotia bilunana (Haworth, 1811) - Карпати.

594. Epinotia nanana (Treitschke, 1835) - Карпати.

595. Eucosma cana (Haworth, 1811)  – Передкарпаття, Карпати.

596. Eucosma hohenwartiana (Denis & Schiffermüller, 1775)  – Передкарпаття, Карпати.

597. Eucosma metzneriana (Treitschke, 1830) - Карпати.

598.Eucosma pupillana (Clerck, 1759) - Карпати.

599. Gypsonoma sociana (Haworth, 1811) - Карпати.

599. Gypsonoma dealbana (Frölich, 1828) - Карпати.

600. Epiblema foenella (Linnaeus, 1758) - Карпати.

601. Rhyacionia pinivorana (Lienig & Zeller, 1846) - Карпати.

602. Enarmonia formosana (Scopoli, 1763) - Карпати.

603. Ancylis unguicella (Linnaeus, 1758) - Карпати.

604. Ancylis comptana (Frölich, 1828) - Карпати.

605. Ancylis apicella (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

606. Ancylis achatana ([Denis & Schiffermüller], 1775) - Карпати.

607. Cydia splendana (Hübner, 1799) - Карпати.

608. Grapholita lobarzewskii (Nowicki, 1860) - Карпати.

609. Grapholita funebrana (Treitschke, 1835) - Карпати.

610. Grapholita pallifrontana ([Lienig] & Zeller, 1846) - Карпати.

611. Lathronympha strigana (Fabricius, 1775) - Карпати.

612. Pammene regiana (Zeller, 1849) - Карпати.

 

Родина Oecophoridae

Harpella forficella

613. Bisigna procerella (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

614. Harpella forficella (Scopoli, 1763) - Карпати.

615. Anchinia daphnella (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

616. Crassa unitella (Hübner, 1796) - Карпати.

617. Batia lambdella (Donovan, 1793) - Карпати.

618. Epicallima formosella (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

619. Oecophora superior (Rebel, 1918) - Карпати.

 

П╕дродина Depressiinae

SSt

620. Semioscopis steinkellneriana (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

621. Depressaria olerella Zeller, 1854 - Карпати.

622. Depressaria radiella (Goeze, 1783) - Карпати.

623. Agonopterix ocellana (Fabricius, 1775) - Карпати.

624. Agonopterix arenella (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

625. Agonopterix petasitis (Standfuss, 1851) - Карпати.

626. Agonopterix heracliana (Linnaeus, 1758) - Карпати.

 

П╕дродина Ethmiinae

ET

627. Ethmia pusiella (Linnaeus, 1758) - Карпати.

628. Ethmia bipunctella (Fabricius, 1775) - Карпати.

629. Ethmia funerella Fabricius 1787 - Карпати.

 

П╕дродина Deuterogoniinae

DP

630. Deuterogonia pudorina (Wocke, 1857) - Карпати.

 

П╕дродина Chimabachinae

631. Diurnea fagella (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

 

Родина Yponomeutidae

pm

632. Yponomeuta evonymellus (Linnaeus, 1758) - Карпати.

633. Plutella xylostella (Linnaeus, 1758) - Карпати.

 

Родина Ypsolophidae

YS

634. Ypsolopha sequella (Clerck, 1759) - Карпати.

635. Ypsolopha ustella (Clerck, 1759) - Карпати.

636. Ypsolopha alpella (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

 

Родина Plutellidae

RS

637. Eidophasia messingiella (Fischer von Röslerstamm, 1840) - Карпати.

638. Rhigognostis senilella (Zetterstedt, 1839) - Карпати.

 

Родина Tineidae

 

MS

П╕дродина Scardiinae

639. Montescardia tessulatella (Lienig & Zeller, 1846) - Карпати.

640. Scardia boletella (Fabricius, 1794) - Карпати.

641. Morophaga choragella (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

 

П╕дродина Nemapogoninae

NG

642. Nemapogon granellus (Linnaeus, 1758) - Карпати.

 

П╕дродина Euplocaminae

EA

643. Euplocamus anthracinalis (Scopoli, 1763) - Карпати.

 

Родина Gelechiidae

Gelechhidae

644. Dichomeris ustalella (Fabricius, 1794) - Карпати.

645. Dichomeris derasella (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

646. Mesophleps silacella (Hübner, 1796) - Карпати.

647. Brachmia dimidiella (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

648. Stomopteryx detersella (Zeller, 1847) - Карпати.

649. Anarsia lineatella Zeller, 1839 - Карпати.

 

Родина Pterophoridae

Cromburgia distans

650. Emmelina monodactyla (Linnaeus, 1758) - Карпати.

651. Crombrugghia tristis (Zeller, 1841) - Карпати. 

652. Platyptilia gonodactyla (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати.

653. Platyptilia calodactyla (Denis & Schiffermьller, 1775) - Карпати.

654. Helcystogramma triannulella (Herrich-Schäffer, 1854) - Карпати.

 

Родина Choreutidae

Choreutis

655. Anthophila fabriciana (Linnaeus, 1767) - Карпати.

 

Родина Hepialidae

Endoclyta

656. Hepialus humuli (Linnaeus, 1758) - Карпати.

657. Hepialus sylvinus (Linnaeus, 1761) - Карпати.

658. Hepialus hecta (Linnaeus, 1758) - Карпати.

659. Hepialus lupulinus (Linnaeus, 1758) - Карпати.

660. Hepialus fusconebulosus (DeGeer, 1778) - Карпати.

 

Родина Hesperiidae

 

Hespeeridae

П╕дродина Pyrginae

661. Erynnis tages (Linnaeus, 1758) - Карпати.

662. Carcharodus alceae (Esper, [1780]) - Карпати.

663. Spialia orbifer (Hübner, [1823]) - Карпати.

664. Muschampia proto (Ochsenheimer, 1808) - Карпати.

665. Pyrgus sidea (Esper, [1784]) - Карпати.

666. Pyrgus alpinus (Erschoff, 1874) - Карпати.

667. Pyrgus malvae (Linnaeus, 1758) - Карпати.

 

П╕дродина Heteropterinae

HM

668. Heteropterus morpheus (Pallas, 1771) - Карпати.

669. Carterocephalus palaemon (Pallas, 1771) - Карпати.

 

П╕дродина Hesperiinae

TS

670. Thymelicus sylvestris (Poda, 1761) - Карпати.

680. Ochlodes venatus (Bremer & Grey, 1853) - Карпати.

 

Родина Papilionidae

 

Papilionidae

П╕дродина Parnassiinse

681. Hypermnestra helios (Nickerl, 1846) - Афган╕стан.

682. Parnassius mnemosyne (Linnaeus, 1758) - Карпати.

683. Parnassius eversmanni Ménétriés, [1850] - Монгол╕я.

684. Parnassius apollo (Linnaeus, 1758) - Алтай.

685. Parnassius phoebus (Fabricius, 1793) - Алтай.

686. Parnassius actius (Eversmann, 1843) - Афган╕стан.

687. Parnassius tianschanicus Oberthür, 1879 - Тянь-Шань.

688. Zerynthia polyxena ([Denis & Schiffermüller], 1775) - Карпати.

 

П╕дродина Papilioninae

PU

689. Iphiclides podalirius (Linnaeus, 1758) - Передкарпаття

690. Papilio machaon Linnaeus, 1758 – Карпати.

691. Papilio alexanor Esper, 1800 - Таджик╕стан.

692. Papilio maackii Menetries, 1859 – Корея.

693. Papilio (Heraclides) anchisiades Esper, 1788 – Перу.

694. Papilio aristeus Stoll, [1781] – Перу.

695. Papilio astyalus Godart, 1819 – Перу.

696. Papilio blumei Boisduval, 1836 – ╤ндонез╕я.

697. Papilio bromius bromius Doubleday, 1845 – Конго.

698. Papilio clytia Linnaeus, 1758 – Ф╕л╕п╕ни.

699. Papilio dardanus dardanus Brown, 1776 – Конго.

700. Papilio demoleus (Linnaeus, 1758) – Ф╕л╕п╕ни.

701. Papilio helenus helenus Linnaeus, 1758 – Ф╕л╕п╕ни.

702. Papilio (Princeps) lormieri Distant, 1874 – Конго.

703. Papilio (Princeps) memnon Linnaeus, 1758 – Ф╕л╕п╕ни.

704. Papilio (Princeps) sataspes Felder & Felder, 1865 – ╤ндонез╕я.

705. Papilio lowii Druce, 1873 – ╤ндонез╕я.

706. Papilio lycophron oebalus Boisduval, 1836 – Перу.

707. Papilio (Druryia) oribazus Boisduval, 1836 – Конго.

708. Papilio palinurus Fabricius, 1787 – ╤ндонез╕я.

709. Papilio polytes romulus Cramer, 1775 – ╤ндонез╕я.

710.Papilio rumanzovia Eschscholtz, 1821 – ╤ндонез╕я.

711. Papilio thoas Linnaeus, 177 – Перу.

712. Papilio (Heraclides) torquatus Cramer, 1777 – Перу.

713. Papilio ulysses (Linnaeus, 1758) – Нова Гв╕нея.

714. Papilio xuthus Linnaeus, 1767 – Корея.

715. Trogonoptera brookiana Wallace, 1855 – ╤ндонез╕я.

 

Родина Pieridae

 

Euchloe

П╕дродина Dismorphiinae

716. Leptidea sinapis (Linnaeus, 1758) – Крим.

 

П╕дродина Pierinae

717. Anthocharis cardamines (Linnaeus, 1758) – Крим.

718. Euchloe ausonia (Hübner, [1804]) – Крим.

719. Aporia crataegi (Linnaeus, 1758) – Крим.

720. Pieris brassicae (Linnaeus, 1758) – Крим.

721. Pontia daplidice (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

722. Hebomoia glaucippe (Linnaeus, 1758) – Малайз╕я.

 

П╕дролина Coliadinae

723. Colias crocea (Geoffroy in Fourcroy, 1785) – Крим.

724. Coliaschrysotheme (Esper, [1781]) – Донеччина.

725. Colias hyale (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття, Карпати.

726. Colias palaeno (Linnaeus, 1761) – Волинь.

727. Colias shahfuladi Clench & Shoumatoff, 1956 – Таджик╕стан.

728. Colias alpherakii Staudinger, 1882 – Таджик╕стан.

729. Colias wiskotti Staudinger, 1882 – Таджик╕стан.

730. Gonepteryx rhamni (Linnaeus, 1758) – Карпати.

731. Anteos menippe (Hübner, [1818]) – Перу.

732. Catopsilia florella (Fabricius, 1775) – Тайвань.

733. Catopsilia pomona (Fabricius, 1775) – Малайз╕я.

734. Gandaca harina (Horsfield, [1829]) – Тайвань.

735. Cepora nerissa nerissa Fabricius, 1775 – Малайз╕я.

736. Phoebis philea (Linnaeus, 1763) – Перу.

 

Родина Lycienidae

 

Lycaenidae

П╕дродина Riodininae

737. Hamearis lucina (Linnaeus, 1758) - Передкарпаття.

 

П╕дродина Lycaeninae

Триба Lycaenini

738. Lycaena phlaes (Linnaeus, 1761) - Передкарпаття.

739. Lycaena dispar ([Haworth], 1802) - Передкарпаття.

740. Lycaena virgaureae (Linnaeus, 1758) - Передкарпаття.

741. Lycaena tityrus (Poda, 1761) - Передкарпаття.

742. Lycaena alciphron (Rottemburg, 1775) - Передкарпаття.

Триба Theclini

743. Thecla betulae (Linnaeus, 1758) - Передкарпаття.

744. Favonius quercus (Linnaeus, 1758) - Передкарпаття.

745. Satyrium spini (Fabricius, 1787) - Передкарпаття.

746. Satyrium acaciae (Fabricius, 1787) - Передкарпаття.

747. Neolycaena rhymnus (Eversmann, 1832) - Передкарпаття.

748. Lampides boeticus (Linné, 1767) - Передкарпаття.

749. Cupido minimus (Fuessly, 1775) - Передкарпаття.

750. Everes argiades (Pallas, 1771) - Передкарпаття.

751. Everes decoloratus (Staudinger, 1886) - Передкарпаття.

752. Celastrina argiolus (Linnaeus, 1758) - Передкарпаття.

753. Glaucopsyche alexis (Poda, 1761) - Передкарпаття.

754. Maculinea arion (Linnaeus, 1758) - Передкарпаття.

755. Maculinea teleius (Bergsträsser, 1779) - Передкарпаття.

756. Plebeius argus (Linnaeus, 1758) - Передкарпаття.

757. Plebeius argyrognomon (Bergsträsser, 1779) - Передкарпаття.

758. Plebeius optilete (Knoch, 1781) - Передкарпаття.

759. Polyommatus semiargus (Rottemburg, 1775) - Передкарпаття.

760. Polyommatus dorylas ([Denis & Schiffermüller], 1775) - Передкарпаття.

761. Polyommatus thersites (Cantener, 1835) - Передкарпаття.

762. Polyommatus icarus (Rottemburg, 1775) - Передкарпаття.

763. Polyommatus daphnis ([Denis & Schiffermüller], 1775) - Передкарпаття.

764. Polyommatus coridon (Poda, 1761) - Передкарпаття.

765. Polyommatus damon ([Denis & Schiffermüller], 1775) - Передкарпаття.

 

Родина Nymphalidae

 

Nynphalidae

П╕дродина Satyrinae

766. Esperarge climene (Esper, [1783]) - Слобожанщина.

767. Pararge aegeria (Linnaeus, 1758) - Карпати.

768. Pararge eversmanni ([Fisher von Waldheim] in Eversmann, 1847) - Таджик╕стан.

769. Lasiommata megera (Linné, 1767) - Передкарпаття.

770. Lopinga achine (Scopoli, 1763) - Передкарпаття.

771. Coenonympha arcania (Linnaeus, 1758) - Передкарпаття.

772. Maniola jurtina (Linnaeus, 1758) - Карпати.

773. Hyponephele lycaon (Rottemburg, 1775) - Передкарпаття.

774. Aphantopus hyperantus (Linnaeus, 1758) - Карпати.

775. Protoerebia afra (Fabricius, 1787) - Крим.

776. Erebia ligea (Linnaeus, 1758) - Карпати.

777.Erebia aethiops (Esper, [1777]) - Карпати.

778. Melanargia galathea (Linnaeus, 1758) - Карпати.

779. Satyrus virbius Herrich-Schäffer, [1844] - Слобожанщина.

780. Minoas dryas (Scopoli, 1763) - Передкарпаття.

781. Hipparchia semele (Linnaeus, 1758) - Передкарпаття.

782. Hipparchia statiinus (Hufnagel, 1766) - Крим.

783. Oeneis jutta (Hübner, [1806]) - Пол╕сся.

784. Oeneis bore (Schneider, 1792) - Ф╕нлянд╕я.

785. Brintesia circe (Fabricius, 1775) - Закарпаття.

 

П╕дродина Apaturinae

786. Apatura ilia ([Denis & Schiffermüller], 1775) - Передкарпаття.

787. Apatura iris (Linnaeus, 1758) - Карпати.

 

П╕дродина Limenitidinae

788.Limenitis populi (Linnaeus, 1758) - Карпати.

789. Limenitis camilla (Linné, 1764) - Карпати.

790. Neptis sappho (Pallas, 1771) - Передкарпаття.

791. Neptis rivularis (Scopoli, 1763) - Карпати.

 

П╕дродина Nymphalinae

792. Vanessa atalanta (Linnaeus, 1758) - Карпати.

793. Vanessa cardui (Linnaeus, 1758) - Карпати.

794. Inachis io (Linnaeus, 1758) - Карпати.

795. Aglais urticae (Linnaeus, 1758) - Карпати. 

795. Polygonia c-album (Linnaeus, 1758) - Карпати.

796. Araschnia levana (Linnaeus, 1758) - Карпати.

797. Araschnia burejana (Bremer, 1861) - Карпати.

798. Nymphalis antiopa (Linnaeus, 1758) - Карпати.

799. Nymphalis polychloros (Linnaeus, 1758) - Карпати.

800. Nymphalis xanthomelas (Esper, [1781]) - Карпати.

 

П╕дродина Melitaeinae

801. Euphydryas maturna Linnaeus, 1758) - Передкарпаття.

802. Melitaea trivia ([Denis & Schiffermüller], 1775) - Передкарпаття.

803. Melitaea didyma (Esper, [1778]) - Передкарпаття.

804. Melitaea aurelia Nickerl, 1850 - Передкарпаття.

 

П╕дродина Argynninae

805. Issoria lathonia (Linnaeus, 1758) - Карпати.

806. Argynnis paphia (Linnaeus, 1758) - Карпати.

807. Argynnis pandora ([Denis & Schiffermüller], 1775) - Крим.

808. Argynnis adippe ([Denis & Schiffermüller], 1775) - Карпати.

809. Argynnis niobe (Linnaeus, 1758) - Карпати.

810. Brenthis ino (Rottemburg, 1775) - Карпати.

811. Clossiana euphrosyne (Linnaeus, 1758) - Карпати.

812. Clossiana selene ([Denis & Schiffermüller], 1775) - Карпати, Крим.

 

Родина Sphingidae

 

Sphingidae

П╕дродина Spinginae

813. Acherontia atropos (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

814. Agrius convolvuli (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

815. Sphinx ligustri Linnaeus, 1758 – Карпати.

816. Mimas tiliae (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

817. Hyloicus pinastri (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

817. Laothoe populi (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

818. Smerinthus ocellatus (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

 

П╕дродина Macroglossinae

819. Hemaris fuciformis (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

820. Macroglossum stellatarum (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

821. Hyles euphorbiae (Linnaeus, 1758) – Карпати, Передкарпаття.

822. Hyles livornica (Esper, 1779) – Карпати.

823. Deilephila elpenor (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття.

 

Родина Geometridae

 

Geometra

П╕дродина Alsophilinae

824. Alsophila aescularia (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

 

П╕дродина Geometrinae

825. Geometra papilionaria (Linnaeus, 1758) – Карпати.

826. Comibaena bajularia (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

827. Thetidia smaragdaria (Fabricius, 1787) – Карпати.

828. Hemithea aestivaria (Hübner, 1789 – Карпати.

829. Chlorissa viridata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

 

П╕дродина Sterrhinae

830. Cyclophora annulata (Schulze, 1775) – Карпати.

831. Cyclophora punctaria (Linnaeus, 1758) – Карпати.

832. Cyclophora linearia (Hübner, 1799) – Карпати.

833. Timandra griseata (Petersen, 1902) – Карпати.

834. Scopula immorata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

835. Scopula nigropunctata (Hufnagel, 1767) – Карпати.

836. Scopula ornata (Scopoli, 1763) – Карпати.

837. Scopula rubiginata (Hufnagel, 1767) – Карпати.

838. Scopula incanata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

839. Idaea biselata (Hufnagel, 1767) – Карпати.

840. Idaea aversata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

 

П╕дродина Larentiinae

КсБр

850. Scotopteryx moeniata (Scopoli, 1763) – Карпати.

851. Xanthorhoe biriviata (Borkhausen, 1794) – Карпати.

852. Xanthorhoe designata (Hufnagel, 1767) – Карпати.

853. Xanthorhoe spadicearia (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

854. Xanthorhoe ferrugata (Clerck, 1759) – Карпати.

855. Xanthorhoe quadrifasciata (Clerck, 1759) – Карпати.

856. Xanthorhoe montanata (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

857. Xanthorhoe fluctuata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

858. Epirrhoe alternata (Müller, 1764) – Карпати.

859. Epirrhoe galiata (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

860. Costaconvexa polygrammata (Borkhausen, 1794) – Карпати.

861. Camptogramma bilineatum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

862. Euphyia unangulata (Haworth, 1809) – Карпати.

863. Entephria caesiata (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

864. Mesoleuca albicillata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

865. Pelurga comitata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

866. Lampropteryx suffumata (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

867. Cosmorhoe ocellata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

868. Ecliptopera silaceata (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

869. Eustroma reticulatum (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

870. Eulithis mellinata (Fabricius, 1787) – Карпати.

871. Eulithis populata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

872. Eulithis prunata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

873. Plemyria rubiginata (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

874. Chloroclysta siterata (Hufnagel, 1767) – Карпати.

875. Dysstroma citrata (Linnaeus, 1761) – Карпати.

876. Dysstroma truncata (Hufnagel, 1767) – Карпати.

877. Thera variata (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

878. Thera Britannica (Turner, 1925) – Карпати.

879. Electrophaes corylata (Thunberg, 1792) – Карпати.

880. Colostygia pectinataria (Knoch, 1781) – Карпати.

881. Hydriomena furcata (Thunberg, 1784) – Карпати.

882. Hydriomena impluviata (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

883. Epirrita autumnata (Borkhausen, 1794) – Карпати.

884. Operophtera brumata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

885. Perizoma taeniatum (Stephens, 1831) – Карпати.

886. Perizoma affinitatum (Stephens, 1831) – Карпати.

887. Eupithecia abietaria (Goeze, 1781) – Карпати.

888. Eupithecia centaureata (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

889. Eupithecia abbreviata (Stephens, 1831) – Карпати.

890. Pasiphila rectangulata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

891. Aplocera praeformata (Hübner, 1826) – Карпати.

892. Venusia cambrica (Curtis, 1839) – Карпати.

893. Hydrelia flammeolaria (Hufnagel, 1767) – Карпати.

 

П╕дродина Ennominae

ОЛ

894.Plagodis pulveraria (Linnaeus, 1758) – Карпати.

895. Plagodis dolabraria (Linnaeus, 1767) – Карпати.

896. Opisthograptis luteolata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

897. Ourapteryx sambucaria (Linnaeus, 1758) – Карпати.

898. Lomographa bimaculata (Fabricius, 1775) – Карпати.

899. Lomographa temerata (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

900. Petrophora chlorosata (Scopoli, 1763) – Карпати.

901. Cabera pusaria (Linnaeus, 1758) – Карпати.

902. Cabera exanthemata (Scopoli, 1763) – Карпати.

903. Crocallis elinguaria (Linnaeus, 1758) – Карпати.

904. Odontopera bidentata (Clerck, 1759) – Карпати.

905. Abraxas grossulariatus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

906. Abraxas sylvatus (Scopoli, 1763) – Карпати.

907. Lomaspilis marginata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

908. Macaria notata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

909. Macaria alternata (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

910. Chiasmia clathrata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

911. Peribatodes rhomboidaria (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

912. Alcis repandatus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

913. Hypomecis roboraria (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

914. Hypomecis punctinalis (Scopoli, 1763) – Карпати.

915. Deileptenia ribeata (Clerck, 1759) – Карпати.

916. Ascotis selenaria (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

917. Ectropis crepuscularia (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

918. Biston stratarius (Hufnagel, 1767) – Карпати.

919. Biston betularius (Linnaeus, 1758) – Карпати.

920. Lycia hirtaria (Clerck, 1759) – Карпати.

921. Apocheima pilosaria (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

922. Agriopis aurantiaria (Hübner, 1799) – Карпати.

923. Erannis defoliaria (Clerck, 1759) – Карпати.

924. Siona lineata (Scopoli, 1763) – Карпати.

925. Ematurga atomaria(Linnaeus, 1758) – Карпати.

926. Ennomos autumnarius (Werneburg, 1859) – Карпати.

927. Ennomos quercinarius (Hufnagel, 1767) – Карпати.

928. Ennomos fuscantarius (Haworth, 1809) – Карпати.           

929. Ennomos erosarius (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

930. Selenia dentaria (Fabricius, 1775) – Карпати.

931. Selenia tetralunaria (Hufnagel, 1767) – Карпати.

 

Надродина NOCTUOIDEA Latreille, 1809

 

Родина NOTODONTIDAE Stephens, 1829

 

Notodonta

П╕дродина Thaumetopoeinae

932. Thaumetopoea pinivora (Treitschke, 1834) – Карпати.

 

П╕дродина Pygaerinae

933. Pygaera timon (Hübner, [1803]) – Карпати.

934. Clostera curtula (Linnaeus, 1758) – Карпати.

935. Clostera pigra (Hufnagel, 1766) – Карпати.

936. Clostera anachoreta (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати.

937. Clostera anastomosis (Linnaeus, 1758) – Карпати.

  

П╕дродина NOTODONTINAE Stephens, 1829

Notodonta dromedarius

938. Notodonta dromedarius (Linnaeus, 1758) – Карпати

939. Notodonta torva (Hübner, [1803]) – Карпати

940. Notodonta tritophus (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

942. Notodonta ziczac (Linnaeus, 1758) – Карпати

943. Drymonia dodonaea (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

944. Drymonia ruficornis (Hufnagel, 1766) – Карпати

945. Drymonia obliterata (Esper, 1785) – Карпати

946. Drymonia querna (Denis & Schiffermüller, 1775)

947. Pheosia tremula (Clerck, 1759) – Карпати

948. Pheosia gnoma (Fabricius, 1776) – Карпати

949. Pterostoma palpina (Clerck, 1759) – Карпати

950. Ptilodon capucina(Linnaeus, 1758) – Карпати

951. Ptilodon cucullina([Denis & Schiffermüller, 1775]) – Карпати

952. Leucodonta bicoloria (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

953. Odontosia carmelita (Esper, [1799]) – Карпати

954. Odontosia sieversi (Menetries, 1856) – Карпати

955. Gluphisia crenata (Esper, 1790) – Карпати

956. Cerura vinula (Linnaeus, 1758) – Карпати

957. Ceruraerminea (Esper, 1783) – Карпати

958. Furcula bifida (Brahm, 1787) – Карпати

959. Furcula furcula (Clerck, 1759) – Карпати

 

П╕дродина PHALERINAE Moore, 1883

960. Phalera bucephala (Linnaeus, 1758) – Карпати

 

П╕дродина HETEROCAMPINAE Moore, 1883

961. Stauropus fagi (Linnaeus, 1758) – Карпати

962. Harpyia milhauseri (Fabricius, 1775) - Карпати

963. Spatalia argentina (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

 

Родина NOLIDAE Bruand, 1846

 Nolidae

П╕дродина Nolinae

964. Meganola strigula (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

965. Nola cucullatella (Linnaeus, 1758) – Карпати

966. Nola confusalis (Herrich-Schäffer, [1851]) – Карпати

967. Nola chlamitulalis (Hübner, [1813]) – Карпати

П╕дродина Chloephorinae

968. Bena bicolorana (Fuessly, 1775) – Карпати

969. Pseudoips prasinanus (Linnaeus, 1758) – Карпати

970. Nycteola asiatica (Krulikovsky, 1904) – Карпати

971. Nycteola revayana (Scopoli, 1772) – Карпати

972. Erschoviella musculana Erschoff 1874 – Карпати

П╕дродина Eariadinae

973. Earias clorana (Linnaeus, 1761) – Карпати

 

Родина ARCTIIDAE Leach, [1815]

 

u. pulchella

П╕дродина LITHOSIINAE Billberg, 1820

974. Miltochrista miniata (Forster, 1771) – Карпати

975. Atolmis rubricollis (Linnaeus, 1758) – Карпати

976. Lithosia quadra (Linnaeus, 1758) – Карпати

977. Eilema depressa (Esper, [1787]) – Карпати

978. Eilema griseola (Hübner, 1803) – Карпати

979. Eilema sororcula (Hufnagel, 1766) – Карпати

980. Eilema lurideola (Zincken, 1817) – Карпати

981. Eilema complana (Linnaeus, 1758) - Карпати

982. Eilema deplanum (Esper, 1786) - Карпати

983. Thumatha senex (Hübner, 1808) - Карпати

984. Cybosia mesomella (Linnaeus, 1758) - Карпати

 

П╕дродина ARCTIINAE Leach, [1815]

Phragmatobia fuliginosa

985. Phragmatobia fuliginosa (Linnaeus, 1758) – Карпати

986. Phragmatobia luctifera (Denis & Shiffermüller, 1775) - Карпати

987. Parasemia plantaginis (Linnaeus, 1758) – Карпати

988. Spilosoma lutea (Hufnagel, 1766) – Карпати

989. Spilosoma lubricipeda (Linnaeus, 1758) – Карпати

990. Spilosoma urticae(Esper, 1789) – Карпати

991. Diacrisia sannio (Linnaeus, 1758) – Карпати

992. Hyphantria cunea (Drury, 1773) – Карпати

993. Diaphora mendica (Clerck, 1759) – Карпати

994. Chelis maculosa (Gerning, 1780) – Карпати

995. Diacrisia sannio (Linnaeus, 1758) – Карпати

996. Rhyparia purpurata (Linnaeus, 1758) – Карпати

997. Watsonarctia deserta (Bartel, 1902) – Карпати

998. Arctia caja (Linnaeus, 1758) – Карпати

999. Arctia villica (Linnaeus, 1758) – Карпати

1000. Arctia festiva (Hufnagel, 1766) – Карпати

1001. Pararctia lapponica (Thunberg, 1791) – Карпати

1002. Pericallia matronula (Linnaeus, 1758) – Карпати

1003. Callimorpha dominula (Linnaeus, 1758) – Карпати

1004. Euplagia quadripunctaria (Poda, 1761) – Карпати

1005. Tyria jacobaeae (Linnaeus, 1758) – Карпати

1006. Spiris striata (Linnaeus, 1758) – Карпати

1007. Coscinia cribraria (Linnaeus, 1758) – Карпати

1008. Axiopoena maura Eichwald, 1830 – Карпати

 

Родина LYMANTRIIDAE Hampson, [1893]

 

Lymantria

П╕дродина LYMANTRIINAE Hampson, 1893

1009. Lymantria monacha (Linnaeus, 1758) – Карпати

1010. Lymantria dispar (Linnaeus, 1758) – Карпати

1011. Euproctis chrysorrhoea (Linnaeus, 1758) – Карпати

1012. Euproctis similis (Fuessley, 1775) – Карпати

1013. Laelia coenosa (Hübner, 1808) – Карпати

1014. Arctornis l-nigrum (Müller, 1764) – Карпати

1015. Leucoma salicis (Linnaeus, 1758) – Карпати

1016. Dicallomera fascelina (Linnaeus, 1758) - Карпати. 

1017. Calliteara pudibunda (Linnaeus, 1758) – Карпати

1018. Orgyia antiqua (Linnaeus, 1758) – Карпати

 

Родина EREBIDAE Leach, [1815]

 

Rivula

П╕дродина RIVULINAEGrote, 1895

1019. Rivula sericealis (Scopoli, 1763) – Карпати

 

П╕дродина Eublemminae

1020. Eublemma minutata (Fabricius, 1794) – Карпати

1021. Eublemma purpurina (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

 

П╕дродина BOLETOBINAE Grote, 1895

Parascotia

1022. Parascotia fuliginaria (Linnaeus, 1761) – Карпати

1023. Herminia grisealis ([Denis &Schiffermuller], 1775) – Карпати

1024. Polypogon tentacularia (Linnaeus, 1758) – Карпати

 

П╕дродина Hermininae

Idia calvaria

1025. Idia calvaria (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1026. Simplicia rectalis (Eversmann, 1842) – Карпати

1027. Paracolax tristalis (Fabricius, 1794) – Карпати

1028. Herminia grisealis (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1029. Pechipogo strigilatus (Linnaeus, 1758) – Карпати

1030. Pechipogo plumigeralis (Hübner, [1825]) – Карпати

1031. Zanclognatha lunalis (Scopoli, 1763) – Карпати

 

П╕дродина HYPENINAE Herrich-Schäffer, 1845

Hypena proboscidalis

1032. Hypena proboscidalis (Linnaeus, 1758) – Карпати

1033. Hypena rostralis (Linnaeus, 1758) – Карпати

1034. Hypena obesalis Treitschke, 1829 – Карпати

1035. Hypena crassalis (Fabricius, 1787) – Карпати

 

П╕дродина PHYTOMETRINAE Hampson, 1913

1036. Phytometra viridaria (Clerck, 1759) – Карпати

1037. Trisateles emortualis ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

 

П╕дродина AVENTIINAETutt, 1896

1038. Laspeyria flexula  ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

 

П╕дродина CALPINAE Boisduval, 1840

1039. Scoliopteryx libatrix (Linnaeus, 1758) – Карпати

1040. Calyptra thalictri (Borkhausen, 1790) - Карпати

 

П╕дродина CATOCALINAE Boisduval, [1828]

Lygephila viciae

1041. Lygephila viciae (Hübner, [1822]) – Карпати

1042. Lygephila pastinum (Treitschke, 1826) – Карпати

1043. Lygephila lubrica (Freyer, 1846) – Карпати

1044. Lygephila viciae (Hübner, [1822]) – Карпати

1045. Lygephila craccae (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1046. Euclidia glyphica (Linnaeus, 1758) – Карпати

1047. Euclidia (Callistege) mi (Clerck, 1759) – Карпати

1048. Euclidia triquetra (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1049. Minucia lunaris (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1050. Dysgonia algira (Linnaeus, 1767) – Карпати

1051. Grammodes stolida (Fabricius, 1775) – Карпати

1052. Catocala dissimilis Bremer, 1861 – Карпати

1053. Catocala fulminea (Scopoli, 1763) – Карпати

1054. Catocala nymphagoga (Esper, 1787) – Карпати

1055. Catocala diversa (Geyer, [1826]) – Карпати

1056. Catocala puerpera (Giorna, 1791) – Карпати

1057. Catocala hymenaea (Dennis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1058. Catocala fraxini (Linnaeus, 1758) – Карпати

1059. Catocala adultera Ménétriés, 1856 – Карпати

1060. Catocala nupta (Linnaeus, 1767) – Карпати

1061. Catocala electa (Vieweg, 1790) – Карпати

1062. Catocala elocata (Esper, 1787) – Карпати

1063. Catocala sponsa (Linnaeus, 1767) – Карпати

 

П╕дродина Euteliinae

1064. Eutelia adulatrix (Hübner, 1813) – Карпати

 

Родина NOCTUIDAE Latreille, 1809

 

Polychrisia

П╕дродина PLUSIINAE Boisduval, 1829

Триба ABROSTOLINI Eichlin & Cunningham, 1978

1065. Abrostola tripartita (Hufnagel, 1766) – Карпати

1066. Abrostola triplasia (Linnaeus, 1758) – Карпати

Триба Argyrogrammatini

1067. Trichoplusia ni (Hübner, [1803]) - Карпати

Триба PLUSIINI Boisduval, 1829

1068. Macdunnoughia confusa (Stephens, 1850) – Карпати

1069. Diachrysia chrysitis (Linnaeus, 1758) – Карпати

1070. Diachrysia stenochrysis (Warren, 1913) – Карпати

1071. Diachrysia chryson (Esper, 1789) - Карпати

1072. Euchalcia variabilis (Filler, 1783) – Карпати

1073. Polychrysia moneta (Fabricius, 1787) – Карпати

1074. Autographa gamma (Linnaeus, 1758) – Карпати

1075. Autographa pulchrina (Haworth, 1809) – Карпати

1076. Autographa jota (Linnaeus, 1758) – Карпати

1077. Autographa bractea ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1078. Autographa buraetica (Staudinger, 1892) – Карпати

1079. Autographa excelsa (Kretschmar, 1862) – Карпати

1080. Syngrapha interrogations (Linnaeus, 1758) – Карпати

1081. Syngrapha parilis (Hübner, [1809]) – Карпати

1082. Syngrapha hochenwarthi (Hochenwarth, 1785) – Карпати

1083. Syngrapha microgamma (Hübner, [1823]) – Карпати

1084. Plusia festucae (Linnaeus, 1758) – Карпати

1085. Plusia putnami Grote, 1873 ) – Карпати

1086. Panthea coenobita (Esper, 1785) – Карпати

1087. Colocasia coryli (Linnaeus, 1758) – Карпати

 

П╕дродина Eustrotiinae

ФО

1088. Phyllophila obliterata (Rambur, 1833) – Карпати

1089. Protodeltote pyrarga (Hufnagel, 1766) – Карпати

1090. Deltote deceptoria (Scopoli, 1763) – Карпати

1091. Deltote uncula (Clerck, 1759) – Карпати

1092. Deltote bankiana (Fabricius, 1775) – Карпати

 

П╕дродина Acontiinae

Триба Acontiini

1093. Acontia lucida (Hufnagel, 1767) – Карпати

1094. Acontia trabealis (Scopoli, 1763) – Карпати

1095. Tarachidia candefacta (Hübner, 1831) – Карпати

Триба Aediini

1096. Aedia funesta (Esper, [1786]) – Карпати

1097. Aedia leucomelas (Linnaeus, 1758) – Карпати

 

П╕дродина Pantheinae

1098. Colocasia coryli (Linnaeus, 1758) – Карпати

1099. Trichosea ludifica (Linnaeus, 1758) – Карпати

1100. Panthea coenobita (Esper, 1785) – Карпати

 

П╕дродина Dilobinae

1101. Diloba caeruleocephala (Linnaeus, 1758) – Карпати

 

П╕дродина ACRONICTINAE Heinemann, 1859

1102. Моmа alpium (Osbeck, 1778) – Карпати

1103. Oxicesta geographica (Fabricius, 1787) - Карпати

1104. Acronicta alni (Linnaeus, 1767) – Карпати

1105. Acronicta psi (Linnaeus, 1758) – Карпати

1106. Acronicta leporina (Linnaeus, 1758) – Карпати

1107. Acronicta (Subacronicta) megacephala ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1108. Acronicta (Viminia) menyanthidis (Esper, [1789]) – Карпати

1109. Acronicta (Viminia) auricoma([Denis & Schiffеrmüller], 1775) – Карпати

1110. Acronicta (Viminia) rumicis (Linnaeus, 1758) – Карпати

1111. Acronicta aceris (Linnaeus, 1758) – Карпати

1112. Acronicta strigosa (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1113. Acronicta auricoma (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати

1114. Craniophora ligustri ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1115. Simyra albovenosa (Goeze, 1781) - Карпати

 

П╕дродина Metoponinae

1116. Panemeria tenebrata (Scopoli, 1763) – Карпати

1117. Aegle kaekeritziana (Hübner, 1799) – Карпати

1118. Haemerosia renalis (Hübner, [1813]) – Карпати

1119. Tyta luctuosa (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

 

П╕дродина CUCULLIINAE Herrich-Schaffer, 1845

1120. Cucullia lactucae ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1121. Cucullia fraterna Butler, 1878 – Карпати

1122. Cucullia lucifuga ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1123. Cucullia umbratica (Linnaeus, 1758) – Карпати

1124. Cucullia (Shargacucullia) prenanthis (Boisduval, 1840) – Карпати

1125. Cucullia fraudatrix Eversmann, 1837 - Карпати

1126. Cucullia absinthii (Linnaeus, 1761) - Карпати

1127. Cucullia argentea (Hufnagel, 1766) – Крим

1128. Cucullia lactea (Fabricius, 1787)

1129. Cucullia chamomillae (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1130. Cucullia gnaphalii (Hübner, 1813) – Карпати

1131. Cucullia dracunculi (Hübner, 1813) – Карпати

1132. Shargacucullia prenanthis (Boisduval, 1840) – Карпати

 

П╕дродина ONCOCNEMIDINAE Forbes & Franklemont, 1954

1133. Calliergis ramosa (Esper, [1786]) – Карпати

1134. Calophasia lunula (Hufnagel, 1766)  – Карпати

1135. Sympistis funebris (Hübner, 1809) – Карпати

1136. Sympistis heliophila (Paykull, 1793) – Карпати

1137. Sympistis nigrita (Boisduval, 1840) – Карпати

 

П╕дродина AMPHIPYRINAE Guenee, 1838

АБ

1138. Amphipyra berbera Rungs, 1949 – Карпати

1139. Amphipyra tragopoginis(Clerck, 1759) – Карпати

1140. Amphipyra pyramidea (Linnaeus, 1758) – Карпати

1141. Amphipyra perflua (Fabricius, 1787) – Карпати

1142. Amphipyra livida (Denis & Schiffermьller, 1775) – Карпати

1143. Sphragifera sigillata (Ménétriés, 1859) – Карпати

 

П╕дродина Psaphidinae

1144. Asteroscopus sphinx (Hufnagel, 1766) ) – Карпати

1145. Brachionycha nubeculosa (Esper, 1785) ) – Карпати

1146. Valeria oleagina (Denis & Schiffermüller, 1775) ) – Карпати

1147. Allophyes oxyacanthae (Linnaeus, 1758) ) – Карпати

 

П╕дродина HELIOTHINAE Boisduval, 1828

ГВ

1148. Shinia scutosa ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1149. Heliothis viriplaca (Hufnagel, 1766) – Карпати

1150. Heliothis maritimade Graslin, 1855 – Карпати

1151. Heliothis peltigera ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1152. Heliothis nubigera Herrich-Schäeffer, 1851 – Карпати

1153. Helicoverpa armigera (Hübner, [1808]) – Карпати

1154. Pyrrhia umbra (Hufnagel, 1766) – Карпати

1155. Periphanes delphinii (Linnaeus, 1758) – Карпати

 

П╕дродина Condicinae

1156. Acosmetia caliginosa (Hübner, 1813) – Карпати

1157. Eucarta amethystina (Hübner, 1803) – Карпати

1158. Eucarta virgo (Treitschke, 1835) – Карпати

 

П╕дродина Eriopinae

1160. Callopistria juventina (Stoll, [1782]) – Карпати

 

П╕дродина Bryophilinae

1161. Cryphia fraudatricula (Hübner, [1803]) – Карпати

1162. Cryphia algae (Fabricius, 1775) – Карпати

1163. Cryphia rectilinea (Warren, 1909) – Карпати

1164. Cryphia raptricula (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1165. Cryphia ereptricula (Treitschke, 1825) – Карпати

1166. Cryphia muralis (Forster, 1771) – Карпати

 

П╕дродина XYLENINAE Guenee, 1837

КС

Триба PSEUDEUSTROTINI Beck, 1996

 1167. Pseudeustrotia candidula ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

Триба CARADRININI Duponchel, 1844

1168. Caradrina morpheus (Hufnagel, 1766) – Карпати

1169. Caradrina (Paradrina) selini Boisduval, 1840 – Карпати

1170. Caradrina (Paradrina) clavipalpis (Scopoli, 1763) – Карпати

1171. Hoplodrina ambigua ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1172. Rusina ferruginea (Esper, [1785]) – Карпати

1173. Charanyca trigrammica (Hufnagel, 1766) – Карпати

Триба Prodenini

1174. Spodoptera exigua (Hübner, [1808]) - Карпати

Триба Elaphriini

1175. Elaphria venustula (Hübner, 1790) - Карпати

Триба Caradrinini

1176. Caradrina morpheus (Hufnagel, 1766) – Карпати

1177. Caradrina selini (Boisduval, 1840) – Карпати

1178. Caradrina clavipalpis (Scopoli, 1763) – Карпати

1179. Hoplodrina octogenaria (Goeze, 1781) – Карпати

1180. Hoplodrina blanda (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1181. Hoplodrina respersa (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1182. Hoplodrina ambigua (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1183. Charanyca ferruginea (Esper, [1785]) – Карпати

1184. Charanyca trigrammica (Hufnagel, 1766) – Карпати

1185. Athetis gluteosa (Treitschke, 1835) – Карпати

1186. Athetis furvula (Hübner, [1808]) – Карпати

1187. Hydrillula pallustris (Hübner, [1808]) – Карпати

1188. Proxenus lepigone (Möschler, 1860) – Карпати

Триба COSMIINI Guenee, 1852

1189. Cosmia (Calymnia) trapezina (Linnaeus, 1758) – Карпати

1190. Enargia paleacea (Esper, 1788) – Карпати

1191. Enargia abluta (Hübner, 1808) – Карпати

1192. Ipimorpha retusa (Linnaeus, 1761) – Карпати

1193. Ipimorpha subtusa (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1194. Cosmia diffinis (Linnaeus, 1767) – Карпати

1195. Cosmia affinis (Linnaeus, 1767) – Карпати

1196. Cosmia pyralina (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1197. Atethmia centrago (Haworth, 1809) – Карпати

1198. Mesogona acetosellae (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1199. Mesogona oxalina (Hübner, [1803]) – Карпати

Триба DYPTERYGIINI Forbes, 1954

1200. Dypterygia scabriuscula (Linnaeus, 1758) – Карпати

1201. Trachea atriplicis (Linnaeus, 1758) – Карпати

1202. Mormo maura (Linnaeus, 1758) – Карпати

1203. Polyphaenis viridis (Villers, 1789) – Карпати

1204. Thalpophila matura (Hufnagel, 1766) – Карпати

Триба ACTINOTIINI Beck, 1996

1205. Hyppa rectilinea (Esper, [1788]) – Карпати

1206. Actinotia polyodon (Clerck, 1759) – Карпати

1207. Chloantha hyperici ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

Триба PHLOGOPHORINI Hampson, 1918

1208. Phlogophora scita (Hübner, 1790) – Карпати

1209. Phlogophora meticulosa (Linnaeus, 1758) – Карпати

1210. Euplexia lucipara (Linnaeus, 1758) – Карпати

1211. Auchmis detersa (Esper, 1787) – Карпати

Триба APAMEINIGuenee, 1841

1212. Apamea monoglypha (Hufnagel, 1766) – Карпати

1213. Apamea crenata (Hufnagel, 1766) – Карпати

1214. Apamea epomidion (Haworth, 1809) – Карпати

1215. Apamea lateritia (Hufnagel, 1766) – Карпати

1216. Apamea maillardi (Geyer, [1834]) – Карпати

1217. Apamea rubrirena (Treitschke, 1825) – Карпати

1218. Apamea remissa (Hübner, [1808]) – Карпати

1219. Apamea illyria Freyer, 1846 – Карпати

1220. Apamea sordens (Hufnagel, 1766) – Карпати

1221. Apamea lithoxylaea (Denis & Schiffermüller, 1775)  ) – Карпати

1222. Apamea sublustris (Esper, 1788) ) – Карпати

1223. Apamea unanimis (Hübner, 1813) ) – Карпати

1224. Apamea anceps (Denis & Schiffermüller, 1775)

1225. Apamea scolopacina (Esper, 1788) ) – Карпати

1226. Leucapamea ophiogramma (Esper, [1794]) – Карпати

1227. Oligia strigilis (Linnaeus, 1758) – Карпати

1228. Oligia latruncula ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1229. Oligia fasciuncula (Haworth, 1809) - Карпати

1230. Mesapamea secalis (Linnaeus, 1758) – Карпати

1231. Mesapamea didyma (Esper, 1788) – Карпати

1232. Photedes captiuncula (Treitschke, 1825) – Карпати

1233. Helotropha leucostigma (Hübner, [1808]) – Карпати

1234. Eremobina pabulatricula (Brahm, 1791) - Карпати.

1235. Mesoligia furuncula (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1236. Luperina testacea (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1237. Crypsedra gemmea (Treitschke, 1825) – Карпати

1238. Amphipoea oculea (Linnaeus, 1761) – Карпати

1239. Amphipoea fucosa (Freyer, 1830) – Карпати

1240. Hydraecia micacea (Esper, 1789) – Карпати

1241. Hydraecia nordstroemi Horke, 1952 – Карпати

1242. Hydraecia ultima Holst, 1965 – Карпати

1243. Hydraecia petasitis Doubleday, 1847 – Карпати

1244. Hydraecia osseola (Staudinger, 1882) – Карпати

1245. Gortyna flavago (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1246. Helotropha leucostigma (Hübner, [1808]) – Карпати

1247. Calamia tridens (Hufnagel, 1766) – Карпати

1248. Staurophora celsia (Linnaeus, 1758) – Карпати

1249. Chortodes minima (Haworth, 1809) – Карпати

1250. Chortodes fluxus (Hübner, 1809) – Карпати

1251. Nonagria typhae (Thunberg, 1784) – Карпати

1252. Phragmatiphila nexa (Hübner, 1808) – Карпати

1253. Archanara dissoluta (Treitschke, 1825) – Карпати

1254. Archanara sparganii (Esper, 1790) – Карпати

Триба Episemini

1255. Ulochlaena hirta (Hübner, [1813]) - Карпати

Триба XYLENINI Guenee, 1837

1256. Brachylomia viminalis (Fabricius, 1777) – Карпати

1257. Parastichtis suspecta (Hübner, [1817]) – Карпати

1258. Apterogenum ypsillon ([Denis & Schiffermüller], 1775) - Карпати

1260. Atypha pulmonaris (Esper, [1790]) – Карпати

1261. Tiliacea citrago (Linnaeus, 1758) – Карпати

1262. Tiliacea aurago (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1263. Xanthia togata (Esper, [1788]) – Карпати

1264. Cirrhia icteritia (Hufnagel, 1766) – Карпати

1265. Agrochola (Anchoscelis) litura (Linnaeus, 1758) – Карпати

1266. Agrochola (Sunira) circellaris (Hufnagel, 1766) – Карпати

1267. Agrochola nitida (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1268. Agrochola humilis (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1269. Agrochola helvola (Linnaeus, 1758) – Карпати

1270. Agrochola lota (Clerck, 1759) – Карпати

1271. Conistra vaccinii (Linnaeus, 1761) – Карпати

1272. Conistra rubiginea (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати

1273. Lithophane socia (Hufnagel, 1766) – Карпати

1274. Lithophane consocia (Borkhausen, 1792) – Карпати

1275. Lithophane ornitopus (Hufnagel, 1766) – Карпати

1276. Lithophane furcifera (Hufnagel, 1766) – Карпати

1277. Lithomoias olidaginis (Hübner, [1803]) – Карпати

1278. Xylena exsoleta (Linnaeus, 1758) – Карпати

1279. Xylena vetusta (Hübner, 1813) - Карпати

1280. Eupsilia transversa (Hufnagel, 1766) – Карпати

1281. Mniotype adusta (Esper, [1790]) – Карпати

1282. Mniotype bathensis (Lutzau, 1901) – Карпати

1283. Mniotype satura (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1284. Dichonia convergens (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1285. Griposia aprilina (Linnaeus, 1758) – Карпати

1286. Ammoconia caecimacula (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1287. Polymixis polymita (Linnaeus, 1761) – Карпати

1288. Blepharita amica (Treitschke, 1825) – Карпати

 

П╕дродина HADENINAEGuenee, 1837

Orthosia incerta

Триба ORTHOSIINI  Beck, 1996

 1289. Orthosia incerta (Hufnagel, 1766) – Карпати

 1290. Orthosia cerasi (Fabricius, 1775) – Карпати

 1291. Orthosia cruda ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

 1292. Orthosia opima (Hübner, [1809]) – Карпати

 1293. Orthosia gothica (Linnaeus, 1758) – Карпати

1294. Orthosia miniosa ([Schiffermüller], 1775) – Карпати

1295. Orthosia gracilis (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1296. Orthosia opima (Hübner, [1809]) – Карпати

1297. Orthosia populeti (Fabricius, 1781) - Карпати

 1298. Egira conspicillaris (Linnaeus, 1758) – Карпати

 1299. Cerapteryx graminis (Linnaeus, 1758) – Карпати

1300. Panolis flammea (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1301. Anorthoa munda (Denis & Schiffermüller, 1775) - Карпати

Триба Tholerini

1302. Tholera cespitis (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1303. Tholera decimalis (Poda, 1761) – Карпати

1304. Cerapteryx graminis (Linnaeus, 1758) – Карпати

Триба HADENINIGuenee, 1852

1305. Anarta (Calocestra) trifolii (Hufnagel, 1766) – Карпати

1306. Anarta myrtilli (Linnaeus, 1761) - Карпати

1307. Polia bombycina(Hufnagel, 1766) – Карпати

1308. Polia hepatica (Clerck, 1759) – Карпати

1309. Polia nebulosa (Hufnagel, 1766) – Карпати

1310. Pachetra sagittigera (Hufnagel, 1766) – Карпати

1311. Lacanobia w-latinum (Hufnagel, 1766) – Карпати

1312. Lacanobia (Dianobia) thalassina (Hufnagel, 1766) – Карпати

1313. Lacanobia (Dianobia) contigua ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1314. Lacanobia (Dianobia) suasa ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1315. Lacanobia aliena (Hübner, [1809]) – Карпати

1316. Lacanobia splendens (Hübner, [1808]) – Карпати

1317. Lacanobia oleracea (Linnaeus, 1758) – Карпати

1318. Melanchra persicariae (Linnaeus, 1761) – Карпати

1319. Ceramica pisi (Linnaeus, 1758) – Карпати

1320. Papestra biren (Goeze, 1781) – Карпати

1321. Hada plebeja (Linnaeus, 1761) – Карпати

1322. Hyssia cavernosa (Eversmann, 1842) – Карпати

1323. Mamestra brassicae (Linnaeus, 1758) – Карпати

1324. Sideridis (Aneda) rivularis (Fabricius, 1775) – Карпати

1325. Sideridis (Heliophobus) reticulata (Goeze, 1781) – Карпати

1326. Sideridis turbida (Esper, 1790) - Карпати

1327. Hecatera bicolorata (Hufnagel, 1766) – Карпати

1328. Hadena compta ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1329. Hadena confusa (Hufnagel, 1766) – Карпати

1330. Hadena compta (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1331. Hadena confusa (Hufnagel, 1766) – Карпати

1332. Hadena irregularis (Hufnagel, 1766) – Карпати

1333. Hadena vulcanica urumovi (Drenowski, 1931) – Карпати

1334. Hadena perplexa (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1335. Hadena syriacapodolica (Kremky, 1937) – Карпати

1336. Hadena scythia Klyuchko & Hacker, 1996 – Карпати

1337. Saragossa porosa (Eversmann, 1854)  – Карпати

1338. Conisania luteago (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1339. Hecatera bicolorata (Hufnagel, 1766) ) – Карпати

1340. Hecatera dysodea (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1341. Hecatera cappa (Hübner, [1809]) – Карпати

1342. Polia bombycina (Hufnagel, 1766) – Карпати

1343. Polia hepatica (Clerck, 1759) – Карпати

1344. Polia nebulosa (Hufnagel, 1766) – Карпати

1345. Polia serratilinea Ochsenheimer, 1816 – Карпати

1346. Pachetra sagittigera (Hufnagel, 1766) – Карпати

Триба LEUCANIINIGuenee, 1841

1347. Mythimna conigera ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1348. Mythimna pallens (Linnaeus, 1758) – Карпати

1349. Mythimna vitellina (Hübner, [1808]) – Карпати

1350. Mythimna (Hyphilare) albipuncta([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1351. Mythimna (Hyphilare) ferrago(Fabricius, 1787) – Карпати

1352. Mythimna turca (Linnaeus, 1761) – Карпати

1353. Mythimna pudorina (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1354. Mythimna l-album (Linnaeus, 1767) – Карпати

1355.  Mythimna impura (Hübner, [1808]) – Карпати

1356. Leucaniac omma (Linnaeus, 1761) – Карпати

1357. Leucania obsoleta (Hübner, [1803]) - Карпати

Триба ERIOPYGINI Fibiger & Lafontaine, 2005

1358. Lasionycta proxima (Hübner, [1809]) – Карпати

1359. Lasionycta imbecilla (Fabricius, 1794) – Карпати

 

П╕дродина NOCTUINAE Latreille, 1809

АкПр

Триба AGROTINI Rambur, 1848

1360. Peridroma saucia (Hübner, [1808]) – Карпати

1361. Actebia praecox (Linnaeus, 1758) – Карпати

1362. Dichagyris (Albocosta) flammatra ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1362. Euxoa birivia([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1363. Euxoa cursoria (Hufnagel, 1766) – Карпати

1364. Euxoa obelisca (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1365. Euxoa eruta (Hübner, [1827]) – Карпати

1366. Euxoa nigricans (Linnaeus, 1761) – Карпати

1367. Euxoa aquilina (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1368. Agrotis cinerea ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1369. Agrotis exclamationis (Linnaeus, 1758) – Карпати

1370. Agrotis segetum ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1371. Agrotis clavis (Hufnagel, 1766) – Карпати

1372. Agrotis ipsilon (Hufnagel, 1766) – Карпати

Триба NOCTUINI Latreille, 1809

1373. Axylia putris (Linnaeus, 1761) – Карпати

1374. Ochropleura plecta (Linnaeus, 1761) – Карпати

1375. Diarsia dahlii (Hübner, [1813]) – Карпати

1376. Diarsia brunnea ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1377. Diarsia mendica (Fabricius, 1775) – Карпати

1378. Diarsia florida (F. Schmidt, 1859) – Карпати

1379. Diarsia rubi (Vieweg, 1790) - Карпати

1380. Cerastis rubricosa ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1381. Rhyacia simulans (Hufnagel, 1766) – Карпати

1382. Rhyacia lucipeta ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1382. Chersotis rectangula ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1383. Noctua pronuba (Linnaeus, 1758) – Карпати

1384. Noctua fimbriata (Schreber, 1759) – Карпати

1384. Noctua interposita (Hübner, 1790) – Карпати

1385. Noctua janthina ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1386. Noctuajanthe (Borkhausen, 1792) – Карпати

1387. Euroisocculta (Linnaeus, 1758) – Карпати

1388. Graphiphora augur (Fabricius, 1775) – Карпати

1389. Anaplectoides prasina ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1390. Xestia baja ([Denis & Schiffermüller], 1775) – Карпати

1391. Xestia ochreago (Hübner, [1809]) – Карпати

1392. Xestia collina (Boisduval, 1840) – Карпати

1393. Xestia sexstrigata (Haworth, 1809) – Карпати

1394. Xestia (Megasema) c-nigrum (Linnaeus, 1758) – Карпати

1395. Xestia (Megasema) triangulum (Hufnagel, 1766) – Карпати

1396. Xestia (Anomogyna) speciosa (Hübner, [1813]) – Карпати

1397. Eugraphe sigma ([Denis & Schiffermüller ], 1775) – Карпати

 

Родина Drepanidae

ДП

П╕дродина Drepaninae

1398. Sabra harpagula (Esper, 1786) ) – Карпати

1399. Falcaria lacertinaria (Linnaeus, 1758)  – Карпати

1400. Drepana binaria (Hufnagel, 1767)  – Карпати                             

1401. Drepana falcataria (Linnaeus, 1758)  – Карпати  

1402. Drepana curvatula (Borkhausen, 1790)  – Карпати

1403. Cilix glaucata (Scopoli, 1763)  – Карпати                 

 

П╕дродина Thyatirinae

1404. Thyatira batis (Linnaeus, 1758) – Карпати

1405. Habrosyne pyritoides (Hufnagel, 1766) – Карпати

1406. Tetheella fluctuosa (Hübner, [1803]) – Карпати

1407. Tethea ocularis (Linnaeus, 1767) – Карпати         

1408. Ochropacha duplaris (Linnaeus, 1761) – Карпати

1409. Cymatophorima diluta (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1410. Polyploca ridens (Fabricius, 1787) – Карпати

1411. Achlya flavicornis (Linnaeus, 1758) – Карпати

 

Родина Bombycidae

БМ

 1412. Bombyx mori (Linnaeus, 1758) - Передкарпаття. 

 

Родина Lasiocampidae

ЛК

1413. Malacosoma neustria (Linnaeus, 1758) – Карпати

1413. Malacosoma castrense (Linnaeus, 1758) – Карпати

1414. Odonestis pruni (Linnaeus, 1758) – Карпати

1415. Poecilocampa populi (Linnaeus, 1758) – Карпати

1416. Eriogaster lanestris (Linnaeus, 1758) – Карпати

1417. Lasiocampa trifolii (Denis & Shiffermüller, 1775) – Карпати

1418. Lasiocampa quercus (Linnaeus, 1758) – Карпати

1419. Cosmotriche lobulina (Denis & Shiffmüller, 1775) – Карпати

1420. Euthrix potatoria (Linnaeus, 1758) – Карпати

1421. Dendrolimus pini (Linnaeus, 1758) – Карпати

1422. Gastropacha populifolia (Esper, 1781) – Карпати

1423. Gastropacha quercifolia (Linnaeus, 1758) – Карпати

1424. Phyllodesma ilicifolia (Linnaeus, 1758) – Карпати

1425. Macrothyla ciarubi (Linnaeus, 1758) – Карпати

1426. Trichiura crataegi (Linnaeus, 1758) – Карпати

 

Родина Endromididae

ЕЕЕ

1427. Endromis versicolora (Linnaeus, 1758) – Карпати

 

Родина Saturniidae

СП

1428. Saturnia pyri (Denis & Schiffermüller, 1775) – Карпати

1429. Aglia tau (Linnaeus, 1758) – Карпати

1430. Eudia pavonia (Linnaeus, 1758) – Карпати

1431. Eudia pavoniella (Scopoli, 1763) – Карпати

 

Ряд Hymenoptera

 

П╕дряд Symphyta

 

Родина Tenthredinidae

 

ТК

П╕дродина Nematinae

1432. Hoplocampa crataegi (Klug, 1816) – Передкарпаття

1433. Hoplocampa flava (Linnaeus, 1761) – Передкарпаття

1434. Hoplocampa fulvicornis (Panzer, 1801) – Передкарпаття

1435. Hoplocampoides xylostei (Vallot, 1836) – Передкарпаття

1436. Cladius (Cladius) pectinicornis(Geoffroy, 1785) – Передкарпаття

1437. Cladius (Priophorus) brullei (Dahlbom, 1835) – Передкарпаття

1438. Cladius (Priophorus) pallipes Serville, 1823 – Передкарпаття

1439. Cladius (Trichiocampus) grandis (Serville, 1823)  – Передкарпаття

1440. Cladardis elongatula (Klug, 1817) – Передкарпаття

1441. Halidamia affinis (Fallen, 1807) – Передкарпаття

1442. Dineura virididorsata (Retzius, 1783)  – Передкарпаття

1443. Nematinus fuscipennis (Serville, 1823) – Передкарпаття

1444. Nematinus luteus (Panzer, 1804) – Передкарпаття

1445. Scolioneura betuleti (Klug, 1816) – Передкарпаття

1446. Craesus latipes (Villaret, 1832) – Передкарпаття

1447. Craesus septentrionalis (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття

1448. Nematus (Nematus) lucidusPanzer, 1801 – Передкарпаття

1449. Nematus (Kontuniemiana) ribesii (Scopoli, 1763) – Передкарпаття

1450. Nematus (Pteronidea) fagi Zaddach, 1816 – Передкарпаття

1451. Nematus (Pteronidea) frenalis C. G. Thomson, 1888 – Передкарпаття

1452. Nematus (Pteronidea) incompletus Förster, 1854 – Передкарпаття

1453. Nematus (Pteronidea) melanaspis Hartig, 1840 – Передкарпаття

1454. Nematus (Pteronidea) miliaris (Panzer, 1797) – Передкарпаття

1455. Nematus (Pteronidea) myosotidis (Fabricius, 1804) – Передкарпаття

1456. Nematus (Pteronidea) nigricornis Serville, 1823 – Передкарпаття

1457. Nematus (Pteronidea) pavidus Serville, 1823 – Передкарпаття

1458. Nematus (Pteronidea) salicis (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття

1459. Nematus (Pteronidea) tibialis Newman, 1837 – Передкарпаття

1460. Pachynematus(Pachynematus) obductus (Hartig, 1837) – Передкарпаття

1461. Pachynematus (Pachynematus) vagusFabricius, 1781) – Передкарпаття

1462. Pachynematus (Pachynematus) clitellatus (Serville, 1823) – Передкарпаття

1463. Amauronematus (Amauronematus) histrio (Serville, 1823) – Передкарпаття

1464. Euura (Euura) amerinae  (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття

1465. Euura (Euura) atra (Jurine, 1807) – Передкарпаття

1466. Euura (Euura) testaceipes (Brischke, 1883) – Передкарпаття

1467. Euura (Gemmura) laeta (Brischke, 1883) – Передкарпаття

1468. Pontania (Eupontania) pedunculi (Hartig, 1837) – Передкарпаття

1469. Pontania (Eupontania) vesicator (Bremi-Wolf, 1849) – Передкарпаття

1470. Pontania (Eupontania) viminalis (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття

1471. Pontania(Pontania) dolichura(C. G. Thomson, 1871) – Передкарпаття

1472. Pontania (Pontania) joergenseni Enslin, 1916 – Передкарпаття

1473. Pontania (Pontania) proxima (Serville, 1823) – Передкарпаття

1474. Pristiphora (Pristiphora) appendiculata (Hartig, 1837) – Передкарпаття

1475. Pristiphora (Pristiphora) armata (C. G. Thomson, 1863) – Передкарпаття

1476. Pristiphora (Pristiphora) aphantoneura (Förster, 1854) – Передкарпаття

1477. Pristiphora (Lygaeotus) carinata (Hartig, 1837) – Передкарпаття

1478. Pristiphora (Oligonematus) laricis (Hartig, 1837) – Передкарпаття

1479. Pristiphora (Pristiphora) leucopus (Hellen, 1947) – Передкарпаття

1480. Pristiphora (Pristiphora) conjugata (Dahlbom, 1825) – Передкарпаття

1481. Pristiphora (Pristiphora) pallidiventris (Fallen, 1808) – Передкарпаття

1482. Pristiphora (Pristiphora) cinctaNewman, 1837 – Передкарпаття

1483. Pristiphora (Lygaeonematus) saxesenii (Hartig, 1837) – Передкарпаття

1484. Pristophora (Pristiphora) rufipes Serville, 1823 – Передкарпаття

1485. Pristiphora (Pristiphora) melanocarpa Hartig, 1840 – Передкарпаття

1486. Phyllocolpa leucosticta (Hartig, 1837) – Передкарпаття

1487. Phyllocolpa oblita (Serville, 1823) – Передкарпаття

1488. Phyllocolpa leucapsis (Tischbein, 1846) – Передкарпаття

1489. Hemichroa monticola Ermolenko, 1960 – Передкарпаття

1490. Strombocerosdelicatulus (Fallen, 1808) – Передкарпаття

 

П╕дродина Tenthredininae

Триба Selandriini

1491. Brachytops flavens (Klug, 1816) – Передкарпаття

1492. Selandria serva (Fabricius, 1793) – Передкарпаття

1493. Nososelandria morio (Fabricius, 1781) – Передкарпаття

1494. Birka annulitarsis (C. G. Thomson, 1870) – Передкарпаття

1495. Birka cinereipes (Klug, 1816) – Передкарпаття

1495. Aneugmenus (Aneugmenus) coronatus (Klug, 1818) – Передкарпаття

1496. Aneugmenus (Aneugmenus) padi (Linnaeus, 1761) – Передкарпаття

1497. Aneugmenus (Aneugmenus) temporalis (C. G. Thomson, 1871) – Передкарпаття

1498. Aneugmenus (Atoposelandria) fuerstenbergensis (Konow, 1885) – Передкарпаття

1499. Strongylogaster multifasciata (Geoffroy, 1785) – Передкарпаття

1500. Strongylogaster mixta (Klug, 1817) – Передкарпаття

Триба Dolerini

1501. Dolerus (Achaetoprion) ferrugatus Serville, 1823 – Передкарпаття

1502. Dolerus (Achaetoprion) madidus (Klug, 1818) – Передкарпаття

1503. Dolerus (Achaetoprion) triplicatus (Klug 1818) – Передкарпаття

1504. Dolerus (Achaetoprion) uliginosus (Klug, 1818) – Передкарпаття

1505. Dolerus (Dolerus) bajulus Serville, 1823 – Передкарпаття

1506. Dolerus (Dolerus) bimaculatus (Geoffroy, 1785) – Передкарпаття

1507. Dolerus (Dolerus) cothurnatus Serville, 1823 – Передкарпаття

1508. Dolerus (Dolerus) germanicus germanicus (Fabricius, 1775) – Передкарпаття

1509. Dolerus (Dolerus) yukonensis Norton, 1872 – Передкарпаття

1510. Dolerus (Equidolerus) gessneri Ed. Andrè, 1880 – Передкарпаття

1511. Dolerus (Equidolerus) pratensis (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття

1512. Dolerus (Loderus) eversmannieversmanni (Kirby, 1882) – Передкарпаття

1513. Dolerus (Loderus) pratorum (Fallèn, 1808) – Передкарпаття

1514. Dolerus (Loderus) vestigialis (Klug, 1818) – Передкарпаття

1515. Dolerus (Poodolerus) aeneus Hartig, 1837 – Передкарпаття

1516. Dolerus (Poodolerus) anthracinus (Klug, 1818) – Передкарпаття

1517. Dolerus (Poodolerus) gibbosus Hartig, 1837 – Передкарпаття

1518. Dolerus (Poodolerus) gonager (Fabricius, 1781) – Передкарпаття

1519. Dolerus (Poodolerus) haematodes (Schrank, 1781) – Передкарпаття

1520. Dolerus (Poodolerus) liogasterliogaster C. G. Thomson, 1871 – Передкарпаття

1521. Dolerus (Poodolerus) niger (Linnaeus, 1767) – Передкарпаття

1522. Dolerus (Poodolerus) nigratus (O.F.Müller, 1776) – Передкарпаття

1523. Dolerus (Poodolerus) nitens Zaddach, 1859 – Передкарпаття

1524. Dolerus (Poodolerus) picipes (Klug, 1818) – Передкарпаття

1525. Dolerus (Poodolerus) puncticollis C. G. Thomson, 1871 – Передкарпаття

1526. Dolerus (Poodolerus) sanguinicollis (Klug, 1818) – Передкарпаття

1527. Dolerus (Poodolerus) sanguinicollisf. fumosus Stephens, 1835 – Передкарпаття

1528. Dolerus (Poodolerus) coracinus (Klug 1818) – Передкарпаття

Триба Heterarthrini

1529. Heterarthrus aceris (Kaltenbach, 1856) – Передкарпаття

1530. Heterarthrus fruticicolum Ermolenko, 1960 – Передкарпаття

1531. Heterarthrus microcephalus (Klug, 1818)  – Передкарпаття

1532. Heterarthrus vagans (Fallèn, 1808) – Передкарпаття

1533. Heterarthrus ochropoda (Klug, 1818) – Передкарпаття

Триба Athaliini

1534. Athalia (Athalia) ancilla Serville, 1923 – Передкарпаття

1535. Athalia (Athalia) bicolor Serville, 1823 – Передкарпаття, Карпати

1536. Athalia (Athalia) circularis (Klug, 1815) – Передкарпаття

1537. Athalia (Athalia) cordata Serville, 1823 – Передкарпаття, Карпати

1538. Athalia (Athalia) cornubiae Benson, 1931 – Передкарпаття

1539. Athalia (Athalia) rosae(Linnaeus, 1758) – Передкарпаття, Карпати

1540. Athalia (Dentathalia) scutellariae Cameron, 1880 – Передкарпаття

1541. Athalia (Athalia) lugens (Klug, 1815) – Передкарпаття

Триба Caliroini

1542. Caliroa annulipes (Klug, 1816) – Передкарпаття

1543. Caliroa cerasi (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття

1544. Caliroa varipes (Klug, 1816) – Передкарпаття

1545. Endelomyia aethiops (Gmelin, 1790) – Передкарпаття

Триба Blennocampini

1546. Blennocampa phyllocolpa Viitasaari & Vikberg, 1985 – Передкарпаття

1547. Claremontiatenuicornis (Klug, 1816) – Передкарпаття

1548. Claremontiauncta (Klug, 1816) – Передкарпаття

1550. Periclista (Periclista) albidaKlug, 1816 – Передкарпаття

1551. Periclista (Periclista) lineolata (Klug, 1816) – Передкарпаття

1552. Ardis pallipes (Serville, 1823) – Передкарпаття

1553. Monardis plana (Klug, 1817) – Передкарпаття

1554. Eutomostethus ephippium ephippium Panzer, 1798 – Передкарпаття

1555. Eutomostethus gagathinus (Klug, 1816) – Передкарпаття

1556. Eutomostethus luteiventris (Klug, 1816) – Передкарпаття

1557. Phymatocera aterrima (Klug, 1816) – Передкарпаття

1558. Stethomostus fuliginosus (Schrank, 1781) – Передкарпаття

1559. Stethomos tusfunereus (Klug, 1816) – Передкарпаття

1560. Monophadnus pallescens (Gmelin, 1790)  – Передкарпаття

1561. Monophadnus spinolae (Klug, 1816) – Передкарпаття

1552. Monophadnoi desrubi (Harris, 1845) – Передкарпаття

1553. Cladardis elongatula (Klug, 1817) – Передкарпаття

Триба Fenusini

1554. Fenus apumila Leach, 1817 – Передкарпаття

1555. Fenus adohrnii (Tischbein, 1846) – Передкарпаття

1556. Fenella nigrita Westwood, 1839 – Передкарпаття

1557. Profenus apygmaea (Klug, 1816) – Передкарпаття

1558. Parna tenella (Klug, 1816) – Передкарпаття

Триба Empriini

1559. Monostegia abdominais (Fabricius, 1798) – Передкарпаття

1560. Monosoma pulveratum (Retzius, 1783) – Передкарпаття

1561. Empria longicornis (Thomson, 1871) – Передкарпаття

1562. Empria tridens (Konow, 1896) – Передкарпаття

1563. Ametastegia (Protemphytus) pallipes (Spinola, 1808) – Передкарпаття

1564. Ametastegia (Protemphytus) tenera (Fallen, 1808) – Передкарпаття

1565. Ametastegia (Ametastegia) equiseti (Fallen, 1808) – Передкарпаття

1566. Taxonus agrorum (Fallen, 1808) – Передкарпаття

1567. Taxonus alboscutellatus Niezabitowski, 1899 – Передкарпаття

1568. Allantus (Allantus) togatus (Panzer, 1801) – Передкарпаття

1569. Allantus (Allantus) viennensis (Schrank, 1781) – Передкарпаття

1570. Allantus (Emphytus) cinctus (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття

1571. Allantus (Emphytus) didymus (Klug, 1818) – Передкарпаття

Триба Eriocampini

1572. Eriocampa ovata (Linnaeus, 1761) – Передкарпаття

1573. Eriocampa umbratica (Klug, 1816) – Передкарпаття

Триба Tenthredinini

1574. Aglaostigma (Astochus) fulvipes fulvipes (Scopoli, 1763) – Передкарпаття

1575. Aglaostigma (Aglaostigma) discolor (Klug, 1817)  – Передкарпаття

1576. Tenthredopsis coquebertii (Klug, 1817) – Передкарпаття

1577. Tenthredopsis ornata (Serville, 1823) – Передкарпаття

1578. Tenthredopsis friesei (Konow, 1884) – Передкарпаття

1579. Tenthredopsis litterata (Geoffroy, 1785) – Передкарпаття

1580. Tenthredopsis floricola (O. Costa, 1895) – Передкарпаття

1581. Tenthredopsis sordida (Klug, 1817) – Передкарпаття

1582. Tenthredopsis scutellaris (Fabricius, 1804) – Передкарпаття

1583. Tenthredopsis nassata (Linnaeus, 1767) – Передкарпаття

1584. Tenthredopsis tesselata (Klug, 1817) – Передкарпаття

1585. Tenthredopsis tischbeini (Frivaldszky, 1877) – Передкарпаття

1586. Sciapteryx consobrina (Klug, 1816) – Передкарпаття

1587. Pachyprotasis antennata (Klug, 1817) – Передкарпаття

1588. Pachyprotasis rapae (Linnaeus, 1767) – Передкарпаття

1589. Pachyprotasis simulans (Klug, 1817) – Передкарпаття

1590. Pachyprotasis variegata (Fallen, 1808) – Передкарпаття

1591. Macrophya (Pseudomacrophya) punctum-album (Linnaeus, 1767) – Передкарпаття

1592. Macrophya (Macrophya) albicincta(Schrank, 1776) – Передкарпаття

1593. Macrophya (Macrophya) annulata(Gooffroy, 1785) – Передкарпаття

1594. Macrophya (Macrophya) blanda (Fabricius, 1775) – Передкарпаття

1595. Macrophya (Macrophya) chryzura (Klug, 1817) – Передкарпаття

1596. Macrophya (Macrophya) crassula (Klug, 1817) – Передкарпаття

1597. Macrophya (Macrophya) diversipes (Schrank, 1782) – Передкарпаття

1598. Macrophya (Macrophya) duodecimpunctata Linnaeus, 1758 – Передкарпаття

1599. Macrophya (Macrophya) militaris (Klug, 1817) – Передкарпаття

1600. Macrophya (Macrophya) sanguinolenta (Gmelin, 1790) – Передкарпаття

1601. Macrophya (Macrophya) ribis (Schrank, 1781) – Передкарпаття

1602. Macrophya (Macrophya) rufipes (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття

1603. Macrophya (Macrophya) montanamontana (Scopoli, 1763) – Передкарпаття

1604. Tenthredo (Cephaledo) bifasciata rosii Panzer, 1805 – Передкарпаття

1605. Tenthredo (Tenthredella) colon Klug, 1817 – Передкарпаття

1606. Tenthredo (Cephaledo) costata Klug, 1817 – Передкарпаття

1607. Tenthredo (Elinora) dahlii Klug, 1817 – Передкарпаття

1607. Tenthredo (Elinora) koehleri Klug, 1817 – Передкарпаття

1608. Tenthredo (Elinora) sabariensis (Mocsàry, 1880) – Передкарпаття

1609. Tenthredo (Endotethryx) campestris Linnaeus, 1758 – Передкарпаття

1610. Tenthredo (Endotetryx) crassa Scopoli, 1763 – Передкарпаття

1611. Tenthredo (Eurogaster) mesomela Linnaeus, 1758 – Передкарпаття

1612. Tenthredo (Eurogaster) obsoleta Klug, 1817 – Передкарпаття

1613. Tenthredo (Maculedo) trabeata Klug, 1817 – Передкарпаття

1614. Tenthredo (Olivacedo) olivacea Klug, 1817 – Передкарпаття, Карпати

1615. Tenthredo (Tenthredella) balteata Klug, 1817 – Передкарпаття

1616. Tenthredo (Tenthredella) bipunctula Klug, 1817 – Передкарпаття

1617. Tenthredo (Tenthredella) fagiPanzer, 1798 – Передкарпаття

1618. Tenthredo (Tenthredella) ferruginea Schrank, 1776 – Передкарпаття

1619. Tenthredo (Tenthredella) livida Linnaeus, 1758 – Передкарпаття

1620. Tenthredo (Tenthredella) mandibularis Fabricius, 1804 – Передкарпаття

1621. Tenthredo (Tenthredella) proceraKlug, 1817 – Передкарпаття

1622. Tenthredo (Tenthredella) rubricoxis (Enslin, 1912) – Передкарпаття

1623. Tenthredo (Tenthredella) solitaria Scopoli, 1763 – Передкарпаття

1624. Tenthredo (Tenthredella) velox Fabricius, 1798 – Передкарпаття

1625. Tenthredo (Tenthredo) arcuata Förster, 1771 – Передкарпаття

1626. Tenthredo (Tenthredo) atra Linnaeus, 1758 – Передкарпаття

1627. Tenthredo (Tenthredo) atra var.dispar Klug – Передкарпаття

1628. Tenthredo (Tenthredo) marginella Fabricius, 1793 – Передкарпаття

1629. Tenthredo (Tenthredo) notha Klug, 1817 – Передкарпаття

1630. Tenthredo (Tenthredo) omissa (Förster, 1844) – Передкарпаття

1631. Tenthredo (Tenthredo) propinqua Klug, 1817 – Передкарпаття

1632. Tenthredo (Tenthredo) schaefferi Klug, 1817 – Передкарпаття

1633. Tenthredo (Tenthredo) scrophulariae Linnaeus, 1758 – Передкарпаття

1634. Tenthredo (Tenthredo) temula (Scopoli, 1763) – Передкарпаття

1635. Tenthredo (Tenthredo) vespa Retzius, 1783 – Передкарпаття

1636. Tenthredo (Tenthredo) zona Klug, 1817 – Передкарпаття

1637. Tenthredo (Zonuledo) amoena Gravenhorst, 1807 – Передкарпаття

1638. Tenthredo (Zonuledo) zonula Klug, 1817 – Передкарпаття

1639. Rhogogaster (Cytisogaster) picta (Klug, 1817) – Передкарпаття

1640. Rhogogaster (Rhogogaster) punctulata (Klug, 1817) – Передкарпаття

1641. Rhogogaster (Rhogogaster) chlorosoma (Benson, 1943) – Передкарпаття

1642. Rhogogaster (Rhogogaster) viridis (Linnaeus, 1758) – Передкарпаття

1643. Perineura rubi (Panzer, 1805) – Передкарпаття

 

Родина Siricidae

УГ

1644. Urocerus gigas (Linnaeus, 1758) – Карпати

1645. Sirex noctilio Fabricius, 1793 – Карпати

1646. Sirex juvencus (Linnaeus, 1758) – Карпати

1647. Tremex magus (Fabricius, 1787) – Карпати

1648. Tremex fuscicornis (Fabricius, 1787) – Карпати

1649. Xeris spectrum (Linnaeus, 1758) – Карпати

 

Родина Ichneuminidae

 

РА

П╕дродина Pimplinae

Триба Ephialtini

1650. Zaglyptus multicolor (Gravenhorst, 1829) – Передкарпаття.

1651. Tromatobia oculatoria (Fabricius, 1804) – Передкарпаття.

1652. Iseropus stercorator (Fabricius, 1804) – Передкарпаття.

1653. Acropimpla pictipes (Gravenhorst, 1829)  – Передкарпаття. 

1654. Gregopimpla inquisitor (Scopoli, 1763) – Передкарпаття. 

1655. Scambus nigricans (Thomson, 1877) – Передкарпаття.

1656. Scambus buolianae (Hartig, 1838) – Передкарпаття.

1657. Scambus eucosmidarum (Perkins, 1957) – Передкарпаття.

1658. Scambus pomorum (Ratzeburg, 1844)  – Передкарпаття.

Триба Polysphinctini

1659. Acrodactyla carinator (Haliday, 1838) – Передкарпаття. 

1660. Polyshincta tuberosa (Gravenhorst, 1829) – Передкарпаття. 

1661. Zatypota gracilis (Holmgren, 1860) – Передкарпаття.

1662. Dolichomitus sirenkoi Varga, 2012 – spec. nov., – Передкарпаття.

Триба Pimplini

1663. Itoplectis alternans Gravenhorst, 1829 – Передкарпаття.

1664. Itoplectis viduata(Gravenhorst, 1829) – Передкарпаття.

1665. Apechtis quadridentata(Thomson, 1877) – Передкарпаття. 

Триба Rhyssini

1666. Rhyssella approximator (Fabricius, 1804) – Передкарпаття.

 

П╕дродина Anomaloninae

Триба Terionini

1667. Trichionotus anxius Wesmael, 1844 – Передкарпаття.

1668. Barylypa delictor (Thunberg, 1822) – Передкарпаття.

 

П╕дродина Tryphoninae

Триба Exenterini

1669. Acrotomus lucidulus (Gravenhorst, 1829) – Передкарпаття.

 

SubfamiliaCremastinae

1670. Pristomerus orbitalis (Holmgren, 1860) – Передкарпаття.

 

П╕дродина Gelinae

Триба Gelini

1671. Gelisa reator (Panzer, 1804) – Передкарпаття.

1672. Gelispar fentieni (Meyer, 1930) – Передкарпаття.

1673. Acrolyta secernenda (Schmiedeknecht, 1905) – Передкарпаття.

 

Родина Scoliidae

ЬЬ

1674. Scolia quadripunctata Fabricius, 1775 – Крим.

1675. Scolia maculata (Drury, 1773) – Крим.

1676. Scolia hirta Schrank, 1781  - Крим.

 

Родина Sphecidae

 

П╕дродина Sphecinae

Триба Ammophilini 

1677. Ammophila sabulosa (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1678. Ammophila campestris Latreille, 1809 – Крим.

1679. Bembix rostrata (Linnaeus, 1758) – Крим.

1680. Philanthus triangulum (Fabricius, 1775) – Крим.

Триба Sphecini

1681. Sphex flavipennis Fabricius, 1804 – Карпати.

 

Родина Vespidae

 

ВК

П╕дродина Vespinae

1682. Vespacrabrocrabro Linnaeus, 1758 – Карпати.

1683. Vespula germanica (Fabricius, 1793) – Карпати.

1684. Vespula vulgaris (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1685. Dolichovespula media (Retzius, 1783) – Карпати.

1686. Vespula austriaca (Panzer, 1799) – Карпати.

1687. Vespula rufa rufa (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1688. Dolichovespula sylvestris (Scopoli, 1763) – Карпати.

 

П╕дродина Polistinae 

1689. Polistes gallicus (Linnaeus, 1767) – Карпати.

 

Надродина Apoidea 

Родина Andrenidae 

ААА

1690. Andrena haemorrhoa (Fabricius, 1781) – Карпати.

1691. Andrena coitana (Kirby, 1802) – Карпати.

1692. Andrena vaga (Panzer, 1799) – Карпати.

1693. Andrena thoracica (Fabricius, 1799)  - Карпати.

 

Родина Melittidae

Мел╕тта

1694. Melitta leporina (Parzer, 1799)  - Карпати.

 

Родина Megachilidae

Мег

1695. Megachile maritima (Kirby, 1802) – Карпати.

1696. Megachile argentata (Fabricius, 1973) – Карпати.

 

Родина Anthophoridae

Номада

1697. Nomada flavipicta (Kirby, 1802) – Карпати.

1698. Nomada fucata Panzer, 1798 – Карпати.

1699. Nomada pusilla Lepeletier, 1841 – Карпати.

1700. Xylocopa violacea (Linnaeus, 1758) – Крим.

1701. Eucera longicornis (Linnaeus,1758) – Карпати.

 

Родина Apidae

Джм╕ль

1702. Bombus lucorum (Linnaeus, 1761)  - Карпати.

1703. Bombus terrestris (Linnaeus, 1758)  - Карпати.

1704. Bombus lapidarius (Linnaeus, 1758)  - Карпати.

1705. Bombus hortorum (Linnaeus, 1761) – Карпати.

1706. Bombus haematurus Kriechbaumer, 1870 – Карпати.

1707. Bombus hypnorum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1708. Bombus pascuorum (Scopoli, 1763) – Карпати.

1709. Psithyrus rupestris (Fabricius, 1793) – Крим.

1710. Apis mellifera mellifera Linnaeus, 1758 – Карпати.

 

Ряд Diptera

 

Родина Tabanidae 

 

ХП

П╕дродина Chrysopsinae

1711. Chrysops (Heterochrysops) flavipes Meigen, 1804 – Карпати.

1712. Chrysops (Heterochrysops) italicus Meigen, 1804 – Крим.

1713. Chrysops relictus Meigen, 1820 – Карпати.

1714. Chrysops pictus Meigen, 1804 – Карпати.

 

П╕дродина Tabaninae

1715. Haematopota italica Meigen, 1804 – Карпати.

1714. Hybomitra (Hybomitra) auripila (Meigen, 1820) – Карпати.

1715. Hybomitra (Hybomitra) distinguenda (Verrall, 1909) – Карпати.

1716. Hybomitra (Hybomitra) lurida (Fallén, 1817)  – Карпати.

1717. Tabanus autumnalis autumnalis Linnaeus, 1761 – Карпати.

1718. Tabanus bovinus Linnaeus, 1758 – Карпати.

1719. Tabanus bromius bromius Linnaeus, 1761 – Карпати.

1720. Tabanus maculicornis Zetterstedt, 1842 – Карпати. 

1721. Tabanus miki Brauer, 1880  – Карпати.

1722. Tabanus sudeticus Zeller, 1842 – Карпати.

 

Родина Syrphidae

 

РК

П╕дродина SYRPHINAE

триба SYRPHINI

1723. Dasysyrphus friuliensis (van der Goot, 1960) – Карпати.

1724. Dasysyrphus lunulatus (Meigen, 1822) – Карпати.

1725. Dasysyrphus tricinctus (Fallen, 1817) – Карпати.

1726. Dasysyrphus venustus (Meigen, 1822) – Карпати.

1727. Didea intermedia (Loew, 1854) – Карпати.

1728. Didea fasciata  Macquart, 1834 – Карпати.

1729. Epistrophe diaphana (Zetterstedt 1843) – Карпати.

1730. Epistrophe eligans (Harris, [1780]) – Карпати.

1731. Еpistrophe grossulariae (Meigen, 1822) – Карпати.

1732. Epistrophe melanostoma (Zetterstedt, 1843) – Карпати.

1733. Epistrophe melanostomoides (Strobl, 1880) – Карпати.

1734. Epistrophe nitidicollis (Meigen, 1822) – Карпати.

1735. Epistrophe ochrostoma (Zetterstedt, 1849) – Карпати.

1736. Episyrphus balteatus (De Geer, 1776) – Карпати.

1737. Parasyrphus nigritarsis (Zetterstedt, 1843) – Карпати.

1738. Parasyrphus punctulatus (Verrall, 1873) – Карпати.

1739. Eriozona sirphoides (Fallen, 1817) – Карпати.

1740. Leucozona glaucia(Linnaeus, 1758) – Карпати.

1741. Leucozona inopinata Doczkal, 2000 – Карпати.

1742. Leucozona laternaria(Müller, 1776) – Карпати.

1743. Leucozona lucorum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1744. Megasyrphus erraticus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1745. Eupeodes corollae (Fabricius, 1794) – Карпати.

1746. Eupeodes  latifasciatus (Masquart, 1824) – Карпати.

1747. Eupeodes luniger (Meigen, 1822) – Карпати.

1748. Eupeodes nitens (Zetterstedt, 1843) – Карпати.

1749. Eupeodes lapponicus (Zetterstedt, 1838) – Карпати.

1750. Melangyna arctica (Zetterstedt 1838) – Карпати.

1751. Melangyna compositarum (Verrall, 1873) – Карпати.

1752. Melangyna umbellatarum (Fabricius, 1794) – Карпати.

1753. Meligramma cincta (Fallen, 1817) – Карпати.

1754. Meliscaeva auricollis (Meigen, 1822) – Карпати.

1755. Meliscaeva cinctella (Zetterstedt, 1843) – Карпати.

1756. Scaeva pyrastri (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1757. Scaeva selenitica (Meigen, 1822) – Карпати.

1758. Sphaerophoria interrupta(Fabricius, 1805) – Карпати.

1759. Sphaerophoria fatarum Goeldlin, 1989 – Карпати.

1760. Sphaerophoria rueppelli (Wiedemann, 1830) – Карпати.

1761. Sphaerophoria scripta (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1762. Sphaerophoria shirchanViolovitsh, 1957 – Карпати.

1763. Sphaerophoriataeniata (Meigen 1822) – Карпати.

1764. Sphaerophoriavirgata Goeldlin, 1974 – Карпати.

1765. Syrphus ribesii (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1766. Syrphus vitripennis (Meigen, 1822) – Карпати.

1767. Syrphus torvus Osten Sacken, 1875 – Карпати.

1768. Xanthogramma citrofasciatum (De Geer, 1776) – Карпати.

1769. Xanthogramma pedissequum (Harris, [1776]) – Карпати.

триба BACCHINI

1770. Baccha elongata (Fabricius, 1775) – Карпати.

триба CHRYSOTOXINI

1770. Chrysotoxum arcuatum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1771. Сhrysotoxum bicinctum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1772. Сhrysotoxum cautum (Harris, [1776]) – Карпати.

1773. Chrysotoxum fasciolatum (De Geer, 1776) – Карпати.

1774. Chrysotoxum festivum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

триба MELANOSTOMATINI

1775. Melanostoma mellinum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1776. Melanostoma scalare(Fabricius, 1794) – Карпати.

1777. Xanthandrus comptus (Harris, [1780]) – Карпати.

1778. Platycheirus  albimanus (Fabricius, 1781) – Карпати.

1779. Platycheirus manicatus (Meigen, 1822) – Карпати.

1780. Platycheirus peltatus (Meigen, 1822) – Карпати.

1781. Platycheirus ovalis (Becker, 1921) – Карпати.

1782. Platycheirus podagratus (Zetterstedt, 1838) – Карпати.

1783. Platycheirus  scutatus (Meigen, 1822) – Карпати.

1784. Pyrophena granditarsis (Forster, 1771) – Карпати.

1785. Pyrophena rosarum (Fabricius, 1787) – Карпати.

1786. Spazigaster ambulans (Fabricius, 1775) – Карпати.

триба PARAGINI

1787. Paragus absidatus Goeldelin de Tiefenau, 1971 – Карпати.

1788. Paragus albifrons (Fallen, 1817) – Карпати.

1789. Paragus tibialis (Fallen, 1817) – Карпати.

 

П╕дродина PIPIZINAE

PipBm

триба PIPIZINI

1790. Pipiza bimaculata (Meigen, 1822) – Карпати.

1791. Pipiza lugubris (Fabricius, 1775) – Карпати.

1792. Pipiza noctiluca (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1793. Pipiza quadrimaculata (Panzer, [1804]) – Карпати.

1794. Pipizella varipes (Meigen, 1822) – Карпати.

1795. Heringia latitarsis (Egger, 1865) – Карпати.

1796. Heringia pubescens (Delucchi & Pschorn-Walcher 1955) – Карпати.

 

П╕дродина ERISTALINAE

ChA

триба CHEILOSIINI

1797. Cheilosia aerea Dufour, 1848 – Карпати.

1798. Cheilosia albipila Meigen, 1838 – Карпати.

1799. Cheilosia albitarsis Meigen, 1822 – Карпати.

1800. Cheilosia alpina (Zetterstedt, 1838) – Карпати.

1801. Cheilosia carbonaria Egger, 1860 – Карпати.

1802. Cheilosia canicularis (Panzer, [1801]) – Карпати.

1803. Cheilosia chloris (Meigen, 1822) – Карпати.

1804. Cheilosia fasciata (Schiner et Egger, 1852) – Карпати.

1805. Cheilosia flavipes (Panzer, 1798) – Карпати.

1806. Cheilosia frontalis (Loew, 1857) – Карпати.

1807. Cheilosia gigantea (Zetterstedt, 1838) – Карпати.

1808. Cheilosia illustrata (Harris, [1780]) – Карпати.

1809. Cheilosia impressa (Loew, 1840) – Карпати.

1810. Cheilosia longula (Zetterstedt, 1838) – Карпати.

1811. Cheilosia nasutula (Becker, 1894) – Карпати.

1812. Cheilosia nigripes (Meigen, 1822) – Карпати.

1813. Cheilosia melanopa (Zetterstedt, 1843) – Карпати.

1814. Cheilosia melanura (Becker, 1894) – Карпати.

1815. Cheilosia pagana (Meigen, 1822) – Карпати.

1816. Cheilosia pictipennis Egger, 1860 – Карпати.

1817. Cheilosia pubera (Zetterstedt, 1838) – Карпати.

1818. Cheilosia rhynchops Egger, 1860 – Карпати.

1819. Cheilosia scutellata (Fallen, 1817) – Карпати.

1820. Cheilosiasahlbergi Becker, 1894 – Карпати.

1821. Cheilosia vernalis (Fallen, 1817) – Карпати.

1822. Cheilosia vicina (Zetterstedt, 1849) – Карпати.

1823. Cheilosia vulpina (Meigen, 1822) – Карпати.

1824. Ferdinandea cuprea (Scopoli, 1763) – Карпати.

1825. Portevinia maculata (Fallen, 1817) – Карпати.

1826. Rhingia campestris Meigen, 1822 – Карпати.

1827. Rhingia rostrata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

триба VOLUCELLINI

1828. Volucella bombilans (Linnaeus, 1758) [var. plumata (De Geer, 1776)] – Карпати.

1829. Volucella inanis (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1830. Volucella pellucens (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1831. Volucella zonaria (Poda, 1761) – Карпати

триба CHRYSOGASTERINI

1833. Chrysogaster solstitialis (Fallen, 1817) – Карпати.

1834. Chrysogaster vuduata (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1835. Orthonevra nobilis (Fallen, 1817) – Карпати.

1836. Riponnensia splendens (Meigen, 1822) – Карпати.

1837. Neoascia podagrica (Fabricius, 1775) – Карпати.

1838. Sphegina clunipes (Fallen, 1816) – Карпати.

1839. Sphegina elegans Schummel, 1843 – Карпати.

1840. Sphegina latifrons Egger, 1865 – Карпати.

1841. Sphegina sibirica Stackelberg, 1953 – Карпати.

1842. Spheginoides obscura Szilády, 1939 – Карпати.

1843. Brachyopa panzeri Goffe, 1945 – Карпати.

1844. Brachyopa dorsata (Zetterstedt, 1849) – Карпати.

1845. Brachyopa pilosa Collin, 1939 – Карпати.

триба SERICOMYINI

1846. Arctophila bombiliformis (Fallen, 1810) – Карпати.

1847. Arctophila superbiens (Müller 1776) – Карпати.

1848. Sericomya lappona (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1849. Sericomya silentis (Harris, [1776]) – Карпати.

триба EUMERINI

1850. Eumerus tuberculatus (Rondani, 1857) – Карпати.

1851. Eumerus strigatus (Fallen, 1817) – Карпати.

1852. Merodon avidus (Rossi, 1790) – Карпати.

1853. Merodon cinereus (Fabricius, 1791) – Карпати.

1854. Merodon equestris (Fabricius, 1794) – Карпати.

1855. Merodon ruficornis Meigen, 1822 – Карпати.

1856. Psilota anthracina Meigen, 1822 – Карпати.

триба ERISTALINI

1857. Eristalinus aeneus (Scopoli, 1763) – Карпати.

1858. Eristalis abusiva Collin, 1931 – Карпати.

1859. Eristalis alpina (Panzer, [1798]) – Карпати.

1860. Eristalis arbustorum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1861. Eristalis interrupta Poda,1761 – Карпати.

1862. Eristalis intricaria (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1863. Eristalis jugorum Egger, 1858 – Карпати.

1864. Eristalis lineata(Harris, [1776]) – Карпати.

1865. Eristalis pertinax (Scopoli, 1763) – Карпати.

1866. Eristalis rupium Fabricius, 1805 – Карпати.

1867. Eristalis similis (Fallen, 1817) – Карпати.

1868. Eristalis tenax (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1869. Helophilus hybridus Loew, 1846 – Карпати.

1870. Helophilus pendulus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1871. Helophilus trivittatus (Fabricius, 1805) – Карпати.

1872. Myathropa florea (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1873. Parhelophilus frutetorum (Fabricius, 1775) – Карпати.

триба MILESIINI

1874. Blera fallax (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1875. Criorrhina berberina  (Fabricius, 1805) – Карпати.

1876. Criorrhina ranunculi (Panzer, [1804]) – Карпати.

1877. Lejota ruficornis (Zetterstedt, 1843) – Карпати.

1878. Syritta pipiens (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1879. Temnostoma apiformis (Fabricius, 1794) – Карпати.

1880. Temnostoma bombilans (Fabricius, 1805) – Карпати.

1881. Temnostoma meridionale Krivosheina et Mamaev, 1962 – Карпати.

1882. Temnostoma vespiforme (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1883. Brachypalpoides lentus (Meigen, 1822) – Карпати.

1884. Brachypalpuschrysites Egger, 1859 – Карпати.

1885. Xylota abiens Meigen, 1822 – Карпати.

1886. Xylota florum (Fabricius 1805) – Карпати.

1887. Xylotaignava(Panzer, [1798]) – Карпати.

1888. Xylota jakutorum Bagatshanova, 1980 – Карпати.

1889. Xylota segnis (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1890. Xylota sylvarum (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1891. Xylota xanthocnema Collin, 1939 – Карпати.

1892. Chalcosyrphus femoratus (Linnaeus, 1758) – Карпати.

 

П╕дродина MICRODONTINAE

MicMut

1893. Microdon mutabilis (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1894. Microdon devius (Linnaeus, 1761) – Карпати.

 

Родина Sarcophagidae

СК

1895. Sarcophaga carnaria (Linnaeus, 1758) – Карпати.

1896. Wohlfarhtia meigeni (Schiner, 1862) – Карпати.

 

Родина Tachinidae

ТФ

1897. Phoenicella haematodes (Meigen 1824) – Карпати.

1898. Cylindromyia auriceps Meigen, 1838 – Передкарпаття.

1899. Cylindromyia brevicornis Loew, 1844 – Передкарпаття.

1900. Phasia crassipennis Latreille, 1802 – Передкарпаття.

1901. Tachina fera Linnaeus, 1758 – Передкарпаття.

1902. Tachina magnicornis Zetterstedt, 1844 – Передкарпаття.

1903. Pseudodemoticus  geniculatus Zetterstedt, 1844 – Передкарпаття.

1904. Meriania puparum Fabricius, 1794 – Передкарпаття.

1905. Eriothrix apennina (Rondani, 1862) – Передкарпаття.

1906. Ethylla aemula Meigen, 1824 – Передкарпаття.